• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Atletic Biraderler FC 5-10 MÖRÜ SPOR
Süper Lig
16 Ekim 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

MORU SPOR 10-5 YENMEYE ALIŞTI

MORU SPOR 10-5 YENMEYE ALIŞTI 17.10.2019 | 14:04

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 12. HAFTA MAÇLARINDA ÇARŞAMBA AKŞAMI BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BİR ARAYA GELEN MORU SPOR İLE UZUN BİR ARADAN SONRA TEKRAR YEŞİL SAHALARA AYAK BASAN ATLETİC BİRADERLER TAKIMLARI KOZLARINI PAYLAŞMAK ADINA KARŞILAŞMAYA BAŞLADILAR.

İLK 5 KARŞILAŞMASINDAN MAĞLUBİYETLER İLE AYRILARAK İSTEDİĞİ BAŞLANGICI YAPAMAYAN MORU SPOR İLK GALİBİYETİNİ GEÇTİĞİMİZ CUMA AKŞAMI +18 KARŞISINDA ALMIŞ VE BU ÇIKIŞINI SÜRDÜRMEK İÇİN TAM KADRO OLARAK MAÇA BAŞLAMIŞ OLDULAR. ATLETİC BİRADERLER CEPHESİ İSE VERMİŞ OLDUKLARI UZUN ARANIN FİZİKSEL DEZAVANTAJLARINI HENÜZ MAÇIN BAŞINDA HİSSETMEYE BAŞLARKEN BUNUN KARŞILIĞINI DA 6 VE 7. DAKİKALARDA RESUL'UN PEŞ PEŞE ŞUTLARINI AĞLARINDA GÖREREK ANLAMIŞ OLDULAR. MAÇA ÇOK İSTEKLİ BAŞLAYAN MORU SPOR EKİBİ 8. DAKİKADA FARUK İLE BİR GOL DAHA KAYDEDEREK MAÇI BAŞTAN KOPARTMAYI BİLEDİLER VE 15. DAKİKADA RESUL'UN HAT-TRİCK PERFORMANSI İLE İLK ÇEYREĞİ 4-0 ÖNDE KAPATAN TARAF OLDULAR.

ATLETİC BİRADERLER BU GOLLERİN ARINDAN BİRAZ ISINMIŞ OLACAKLAR Kİ RAKİP KALEDE DAHA KALABALIK BİR ŞEKİLDE ÇOĞALMAYA BAŞLADILAR. SALİH VE BİLAL TAKIMIN GOL YÜKÜNÜ ÇEKERKEN MORU SPOR'DA RAKİBİNİN CANLANMASINA ENGEL OLARAK KARŞI GOLLERİ BULMAYA DEVAM ETTİLER. DEVRE ARASINA 6-3'LÜK SKORLA GİDİLİRKEN SKORUN VE OYUNUN HAKİMİ MORU SPOR OLARAK DİKKATLERDEN KAÇMADI.

İKİNCİ YARIYA OSMAN FIRTINASIYLA BAŞLAYAN MORU SPOR 10 DAKİKA İÇİNDE YAPTIĞI HAT-TRİCK İLE MAÇI ERKENDEN BİTİRİRKEN GECE BOYUNCA TOPLAM 4 GOL ATARAK SAHANIN EN SKORER İSMİ OLMAYI DA BAŞARDI. SALİH VE BİLAL İLE BİRER GOL DAHA BULAN ATL. BİRADERLER BUNA KARŞILIK SAHADAN 10-5'LİK SKORLA MAĞLUP AYRILMAKTAN KAÇINAMADILAR. MORU SPOR İSE İLK GALİBİYETİNDE ALDIKLARI SKORU BU MAÇTA DA TEKRARLAYARAK İLGİNÇ BİR İSTATİSTİĞE İMZA ATTILAR. CENTİLMENCE GEÇEN KARŞILAŞMADA HER İKİ TAKIM OYUNCULARI DA ALKIŞI HAK EDERKEN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA BAŞARILAR DİLİYORUZ. 


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 


Atletic-Biraderler-FC
İZZET   7
ARİF YİĞİTOĞLU  SAVUNMADA ÇOK MÜCADELE ETTI ANCAK PUAN IÇIN YETERLI OLMADI. 7
HASAN UYGUR  ILERI GERI ÇOK ÇALISTI ANCAK GALIBIYET IÇIN DAHA FAZLASINA IHTIYAÇLARI VAR. 7
NUMAN ALİ KILIÇ  ELINDEN GELENI YAPTI ANCAK BAZEN MAÇ IÇINDE KOPMALARI OLDU. 8
SAMET   7
SALİH   7
BİLAL   8
MoRu-SPOR
ORHUN   8
FARUK   9
OSMAN   9
EŞREF   8
SÜHA   8
RESUL   9
MUHAMMED   8
MORU   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı