• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
LİNA FC 4-1 VEFA SPOR
Süper Lig
17 Mayıs 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Semih ERDENER · Gözlemci : Yılmaz YEĞİN

LİNA 4X4 MODUNA ALDI

LİNA 4X4 MODUNA ALDI 18.05.2024 | 05:22
LİNA'NIN YENİDEN ZİRVE YÜRÜYÜŞÜ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE LİNA FC - VEFA SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GÜNÜN KAPANIŞ MAÇI SERT VE KALİTELİ BİR FUTBOLA SAHNE OLDU. HER HAFTA FORMUNA İYİCE KAVUŞAN LİNA FC TAKIMI, LİGİN MÜCADELECİ VE PLAYOFF HATTINDAKİ EKİBİ VEFA SPOR'A KARŞI MAÇA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI. 4 VE 7. DAKİKALARDA İYİ ORGANİZE EDİLMİŞ ATAKLAR SONUCU YUSUFLA BULDUĞU GOLLERLE 2-0 ÖNE GEÇEN TARAF OLDU. BU GOLDEN SONRA OYUN SKOR OLARAK DURSA DA MÜCADELE VE KAÇAN  POZİSYONLAR BİTMEK BİLMEDİ. İKİ TAKIM KALECİLERİ BU ANLARDA KALELERİNİ GOLE KAPATTI. DAKİKALAR 18'İ GÖSTERİRKEN VEFA SPOR TAKIMINDAN AHMET ÇOK UZAKLARDAN RESMEN ÖRÜMCEK AĞLARINI TEMİZLEDİ VE SKOR 2-1' GELDİ. DEVREDE SON ANLARA GİRİLİRKEN LİNA FC'NİN KAZANDIĞI FRİKİKTE TOPUN BAŞINA GEÇEN KAPTAN SEFA KÜÇÜK YERDEN SERT VE TEMİZ BİR VURUŞLA SKORU 3-1'E GETİREN GOLÜ KAYDETTİ. VE DEVREYE BÖYLE GİRİLDİ.

İKİNCİ YARININ BAŞLAMASIYLA GERİDE OLAN VEFA SPOR TAKIMI DAHA BASKILI BAŞLADI ANCAK KALİTELİ AYAKLARA SAHİP OLAN LİNA FC TAKIMI BU ANLARDA TOPU AYAĞINDA TUTMAKTA BAŞARILI OLDU VE GERİDEN İYİ OYUN KURARAK POZİSYONLAR BULMAYA BAŞLADI. KARŞILIKLI OLARAK POZİSYONLARIN ÇIKTIĞI MAÇTA İKİNCİ YARIDA SON VURUŞLAR O KADAR BAŞARILI OLMADI. MÜCADELENİN ÇOK YÜKSEK OLDUĞU, OYUNCULARIN BİR AN OLSUN DURMADIĞI MAÇTA SON DAKİKALARA GİRİLİRKEN İKİ EKİPTE ÇOK YORULMUŞTU. BİR TÜRLÜ FARKI DÜŞÜREMEYEN VEFA SPOR SON DAKİKADA KALESİNDE GÖRDÜĞÜ GOLLE SAHADAN 4-1 MAĞLUP AYRILAN TARAF OLDU. LİNA FC ALDIĞI GÜZEL GALİBİYETLERE BİR YENİSİNİ DAHA EKLEMİŞ OLDU VE ÜST SIRALARA TIRMANIŞINI DEVAM ETTİRDİ. VEFA SPOR İSE PUAN TABLOSUNDA ÇOK KRİTİK BİR KONUMDA. ANCAK BU MAĞLUBİYETİ UNUTUP KENDİLERİNİ LİGDE RAHAT BİR KONUMA ALACAK KAPASİTEDE OLDUKLARINI GÖSTERMİŞ OLDULAR ORTAYA KOYDUKLARI MÜCADELEYLE.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

LiNA-FC
Rıdvan Atcı   8
YUSUF EMRE CESUR   8
Yusuf Okutan   8
FURKAN   8
Hamza Kadir Tamirci   8
ÖMER   9
Sefa Küçük   9
VEFA-SPOR
SERHAT   7
Fırat Soyler   7
ADEM   7
Şahin Kaya   6
Serdar Öğünçkaya   6
Hasan Çelebi   7
Ahmet Yanık   7
Ali enes Gül   6
Emirhan Arslan   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı