• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN MUHTEŞEM GALİBİYET

MUHTEŞEM YÜZYIL'DAN MUHTEŞEM GALİBİYET 31.01.2020 | 00:50
MUHTEŞEM YÜZYIL LİDERLİK PEŞİNDE

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU PLAY OFF MAÇLARINDA C GRUBU 3. HAFTA MÜCADELESİNDE MEGA CANTER  HALI SAHA TESİSLERİNDE KARTALTEPE SPOR VE MUHTEŞEM YÜZYIL TAKIMLARI KOZLARINI PAYLAŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİ.


C GRUBUNUN BELKİ DE EN KRİTİK MÜCADELESİNDE HER İKİ TAKIMDA AKLINDA SADECE KAZANMA DÜŞÜNCESİYLE SAHADAKİ YERLERİNİ ALDI. HER İKİ TAKIMIN DA HEMEN HEMEN OYUN YAPILARI AYNIYDI. KENDİ YARI ALANLARINDA RAKİBİ BEKLEYİP KAZANDIKLARI TOPLARLA ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞAN HER İKİ EKİPTEN BUNU İYİ UYGULAYAN MUHTEŞEM YÜZYIL OLDU. SON ZAMANLARDA YÜKSELEN BİR GRAFİĞE SAHİP OLAN MUHTEŞEM YÜZYIL SONER ARSLAN VE CENGİZ ÜÇLÜSÜ İLE RAKİP KALEDE KONTRA ATAKLARLA OLDUKÇA ETKİLİ OLURKEN SAVUNMADA DA DİRİ BİR GÖRÜNTÜ VERDİ. KALESİNİ ÇOK İYİ KORUYARAK TEHLİKELERİ SAVUŞTURAN MUHTEŞEM YÜZYIL BULDUĞU GOLLERLE DE AVANTAJI KAPMAYI BAŞARDI.

KARTALTEPE SPOR İLK İKİ MAÇINDAN 1 PUAN ALDIKTAN SONRA MUTLAK 3 PUAN DÜŞÜNCESİYLE ÇIKTIĞI MÜCADELEYE AYAĞA PAS YAPARAK BAŞLADI. ANCAK SERİ PAS ALIŞVERİŞİ OLMAYINCA RAKİP KALEDE POZİSYON ÜRETMEKTE ZORLANDILAR. UZAKTAN ŞUTLARA BEL BAĞLAYAN KARTALTEPE KİMİ ZAMAN KALEYİ BULAMADI KİMİ ZAMAN DA KALECİ İRFAN'I GEÇEMEDİ. İKİNCİ YARI SEDAT'IN GOLÜYLE BİR NEBZE OLSUN KIPIRDANAN KARTALTEPE GOL ARADIĞI DAKİKALARDA KALESİNDE GOLÜ GÖRÜNCE OYUNDAKİ ETKİNLİĞİNİ KAYBETTİ VE SAHADAN 3-1 MAĞLUP AYRILDI.

BU KRİTİK MÜCADELEDEN GALİP AYRILARAK PUANINI 6'YA ULAŞTIRAN MUHTEŞEM YÜZYIL GRUPTAN ÇIKMA ADINA ÇOK BÜYÜK AVANTAJ YAKALARKEN KARTALTEPE SPOR UMUTLARINI SON MAÇA BIRAKMIŞ OLDU.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı