• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

MARATON KALDIĞI YERDEN

MARATON KALDIĞI YERDEN 2.06.2020 | 14:26
HASRET SONA ERİYOR

Mart ayı içerisinde virüs salgınına tedbir amacıyla ara vermiş olduğumuz Lig Maratonu, 8 Haziran Pazartesi günü itibariyle yeşil sahalara geri dönüyor.

Henüz bu salgından tam anlamıyla kurtulamadığımız için isteğe bağlı olarak alınacak maç rezervasyonlarında dikkat edilmesi gereken yeni kurallar ekibimiz tarafından gözetlenerek uygulamaya geçirilecektir. 

Anlaşmalı tesislerimizin tamamında özellikle zemin (halı sahalar) ve soyunma odaları başta olmak üzere tüm tesis içinde dezenfekte işlemleri eksiksiz uygulanacaktır. En çok saha seçeneğimizin bulunduğu Mega Center ilgili videoları tarafımıza ulaştırmış olup, dileyen üyelerimizle bu videoları paylaşılabilir.

Dinarsu Kar Halı saha tesisleri hazırlıklarını tamamladıktan sonra 15 Hazirantarihi itibariyle faaliyete geçecektir. Hidayet Türkoğlu spor tesisleri ise zemin yenileme çalışmaları sona yaklaşmış olup henüz tüm Spor A.Ş. tesislerinde olduğu gibi hiç bir tesisinde faaliyete başlamayacaktır. İlerleyen günlerde tarafımıza bilgi geldiğinde ayrıca size bilgi verilecektir.-Tesislerimizde el dezenfektanı sıvı jelleri hazırda bulundurulacak olup maç öncesi ve sonrası tüm üyelerimiz kullanmak zorunda tutulacaktır. 

-Maç öncesi tokalaşmak yasak olup, sosyal mesafe ve maske şartı istisnasız uygulanacaktır.

-Maç öncesi gözlemcilerimiz tarafından ateş ölçer cihazları ile oyuncuların ateşleri ölçülecek ve sınır olan 37.7 üzerindeki ölçümler neticesinde oyuncunun sahaya girmesi yasaklanacaktır.

-Takım oyuncularınız içinde son 15 gün içerisinde Öksürük, Nefes darlığı, boğaz ağrısı, koku ve tat alamama, eklem ağrıları, halsizlik gibi şikayetleri bulunan oyuncularınızın kadroya yazılmamasını önemle rica ederiz. 

-Saha içinde maske kullanımı oyuncuların boyunlarında hazır bulundurulacak lakin devam eden oyun içerisinde takılma zorunluluğu getirilmeyecektir. Uzmanlar tarafından maske ile spor yapılmasının zararlı olabileceği kanısından dolayı sadece dileyen üyeleri maske kullanabilirler, ama tüm üyeler hazırda bulundurmak zorunda olacaklar. Oyun içinde oyuncuların ''mümkün olduğunca'' yakın temastan kaçınmalarını tavsiye eder, oyunun durduğu anlarda ilgili personel ve oyuncular arasında ideal mesafenin korunması zorunlu tutulacaktır.

-Tesislerin soyunma odaları ve duş kullanımı ile ilgili aksi bir durum olmamakla birlikte net bilgi 1-2 gün içerisinde tarafımıza ulaşacaktır. Büyük bir ihtimal geçici bir süreyle kullanıma kapalı olacağı ön görülmektedir. 

-Maç öncesi gözlemciler tarafından alınan fotoğraflar takım halinden çıkartılıp bireysel olarak fotoğraf çekilmesine devam edilecektir.

Belirtilen maddeler göz önünde tutularak isteğinize bağlı olarak 8 Haziranitibariyle maç rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Tüm takımlarımıza başarılar ve sağlıklı günler dileriz.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı