• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
HAYDAR SPOR 3-5 LİNA FC
Süper Lig
14 Haziran 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

LİNA FC GERİ DÖNÜŞ SİNYALLERİNİ YAKTI

LİNA FC GERİ DÖNÜŞ SİNYALLERİNİ YAKTI 22.06.2024 | 02:36
LİNA FC 4 PUANI HANESİNE YAZDIRDI.

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 22. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE HAYDAR SPOR - LİNA FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GÜNÜN HATTA HAFTANIN EN ZORLU GEÇMESİ BEKLENEN MAÇI TAM DA BEKLENİLDİĞİ GİBİ GEÇTİ. İKİ TAKIM İÇİNDE KRİTİK ÖNEME SAHİP OLAN MAÇ ÇOK DENGELİ VE SERT GEÇTİ. POZİSYONLARDAN ÇOK ORTA ALAN MÜCADELESİNİN OLDUĞU MAÇTA İKİ EKİPTE SAVUNMASIYLA ÖN PLANA ÇIKTI. SERT GEÇEN MAÇTA PERDEYİ 16. DAKİKADA EMİRHANLA LİNA FC TAKIMI AÇTI. BU GOLE 22. DAKİKADA ALİYLE KARŞILIK VEREN HAYDAR SPOR TAKIMI DEVRENİN SKORUNU 1-1 OLARAK BELİRLEDİ. 

İKİNCİ YARIDA İLK YARIDAKİ GİBİ SERT VE MÜCADELE DOLU GEÇTİ. 30. DAKİKADA YUSUF CESURLA ÖNE GEÇEN LİNA FC OLSA DA HAYDAR SPOR OYUNDA ETKİNLİĞİNİ ARTTIRDI BUNU SONUCUNDA 34 VE 35. DAKİKALARDA BULDUĞU GOLLERLE SKORU 3-2 LEHİNE ÇEVİRMEYİ BAŞARDI. MAÇTA KRİTİK DAKİKALARA GİRİLİRKEN HAYDAR SPOR KALECİSİ GÖKHAN KIRMIZI KART GÖRÜNCE HAYDAR SPOR TAKIMI SAHADA 6 KİŞİ KALDI. EKSİK RAKİBİNE KARŞI BASKISINI ARTTIRAN LİNA FC TAKIMI YAPTIĞI OYUNCU DEĞİŞİKLİKLERİNDEN İSTEDİĞİ SONUCU ALMAYI BAŞARDI. OYUNA SONRADAN GİREN AZİZ PEŞPEŞE ATTIĞI 2 GOLLE SKORU LİNA FC LEHİNE 4-3'E GETİRDİ. MAÇIN SON ANLARINDA BİR GOL DAHA BULAN LİNA FC TAKIMI SAHADAN 5-3'LÜK SKORLA GALİP AYRILMAYI BAŞARDI. 

İKİ TAKIMINDA MUHTEŞEM MÜCADELE ORTAYA KOYDUĞU MAÇ İZLEYENLERE BÜYÜK KEYİF VERDİ. İKİ TAKIMDA ŞAMPİYONLUĞUN EN BÜYÜK ADAYLARINDAN OLDUĞUNU HERKESE GÖSTERMİŞ OLDULAR.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

HAYDAR-SPOR
Gökhan Gül   6
Ramazan Özen   7
FERHAT   7
ALİ   7
Ömer Demir   7
NAME   7
muhammet ferhat yıldırım   7
MERTCAN   6
LiNA-FC
SAMET   8
YUSUF EMRE CESUR   8
ALPARSLAN   8
Emirhan Gündoğdu   8
SEMİH   8
Sefa Küçük   8
EREN   8
Aziz enes Karabul   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı