• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

KERİM VE GÖKHAN YILDIZLAŞTI HAYRO'NUN YILDIZLARI KAZANDI!!

KERİM VE GÖKHAN YILDIZLAŞTI HAYRO'NUN YILDIZLARI KAZANDI!! 25.11.2022 | 09:42
GAZİANTEP 3 PUANDA KALDI

LİGMARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF B GRUBU 3.HAFTA MAÇINDA HAYRO’NUNYILDIZLARI VE GAZİANTEP SPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İKİ TAKIMDA ÇOK HIZLI VE ETKİLİ BAŞLADI. YAŞAR İLE ÖNE GEÇMEYİ BAŞARAN HAYRO’NUNYILDIZLARINA CEVAP GAZİANTEP SPOR’DAN RESULDAN GELDİ. VE İKİ TAKIMDA MAÇAYÜKSEK PERDEDEN GİRİŞ YAPTI. ARDINDAN OYUNUN KONTROLU HAYRONUN YILDIZLARINAGEÇTİ. YAŞAR GÖKHAN VE KERİM İLE İLERDE İYİ ORGANİZE OLAN EKİP TEHLİKELİATAKLAR GELİŞTİRMEYE VE POZİSYONLARA GİRMEYE BAŞLADI. GAZİANTEP SPOR İSE TOPUBİRAZ DAHA RAKİPE BIRAKIP KONTRA ATAKLAR İLE TEHDİT YARATMAYA ÇALIŞTI. İLK YARI5-1 HAYRONUN YILDIZILARI ÜSTÜNLÜĞÜNDE GEÇİLDİ.

İKİNCİ YARIYA İYİ BAŞLAYAN HAYRONUN YILDIZLARI OLDU. HEMEN MAÇIN BAŞINDA KERİM İLEGOLÜ BULARAK FARKI ATTIRMAYA BAŞLADI. ARDINDAN TOPARLANAN GAZİANTEP SPOR RAKİPKALEDE DAHA FAZLA GÖRÜLMEYE BAŞLADI. RESUL CANER VE MEHMETİN  AYAĞINDAN BULDUĞU GOLLERLE UMUTLANMAYABAŞLADI. İKİNCİ YARIYA İYİ BAŞLADIKTAN SONRA ARD ARDA GOLLER YİYEN HAYRONUNYILDIZLARI HEMEN TOPARLANDI VE RAKİP KALEDE DAHA ÇOK GÖRÜLMEYE BAŞLADI. KERİMVE GÖKHANIN YILDIZLAŞTI. VE İKİNCİ YARININ SONUCU BELİRLEDİ. MAÇ 11-4 HAYRONUNYILDIZLIĞI ÜSTÜNLÜĞÜNDE SONUÇLANDI.


         LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİTAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR, KALAN GRUPMAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı