• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
MCT SPOR 8-5 MEDUSA
Süper Lig
19 Şubat 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

MCT'DEN MEDUSA DARBESİ

MCT'DEN MEDUSA DARBESİ 20.02.2020 | 08:09
LİDERLİK YARIŞI KIZIŞIYOR

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 5. HAFTA MÜCADELESİNDE EDİRNE KAPI KAR SPOR TESİSLERİNDE MCT VE MEDUSA TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İKİ TAKIMDA ÇOK DİRİ BİR ŞEKİLDE BAŞLARKEN ORTA SAHA OYUNCULARININ TATLI SERT FUTBOLU MAÇIN NE KADAR SERT GEÇECEĞİNİ GÖSTERDİ. MEDUSA TAKIMINDA MERT KARTAL İSTEKLİ VE ARZULU OYUNUYLA TAKIMINI DEVAMLI ATEŞLEYEN İSİM OLURKEN MCT TAKIMINDA ORTA SAHANIN EN DİRİ İSMİ SELAHATTİN OLDU. TECRÜBELİ OYUNCU İSTEKLİ FUTBOLUNU BİTİRİCİ VURUŞLAR VE YAPTIĞI ASİSTLER İLE BİRLEŞTİRİNCE TAKIMINA BÜYÜK İVME KAZANDIRDI.

MAÇTA GOL PERDESİNİ 15. DAKİKADA ERKAN AÇTI. BU GECENİN TAKIMI ADINA ORTA SAHADA DİĞER ETKİLİ İSMİ OLAN BAŞARILI OYUNCU ATTIĞI KLAS GOLLE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRİRKEN ARKADAŞLARINI DAHA ÇOK MOTİVE ETMEYİ BAŞARDI. SKOR AVANTAJINI YAKALAN MCT ATAKLARI KESMEDEN DEVAM EDERKEN 16. DAKİKADA SELAHATTİN ORTA SAHADA KAPTI TOPLA SOL KANATTAN CEZA SAHASI İÇİNE GİRDİ VE SERT ŞUTUNU KALECİ TURGAY AYNI GÜZELLİKTE ÇIKARTMASINA RAĞMEN KURT GOLCÜ YAVUZ DÖNEN TOPU İYİ TAKİP ETTİ VE TAKIMINI 2-0 ÖNE GEÇİRDİ. ARKA ARKAYA GELEN GOLLERLE TEMPO İYİCE YÜKSELİRKEN MAÇIN 17. DAKİKASINDA MEDUSA TAKIM KAPTANI CANER SAHNEYE ÇIKTI. KALEYİ TAM CEPHEDEN GÖREN BİR NOKTADAN CEZA SAHASININ ALTI, YEDİ METRE KADAR DIŞINDAN SOL AYAĞI İLE ADETA İSMAİL'İN KORUDUĞU KALEYE FÜZE GÖNDERDİ VE SKORU 2-1'E GETİRDİ.

ORTA SAHA OYUNCULARININ MAÇA HÜKMETMESİ VE TEMPONUN YÜKSELMESİ İZLEYENLERE BÜYÜK ZEVK VERDİ. MAÇIN 20. DAKİKASINDA TEMPOLU YÜKSELTEN MEDUSA TAKIMI KAPTANI CANER İLE BİR GOL DAHA BULDU. KISA PASLARLA CEZA SAHASINA KADAR GİREN MERT KALECİ İSMAİL İLE KARŞI KARŞIYA KALDIĞI POZİSYONDA TOPU DAHA MÜSAİT POZİSYONDA OLAN KAPTAN CANER'E ÇIKARTTI VE TECRÜBELİ İSİM TOPUN DİBİNE GİREREK TEMİZ BİR VURUŞLA SKORU 2-2'YE GETİRDİ.

İLK YARIDA TEMPONUN DEVAMLI YÜKSEK OLMASI OYUNCULARIN AKTİF DİNLENMESİNE İMKAN VERMEZKEN ORTA SAHA OYUNCULARININ ZAMAN ZAMAN OYUNDAN DÜŞMESİNE NEDEN OLDU. MAÇIN 24. DAKİKASINDA TECRÜBELİ GOLCÜ KAPTAN YAVUZ ÇOK KLAS BİR GOLE İMZA ATARAK TAKIMINI TEKRAR ÖNE GEÇİRİRKEN İLK YARININDA SKORUNU İLAN ETTİ.

MAÇIN İKİNCİ YARISI İLK YARISINDAN FARKSIZ GEÇTİ. TEMPONUN VE MÜCADELENİN BİRAN OLSUN DÜŞMEDİĞİ MÜCADELEDE KALECİ PERFORMANSLARI VE BİTİRİCİ VURUŞLAR ÖN PLANA ÇIKTI.

KAPTAN YAVUZ 28. DAKİKADA ATTIĞI GOLLE FARKI AÇARKEN SELAHATTİN VE TARIK ARKA ARKAYA ATTIKLARI GOLLERLE MEDUSA'NIN GARDINI KIRARKEN FARKI AÇMAYI BAŞARDI.

MAÇIN SONLARINA DOĞRU TEKRAR HAREKETLENEN MEDUSA ARKA ARKAYA GOLLER BULMASINA RAĞMEN BU FARKI KAPATMAYA YETMEDİ VE  MCT TAKIMI SAHADA 8-5 GALİP AYRILMAYI BAŞARARAK TEKRARDAN LİDERLİĞİ DEVRALDI.

MCT-SPOR
ismail koc  BU AKSAM ÖZELLIKLE IKINCI YARIDA ÇIKARTTIGI NET TOPLAR ILE TAKIMININ ALDIGI GALIBIYETTE PAY SAHIBI OLDU 7
Hakan Aygün  SAG KANATTA IYI ISLER YAPTI. OYUNUN IKI YÖNÜNDE DE AKTIFTI VE GÜZEL BIR GOLE IMZA ATTI 7
Tarık Bas  SAVUNMANIN SON ADAMIYDI VE TAKIMINI GERIDEN IYI YÖNLENDIRIRKEN HARIKA BIR GOLE IMZA ATMAYI BASARDI 7
SİNAN   7
ERKAN   7
SELAHATTİN   8
Yavuz KIZILOĞLU  TECRÜBELI KAPTAN ILERIDE DEVAMLI SAVASTI TOP SAKLADI VE KLAS BITIRICI 3 GOLLE GECEYI KAPATTI 8
MEDUSA
Turgay Yazici  BU GECENIN HAYAL KIRIKLIGIYDI. UZUN BIR ARADAN SONRA BU KADAR KÖTÜ BIR PERFORMANS SERGILEMESI ARKADASLARINI BÜYÜK HAYAL KIRIKLIGINA UGRATTI 5
Caner Yazıcı  KAPTAN GEMIYI LIMANA YANASTIRMAK IÇIN HER SEYI YAPMASINA RAGMEN BASARILI OLAMADI GÜZEL FUTBOLUNU HARIKA 4 GOLLE SÜSLEDI 8
MAHİR   6
TOLUNAY  SAVUNMANIN SOLUNDA ZAMAN ZAMAN AKSAMASINA RAGMEN TAKIMI ADINA IYILER ARASINDA YER ALDI 6
Enis Özperçin   HIZLI VE DINAMIK OYUNUNU BITIRICI VURUSLARLA BIRLESTIRMEKTE BASARILI OLAMADI 6
Mert Kartal  TAKIMIN MAESTROSU BU AKSAM SAHADA HER SEYI YAPTI ALDI VERDI ATTIRDI AMA TAKIMININ GALIP GELMESINI YADA PUAN ALMASINI SAGLAYAMADI 7
LASKO   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı