• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

MAÇI LAZYO KAZANDI PUANI BARBAROS ALDI

MAÇI LAZYO KAZANDI PUANI BARBAROS ALDI 21.05.2022 | 15:29
MAÇ HÜKMEN BARBAROS'UN OLDU

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU PLAY OFF C GRUBU 3. HAFTA MAÇINDA GRUBUN 2. TORBA TAKIMI BARBAROS FC İLE 5. TORBA EKİBİ LAZYO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.C GRUBUNUN KRİTİK MAÇLARINDAN OLAN KAYBEDENİN ÇOK ŞEY KAYBEDECEĞİ MAÇTA BARBAROS FC TAKIMI MAÇA 1 KİŞİ EKSİK ÇIKMAK ZORUNDAYDI. BUNA RAĞMEN RAKİBİ İLE BAŞA BAŞ BİR MÜCADELE GÖSTEREN BARBAROS MAÇI SON ANLARDA KAYBETTİ. LAZYO GOLLERİ ERKEN BULDU. 11. DAKİKADA 3-0 ÖNE GEÇEN LAZYO ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KORUYAMADI VE 20. DAKİKA SONUNDA MAÇTA 3-3'LÜK EŞİTLİK VARDI. İLK YARININ SONLARINDA İKİ TAKIMDA 1'ER GOL BULDU VE İLK YARI 4-4 TAMAMLANDI.


İKİNCİ YARI BAŞLARKEN BARBAROS FC OYUNDAN DÜŞMEYE BAŞLADI VE LAZYO EKİBİ DAHA ÇOK GOL ATARAK MAÇI KAZANMAYI BAŞARDI. LAZYO İKİNCİ YARIDA RAKİP AĞLARA 5 GOL GÖNDERDİ VE KALESİNDE SADECE 2 GOL GÖRDÜ. LAZYO EKİBİ BU KRİTİK MAÇI KAZANMAYI BAŞARDI.


LAZYO MİSAFİR OYUNCU SAYISINI BİR OYUNCUYLA İHLAL EDERKEN, BARBAROS TAKIMI İHLAL YAPMAMAK İÇİN MAÇA LİSTEDEN 6 OYUNCUYLA ÇIKARAK HÜKMEN 3 PUANI KAZANMIŞ OLDU VE TELLİOĞULLARI MAÇI İÇİN GRUPTAN ÇIKMA İHTİMALLERİNİ KOVALAMAYA DEVAM ETTİLER. LAZYO TAKIMI İSE SALI AKŞAMI OYNAYACAKLARI CİMBOM MAÇI VE SON HAFTA TOZKOPARAN KARŞILAŞMASI FİNAL NİTETLİĞİ TAŞIMAYA BAŞLADI.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK BU MÜCADELE İÇİN İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER VE PLAY OFF SON 16 TURU YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı