• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
MÖRÜ SPOR 6-8 TAKA FK
Süper Lig
06 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

MORU ELDEKİ 3 PUANDAN OLDU

MORU ELDEKİ 3 PUANDAN OLDU 7.11.2019 | 00:15

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 15. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE MORU SPOR VE TAKA FK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA ÇOK İYİ BİR BAŞLANGIÇ YAPAN TARAF MORU SPOR OLDU. ORTA SAHADA SÜHA VE FURKAN SÜRÜCÜ İLE ETKİLİ BİR OYUN ORTAYA KOYAN MORU SPOR FURKAN SÜRÜCÜ'NÜN 7 VE 11. DAKİKALARDA ATTIĞI GOLLE SKORU 2-0 YAPTI.

RAKİBİNİN İSTEKLİ OYUNU KARŞISINDA İLK DAKİKALARDA ÇOK ZORLANAN TAKA FK MAÇIN İLERLEYEN DAKİKALARINDA OYUNA DENGE GETİRMEYİ BAŞARDI VE 14. DAKİKADA FURKAN ERDOĞAN İLE SKORU 2-1 YAPTI.GOLDEN SONRA BASKISINI DEVAM ETTİREN TAKA FK TAKIMI GERİDE ÇOK AÇIK VERDİ VE BU AÇIKLARI AFFETMEYEN MORU SPOR 19 VE 24. DAKİKALARDA FURKAN SÜRÜCÜ'NÜN GOLLERİNE ENGEL OLMAZKEN MAÇIN İLK YARISI 4-2 MORU SPOR ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONUÇLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA ETKİLİ BAŞLAYAN VE POZİSYONLAR BULAN TAKA FK TAKIMI İSTEĞİ VE ARADIĞI GOLÜ 27. DAKİKADA BATIN İLE BULURKEN SKOR DA 4-3' E GELDİ FARKIN KAPANMASIYLA ATAKLARINI SIKLAŞTIRAN TAKA FK SAVUNMADA ÇOK AÇIK VERMEYE BAŞLADI VE BU AÇIKLARI AFFETMEYEN MORU SPOR DA SAHANIN YILDIZ İSMİ FURKAN SÜRÜCÜ ANİ KONTRA ATAKLARLA 39 VE 45. DAKİKALARDA 2 GOL DAHA ATARAK ADETA TAKIMINI TEK BAŞINA SIRTLAMAYI BAŞARDI.

MAÇIN SON DAKİKALARI YAKLAŞIRKEN MORU SPOR TAKIMINDAN EŞREF YAPTI SERT VE BİLİNÇLİ HAREKET İLE MAÇIN HAKEMİ TARAFINDAN KIRMIZI KART İLE OYUNDAN ATILDI. BU DAKİKADAN SONRA OYUNU MORU SPOR SAHASINA YIKAN TAKA FK KURUDUĞU BASKI SONUÇ VERDİ VE 44,47 VE 50. DAKİKALARDA BURAK VE  UZATMA DAKİKALARINDA FURKAN ÖZDEMİR VE BATI'NIN GOLLERİYLE GİDEN MAÇI BİRANDA LEHLERİNE ÇEVİRMEYİ BAŞARDILAR VE SAHADAN HAKLI BİR GALİBİYET İLE AYRILDILAR.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

MoRu-SPOR
FARUK   7
Umit Barun  MAÇA ÇOK IYI BASLAMASINA RAGMEN IKINCI YARIDA KONDISYON OLARAK ÇOK DÜSTÜ 7
OSMAN   7
MUHAMMED   7
EŞREF   7
SÜHA   7
FURKAN   9
TAKA-FK
Resul Aslan  KALESINDE YAPTIGI NET KURTARISLAR ILE GÜVEN VERDI 8
FURKAN ERDOĞAN  MAÇIN IKI YÖNÜNDE DE ÇOK ETKILI OLMAMASINA RAGMEN SON 10 DAKIKA GAYET NET MÜDAHALELERI OLDU 7
Ferit Furkan Özbey  OYUNDA KALDIGI SÜRE ZARFINDA ÇOK ETKILI BIR OYUN ORTAYA KOYDU. 9
burak erdoğan   MAÇIN IÇINDE KOPMALAR YASAMASINA RAGMEN SONLARINA DOGRU ÇOK ETKILI BIR OYUN OYNADI 8
Gürkan Kaba   OYUNUN IKI YÖNÜNDE DE ETKILI BIR OYUN OYNADI VE TAKIMININ ORTA SAHADA DIRI KALMASINI SAGLADI 8
BATIN   8
Osman Bilal Kaba  BU AKSAM ÇOK ETKISIZDI VE OYUN OLARAK TAKIMINA FAZLA KATKI SAGLAYAMADI 7
Furkan Özdemir  MAÇIN SON BÖLÜMÜNDE OYUNA GIRMESINE RAGMEN ÇOK ETKILI BIR MAÇ ÇIKARTTI VE ATTIGI GOLLE TAKIMINI ATESLEDI. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı