• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
GLOBAL SPOR 3-5 KIRKMERDİVEN FC
Süper Lig
11 Şubat 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

KIRKMERDİVEN ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI

KIRKMERDİVEN ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI 11.02.2020 | 23:00
KIRKMERDİVEN SONUNDA GALİBİYETİ KAPTI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 4. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CANTER HALI SAHA TESİSLERİNDE KIRKMERDİVEN - GLOBAL SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


LİGİMİZİN YENİ EKİPLERİNDEN GLOBAL SPOR VE UZUN SÜREDİR GALİBİYET ALAMAYAN LİGİMİZİN İSTİKRARLI TAKIMLARINDAN KIRKMERDİVEN'İN KARŞILAŞMASI OLDUKÇA KEYİFLİ BAŞLADI. İLK DAKİKALARDA DAHA ETKİLİ OLAN TARAF GLOBAL SPOR OLDU. İSTEDİKLERİNİ SAHAYA YANSITAN İLERİDE İYİ BASAN VE AYAĞA ÇOK İYİ PAS YAPAN GLOBAL SPOR ARADIĞI GOLLERİ DE BULMAYI BAŞARDI. HATTA DAHA DA ATABİLİRDİ ANCAK RAKİP KALECİ AHMET'İ GEÇMEKTE ZORLANDI. ANCAK İLK YARIDA SAHADA YANSITTIKLARI OYUNU İKİNCİ YARIYA YANSITAMADILAR. AHA İLK MAÇLARI OLDUĞU İÇİN İKİNCİ YARI TEMPOSU DÜŞEN VE AKLINDAKİLERİ SAHAYA YANSITMAKTA ZORLANAN GLOBAL SPOR MÜCADELECİ OYUNUNU GALİBİYETLE TAÇLANDIRAMADI ANCAK GELECEK MAÇLAR ADINA UMUT VERDİ.

KIRKMERDİVEN MÜSABAKAYA OLDUKÇA KÖTÜ BAŞLADI. SÜREKLİ PAS HATASI YAPAN VE SÜREKLİ UZUN TOPLARLA OYUN OYNAYAN KIRKMERDİVEN RAKİP KALEDE ETKİLİ OLAMADI. OYUNUN YÖNÜNÜ DE ÇABUK DEĞİŞTİREMEYEN KIRKMERDİVEN POZİSYON BULMAKTA ZORLANDI. İKİNCİ YARI İSE BAMBAŞKA BİR KIRKMERDİVEN SAHADAYDI. HEM HIZLI OYNAYAN HEMDE AKILLI OYNAYAN KIRKMERDİVEN ADETA İLK YARIDA YAPAMADIĞI HER ŞEYİ İKİNCİ YARI SAHAYA YANSITTI. ARADIĞI GOLLERİ DE BULAN KIRKMERDİVEN UZUN SÜREN GALİBİYET HASRETİNE 5-3'LÜK GALİBİYETLE SON VERMİŞ OLDU.

GLOBAL SPOR MARATONDAKİ İLK MAÇINDAN İYİ BİR PERFORMANS ANCAK TECRÜBESİZ BİR SONUÇLA ELİ BOŞ AYRILMAK ZORUNDA KALIRKEN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA YAPACAKLARI KARDEŞLER STH MAÇININ HAZIRLIKLARINA BAŞLAMIŞ OLDULAR. KIRKMERDİVEN İSE BU SEZON İLK 3 PUANINA ULAŞIRKEN ARTIK YAVAŞ YAVAŞ LİGE AĞIRLIKLARINI KOYMAK İSTEDİKLERİNİN SİNYALLERİNİ VERMİŞ OLDULAR.

GLOBAL-SPOR
MURAT   8
ATALAY   8
ARDA   8
MUSTAFA   8
Ogün Özturan  ORTA SAHADA ÇOK TOP KAPTI VE KAZANDIGI TOPLARLA DA TAKIMIN ATAK YÖNLENDIRMESINI ÇOK IYI GERÇEKLESTIRDI. 9
ALİ   9
ÖMER   8
KIRKMERDiVEN-FC
Ahmet Gür  KALESINDE OLUSAN POZISYONLARDA OLDUKÇA BASARILI BIR PERFORMANS ORTAYA KOYDU VE GERIDEN TAKIMINI ÇOK IYI YÖNLENDIRDI. 8
Hasan Çakmakcı  SAVUNMADA DIRI BIR GÖRÜNTÜ ORTAYA KOYDU VE GERIDEN OYUNU IYI YÖNLENDIRDI.. 8
ABDÜLSAMED   8
Murat Can Şafak  SAVUNMADA ÜZERINE DÜSENI EKSIKSIZ YERINE GETIRMEYI BASARDI. 9
Enes Mutlu  ORTA SAHADA SADE GÖSTERISTEN UZAK TEMIZ BIR OYUN ORTAYA KOYDU VE ATTIGI GOLLE OYUNUNU SÜSLEDI. 9
CELAL   9
Ersin Mutlu  KAPTAN ADETA BUGÜN GEMISINI KURTARDI. MAÇA TUTUK BASLADI ANCAK SONRASINDA ÇOK IYI ISLER ÇIKARTTI. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı