• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
KURTLAR VADİSİ FC 5-5 FC BLACK
Süper Lig
18 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

LİDER ARTIK KOLTUĞUNDA TEK BAŞINA

LİDER ARTIK KOLTUĞUNDA TEK BAŞINA 18.11.2021 | 09:39
FC BLACK'TEN BEYAZ BİR SAYFA

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2021-2020 SEZONU 10. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI TESİSLERİNDE KURTLAR VADİSİ FC İLE FC BLACK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


LİDERLİK KOLTUĞUNU GÜRSEL MADRİD İLE PAYLAŞAN KURTLAR VADİSİ FC BU MAÇTAN PUAN VE PUANLAR ÇIKARARAK EN ÜST SIRADA TEK BAŞINA OLMAK İÇİN SAHADA YERİNİ ALDI. FC BLACK TAKIMI İSE BUGÜN İLK DEFA LİG MARATONU'NDA MAÇA ÇIKARKEN ASIL KADRODAKİ OOYUNCULARIN ÇOĞUNUN OLMAMASI DİKKATLERDEN KAÇMADI. ONA RAĞMEN İSMİNİ DUYURMUŞ OYUNCULARDAN OLUŞAN KARMA KADROYLA SAHADAKİ YERİNİ ALDI.

PERŞEMBE GÜNÜNÜN AÇILIŞ MAÇINDA İLK DÜDÜK GELDİ VE MÜSABAKA BAŞLADI. KURTLAR VADİSİ FC MAÇA BİRAZ DURGUN BAŞLADI. TOPUN HAKİMİ OLAN VE GOLÜ DE ERKEN BİR ŞEKİLDE BULAN FC BLACK MAÇA İYİ BAŞLAYAN TARAFTI. ANIL'IN UZAKTAN ATTIĞI HARİKA GOL'ÜN ARDINDAN JAPON LAKAPLI EMİR SOYTÜRK İLE FARKI BİR ANDA İKİYE ÇIKARAN FC BLACK, LİDERİ ŞOKA UĞRATMIŞTI. RAKİBİNİN DURGUNLUĞUNU İYİ DEĞERLENDİREN FC BLACK, FARKI İKİYE ÇIKARINCA ARTIK TOPU RAKİBİNE BİRAZ DAHA FAZLA BIRAKMAYA BAŞLADI. TOP AYAĞINDAYKEN DAHA ETKİLİ BİR TAKIM HALİNE GELEN KURTLAR VADİSİ TAKIMINDA SORUMLULUK ALAN İSİM ENBİYA UNCU OLDU. SAVUNMADAN ALDIĞI TOPLA RAKİPLERİNİ BİR BİR GEÇEREK EMRE'YE ADETA AL DA AT PASI VERDİ VE GOLCÜ DANA DA BU İKRAMI GERİ ÇEVİRMEDİ. FARKI BİRE İNDİREN KURTLAR VADİSİ TAKIMI BU GOLLE BİRLİKTE KENDİNE GELMEYE BAŞLADI. NET POZİSYONLAR YAKALAYAN LİDER İLK YARIYA BERABERE GİRME ŞANSINI TEPTİ VE İLK YARI 2-1 NOKTALANDI.

İKİNCİ YARIYA EMRE'NİN GOLÜYLE SKORU DENGEYE GETİREN KURTLAR VADİSİ KALESİNİ BİR KERE DAHA ANIL'A KAPATAMADI VE 3-2 GERİYE DÜŞTÜ. MAÇTA İKİ TARAF DA KARŞILIKLI POZİSYONLARA GİRİP SEYİR ZEVKİNİ BİZLERE YAŞATIRKEN ANIL BİR GOL DAHA BULDU VE 4-2'YE GETİRDİ DURUMU. MAÇTA İKİNCİ KEZ 2 FARKLI ÖNE GEÇEN FC BLACK'İN ARTIK BU SKORU KORUMASI GEREKİYORDU. MAÇTA ENBİYA VE EMRE BUNA PEK İZİN VERMEYE NİYETLİ OLMAYINCA SKOR TEKRARDAN DENGEYE GELDİ. FC BLACK KAÇARKEN LİDERİN DE GERİ ADIM ATMAYA NİYETİ YOKTU. ENBİYA İLE MAÇTA İLK DEFA ÖNE GEÇEN KURTLAR VADİSİ GERİDEN DÖNÜŞ YAPAN TAKIM OLARAK AVANTAJLI DURUMA GEÇSE DE SKORU SADECE 1 DAKİKA KORUYABİLDİ. MUHAMMET İLE SKOR TEKRAR DENGEYE GELİRKEN MAÇIN SONUNDA 5-5'LİK EŞİTLİK OLDU. KURTLAR VADİSİ BU 1 PUAN İLE 19. PUANINI ELDE EDERKEN LİDERLİK KOLTUĞUNDA ARTIK PUAN FARKIYLA OTURMAYA BAŞLADI. FC BLACK İSE İLK MAÇINDA O KADAR EKSİKLİKLERİNE RAĞMEN LİDERE KARŞI ALINAN 1 PUANA ALTIN DEĞERİNDE BAKACAKTIR.

LİG MARATONU 2022 SEZONUNA DAMGA VURMASINI BEKLEDİĞİMİZ BU İKİ EKİBİMİZE ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

KURTLAR-VADiSi-FC
Mert Eren  NEREDE NE YAPACAGI HIÇ BELLI OLMAYACAK KALECI SINIFINDA BULUNAN FILE BEKÇISI BUGÜN IYI BIR MAÇ GEÇIRDI. 8
Enbiya Uncu  SORUMLULUKTAN ASLA KAÇINMADI VE TAKIMI BU MAÇTA PUAN ALDIYSA ASLAN PAYI ONUN. 9
samet özkan  ÇOK KORKAK OYNUYOR. YETENEKLERI OLMASINA RAGMEN MAÇTA KENDINI DAHA ÇOK GÖSTERMELI. 7
RECEP   7
AYBERK   8
CİHAT   7
Emre Yılmaz  GOLCÜ BELKI DE EN AZ TOPLA BULUSTUGU MAÇLARDAN BIRINI GEÇIRSE DE GOLLERINI SIRALAYIP TAKIMINA 1 PUANI HEDIYE ETTI. 9
FC-BLACK
İrfan Kalaycı   BUGÜN OYUNU KURMA KONUSUNDA ÇOK BASARILIYDI. 8
Muhammet Karaman  MÜCADELESI TAKDIRE SAYAN OLSA DA OYUN IÇINDE KAYBOLMAMALI. BELKI DE ASIL YERI OLAN SAVUNMADA DAHA EFEKTIF OYNAYABILIR. 8
SAMET   8
SONER   8
ANIL   9
EMİR   8
SERGEN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı