• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ANADOLU RÜZGARI 4-6 Loja de FC
Süper Lig
04 Kasım 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

LOJA DE FC'DEN EFSANE BAŞLANGIÇ !

LOJA DE FC'DEN EFSANE BAŞLANGIÇ ! 5.11.2019 | 08:27

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 15. HAFTA AÇILIŞ MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE LOJA DE FC VE EFSANE SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MÜSABAKAYA HER İKİ TAKIM DA MUTLAK 3 PUAN PAROLASI İLE BAŞLADI. 3. DAKİKADA LİGİMİZİN YENİ TAKIMLARINDAN LOJA DE FC ADINA KUBİLAY MUAZZAM BİR GOLE İMZA ATTI VE TAKIMININ LİGDEKİ İLK GOLÜNÜ KAYDETMİŞ OLDU. BU GOLE YANIT GECİKMEDİ VE 5. DAKİKADA HAKAN, 8. DAKİKA İSE SERHAT İLE GELEN GOLLER İLE EFSANE SPOR'U MÜSABAKADA ÖNE GEÇİRDİ. ORTA SAHA MÜCADELESİ ŞEKLİNDE GEÇEN MÜSABAKADA TOP KAYIPLARININ ARTTIĞI DAKİKALARDA İSKENDER VE MEHMET'İN KARŞILIKLI GOLLERİ GELDİ VE ZORLU MAÇTA İLK YARI 3-2 EFSANE SPOR'UN ÜSTÜNLÜĞÜ İLE SONA ERDİ.

İKİNCİ YARIYA LOJA DE FC FIRTINA GİBİ BAŞLADI ANCAK GOLÜ 35. DAKİKADA İSKENDER İLE EFSANE SPOR BULDU. BU GOLE KUBİLAY İLE ANINDA CEVAP VEREN LİGİMİZİN YENİ VE İDDİALI EKİBİ FARKI 1'E İNDİRDİ. SON DAKİKALARA DOĞRU YAKLAŞIRKEN HEYECAN DA GİDEREK ARTTI VE 44. DAKİKADA KUBİLAY MÜSABAKAYA DENGEYİ GETİREN GOLÜ KAYDETTİ. TAKIM OLARAK BÜYÜK HATALAR YAPAN EFSANE SPORA CEZAYI MEHMET VE KUBİLAY KESTİ. 45. DAKİKADA MEHMET VE 46. DAKİKADA KUBİLAY İLE GELEN GOLLER MÜSABAKANIN SONUCUNU BELİRLEDİ. BU ZORLU MÜSABAKADA İLK MAÇINA ÇIKAN LOJA DE FC GERİDEN GELİP KAZANMAYI BİLDİ. 

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İLK MAÇINA ÇIKAN LOJA DE FC OLDUKÇA İYİ BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA KOYDU . KOŞAN PRES YAPAN VE ŞUTÖR BİR KİMLİĞİ OLAN LOJA DE FC'YA GELECEK MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

BUGÜN GÜNÜNDE OLMAYAN EFSANE SPOR'UN İSE EN BÜYÜK HANDİKAPI İSE SAHAYA TAM ANLAMIYLA ALIŞAMAMA OLDU. GELECEK MAÇLARDA HER İKİ EKİBİMİZE DE BAŞARILAR DİLERİZ.


NOT : KARŞILAŞMANIN FOTOĞRAF VE VİDEO GÖRSELLERİ YAŞANAN TEKNİK BİR AKSAKLIKTAN DOLAYI YAYINA ÇIKARTILAMAMIŞTIR. YAŞANAN EKSİKLİKTEN DOLAYI İKİ TAKIMIMIZDAN DA ÖZÜR DİLERİZ.

ANADOLU-RuZGARI
GÖKHAN   7
serhat piper  SAVUNMADA ZAMAN ZAMAN GAYET ÖNEMLI HAMLELERI OLDU ANCAK TAKIM ARKADASLARIYLA YASADIGI UYUM SORUNU ONU ETKILEDI. 7
Turgay İsmailoğlu  BIR BEK OLARAK HER ZAMAN KI GIBI ÇOK ÇALISTI ÇOK BINDIRDI ANCAK KAFASINDAKILERI SAHAYA YANSITAMADI. 7
AHMET   7
iskender albayrak  KAPTAN BUGÜN TAKIMININ GALIBIYETI ADINA ÇOK BÜYÜK EFOR SARF ETTI ANCAK YETERLI OLMADI. 8
ADEM   7
HAKAN ESEN  ADETA SAHADA BASMADIK YER BIRAKMADI ANCAK AKLINDAKILERI SAHAYA YANSITMA KONUSUNDA SIKINTI YASADI. 7
Loja-de-FC
MUSTAFA   8
SİNAN   8
ONUR   8
ELLEK   9
Yusuf Ataman   9
KUBİLAY   9
MEHMET FURKAN   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı