• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Nadya Komanaçi 12-10 DİRİLİŞ SK
Süper Lig
16 Aralık 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Zafer GÜL

MUCİZENİN ADI NADYA

MUCİZENİN ADI NADYA 17.12.2019 | 07:36

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 21. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE NADYA KOMANAÇİ VE DİRİLİŞ SK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA ÇOK HIZLI BAŞLAYAN VE SAHADA NE YAPTIĞINI BİLEN DİRİLİŞ SK TAKIMI ALKAN KOLSUZ VE BURAK HAN İKİLİSİYLE MAÇA ADETA HÜKMEDEN TARAFTI.RAKİBİ KARŞISINDA ETKİLİ OYUNUNUN DIŞINDA AKIL DOLU GOLLERLE İZLEYENLERİN GÖZ ZEVKİNE HİTAP EDEN BU İKİLİ ADETA MAÇTA FARK YARATMAYI BAŞARDI.

RAKİBİNİN ETKİLİ OYUNU KARŞISINDA MAÇ GENELİNDE SİLİK BİR OYUN ORTAYA KOYMASINA RAĞMEN OZAN, SEMİH VE MUSTAFA İLE BİR AN OLSUN MÜCADELEYİ BIRAKMAYAN NADYA KOMANAÇİ TAKIMI FARK AÇILMASINA RAĞMEN GERİ DÖNMEYİ VE RAKİBİNİ YAKALAMAYI HER SEFERİNDE BAŞARDI.

KALECİLER KONUSUNDA HER İKİ TAKIMDA BU GECE ÇOK ŞANSIZLIK YAŞADI. YENİLEN ÇOĞU GOLDE BİREYSEL KALECİ HATALARINDAN KAYNAKLANIRKEN EN AZ HATAYI YAPAN TARAF NADYA KALECİSİ YAHYA OLDU. DİRİLİŞ SK KALECİSİ FATİH İSE BU AKŞAM GÖSTERDİĞİ PERFORMANS İLE ADET FUTBOL OYNAMAYA YENİ BAŞLAYAN BİR OYUNCU İZLENİMİ SUNARKEN BAŞARALI ELDİVEN KENDİSİNİ TANIYANLARDA ADETA ŞOK ETKİSİ YARATTI.

MAÇIN SON DÜDÜĞÜ ÇALDIĞINDA LİGİMİZDE ÇOK ENDER BİR SKOR ORTAYA ÇIKARKEN NADYA KOMANAÇİ ZORLU DİRİLİŞ KARŞISINDA 12-10'LUK ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONA ERMİŞ OLDU. BOL GOLLÜ MAÇTA ÖN PLANA ÇIKAN ÇOK OYUNCU OLMASINA RAĞMEN EN BÜYÜK GÖZE BATAN OLAY İSE NADYA KOMANAÇİ'NİN BİTMEYEN GALİBİYET İNADIYDI VE BU İNAT TAKIMA 4 PUAN KAZANDIRDI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


Nadya-Komanaci
YAHYA   6
Ozan Kaçar   8
Semih Erdener   8
YUNUS   9
ONURCAN   9
AHMET   8
Mustafa Binay    8
DiRiLis-SK
Fatih Özkan   6
Kadir KARADAYI   8
yasin özen   8
Enes KÖKSAL   8
burak han   9
ALKAN   9
İZZET   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı