• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BEYLERBEYİ 9-12 MEYAUW F.C.
Süper Lig
30 Haziran 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Onurcan Akçakaya

LİGİN YENİ LİDERİ MEYAUW F.C

LİGİN YENİ LİDERİ MEYAUW F.C 28.06.2024 | 22:59
LİDERLİK KOLTUĞUNA PENÇE

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 23. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BEYLERBEYİ - MEYAUW FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


     ÜST SIRALARI YAKINDAN İLGİLENDİREN MAÇTA BEYLERBEYİ EKİBİ KAZANIP İLK 4 MÜCADELESİNİ SÜRDÜRMEK İÇİN SAHAYA ÇIKARKEN MEYAUW TAKIMI LİGİN YENİ LİDERİ OLABİLMEK İÇİN MUTLAK GALİBİYET ALMAK İÇİN SAHAYA ÇIKIYORDU.


           MÜCADELE DOZU YÜKSEK BAŞLAYAN MAÇTA MEYAUW FC TAKIMI KAPTANI BERKAYLA 7. DAKİKADA ÖNE GEÇSE DE BEYLERBEYİ TAKIMI BU MAÇI NE KADAR İSTEDİĞİNİ GÖSTEREN FUTBOLUYLA 12 DE MAÇA DENGEYİ GETİRDİ. GOLÜ YEDİKTEN SONRA HIZLICA SKORU BULMAK İÇİN YÜKLENEN MEYAUW TAKIMI ORTA SAHANIN YILDIZI SEMİHLE ÖNE GEÇERKEN 1 DAKİKA SONRA GOLCÜSÜ YILMAZ FARKI İKİYE TAŞIDI. BEYLERBEYİ 18 DE FARKI BİRE DÜŞÜREN GOLÜ ATSA DA İLK YARIDA MEYAUW FIRTINASI ESMEYE DEVAM ETTİ. 5 DAKİKA İÇİNDE 4 GOL BULAN EKİP İLK YARIYI 7-2 GİBİ NET BİR SKORLA TAMAMLADI.


           İKİNCİ YARIYA BAŞLARKEN SKORUN FARKLI OLMASI BELKİ DE MAÇIN KOPTUĞUNU DÜŞÜNDÜRÜRKEN BEYLERBEYİ EKİBİ TAM TERSİ MAÇA OLAN İNANCI İÇİN MÜCADELESİNİ SÜRDÜRÜP FARKI AZALTSA DA MEYAUW EKİBİNİN GOLCÜSÜ LİGİNDE GOL KRALI KONUMUNDA BULUNAN YILMAZ ATTIĞI GOLLERLE RAKİBİNE İZİN VERMEDİ. MAÇTA BEYLERBEYİ ADINA AYKUT VE OYUNA SONRADAN GİREN KADİR YAPTIKLARI HAT TRİCKLE DİKKAT ÇEKSELERDE MAĞLUBİYETE ENGEL OLAMADILAR. MEYAUW FC TAKIMINDA İSE YILMAZ ATTIĞI 6 GOLLE LİGİN GOL KRALLIĞININ TARTIŞMASIZ ADAYI OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA GÖSTEDİ.


             LİGDE SON HAFTALARA GİRİLİRKEN LİDERLİĞE YÜKSELEN MEYAUW TAKIMI OLURKEN BEYLERBEYİ TAKIMI 9. SIRADAKİ YERİNİ KORUDU.

   
        

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER, BUNDAN SONRAKİ MAÇALARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

BEYLERBEYi
Turgut Koncuk    6
Ahmet Güven   6
AHMET YILMAZ   7
NACİ   6
Emrah sağduyu   6
YASİN   7
AYKUT   8
Kadirhan Yılmaz    8
MEYAUW-FC

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı