• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DEREBOYU SK 5-1 SELÇUK SPOR
Süper Lig
03 Kasım 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

KAZANANA 4 PUAN VEREN MAÇTA DEREBOYU GALİP

KAZANANA 4 PUAN VEREN MAÇTA DEREBOYU GALİP 4.11.2020 | 01:54
SELÇUK 6 KİŞİ KALINCA MAÇI KAPTIRDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE 22. HAFTANINN EN ÖNEMLİ MAÇINDA LİGİN EN FORMDA İKİ EKİPLERİNDEN DEREBOYU SK VE SELÇUK SPOR MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


ADETA ERKEN FİNAL NİTELİĞİ TAŞIYAN MÜCADELE ÇOK YÜKSEK BİR TEMODA BAŞLADI. TATLI SERT OYUNUN VAROLDUĞU SAHADA KIRAN KIRANA BİR MÜCADELE VARDI. 

İLK DAKİKALARDA HER İKİ EKİPTE BİRBİRİNİ TARTTI. BU SIRADA BİLE TEMPO YÜKSEKKEN BİRBİRLERİNE NET POZİSYON FIRSATI TANIMADILAR. 
 
SELÇUK SPOR'DA SAZI ELİNE BİR TÜRLÜ ALAMAYAN MEHMET BEYAZID TAKIMIN YÖNLENDİRMEKTE ZORLANDI. AYAĞA KISA PASLARLA RAKİP KALEDE ETKİLİ OLMA DÜŞÜNCESİNDE OLAN MEHMET'E TAKIM ARKADAŞLARI BUGÜN İÇİN TAM ANLAMIYLA UYUM SAĞLAYAMADI. DUMLU VE MAMİ'NİN ÜÇÜNCÜ BÖLGEDE ZAMAN ZAMAN ETKİLİ OLMASI TAKIMA GOLÜ GETİRMEZKEN KAPTAN RESUL YEDEK ÇIKTIĞI MÜCADELEYE İKİNCİ YARIDA DAHİL OLMAK ZORUNDA KALDI. İKİNCİ YARI PEŞ PEŞE İKİ GOLLE SARSILAN SELÇUK SPOR FARKI ONUR İLE BİRE İNDİRMEYİ BAŞARDI. ANCAK SİNİRLERİNE HAKİM OLAMAYAN DUMLU'NUN KIRMIZ KART GÖREREK OYUN DIŞI KALMASI TÜM PLANLARI BOZDU. BU DAKİKADAN SONRA RAKİBİNİN HIZLI HÜCUMLARINA MANİ OLAMAYAN SELÇUK SPOR SON ZAMANLARDAKİ İLK MAĞLUBİYETİNİ TATMIŞ OLDU.

DEREBOYU SK MAÇA HIZLI BAŞLAYAMASA DA KALESİNİ ÇOK İYİ SAVUNDU. DAKİKALAR İLERLEDİKÇE SAHNEYE GECENİN İKİ KAHRAMANI ÇIKTI. SEMİH VE CENGİZ'İN MÜTHİŞ OYUNLARI DEREBOYU'NU BU ZORLU MÜSABAKADA BİR ADIM ÖNE TAŞIDI. CENGİZ'İN RAKİP SAVUNMAYA SIRTINI VEREREK TAKIM ARKADAŞLARINA DUVAR OLUŞU SEMİH'İN İSE HAREKETLİ OYUNU VE TEKNİK YAPISI KİLİDİN AÇILMASINI SAĞLADI. SERDAR'IN BİRAZ TUTUK OLDUĞU MÜCADELEDE ADETA PARLAYAN DEREBOYU SK ÖZELLİKLE İKİNCİ YARISINI HATASIZ OYNADIĞI MÜCADELEYİ ÖNDE GÖTÜRMEYİ BAŞARDI. CENGİZ'İN HAT-TRİCK YAPTIĞI MÜCADELEDE SON DAKİKALARDA SEMİH VE ULUS İLE DE GOLLER BULAN DEREBOYU SK BU ZORLU MÜCADELEDEN TAM NOT ALARAK VE 5-1'LİK GALİBİYETLE ÇIKTI. 

DEREBOYU-SK
YAĞIZ   8
Soner Şentürk   SAVUNMADA MÜTHIS BIR OYUN ORTAYA KOYARKEN SOGUKKANLI YAPISI ILE DIKKAT ÇEKTI 8
SERHAT   8
FURKAN   9
SERDAR   8
Semih Erdener  BUGÜN TAKIMI ADINA TARTISMASIZ SAHANIN EN IYILERINDENDI . TEKNIK OLARAK ÜST DÜZEY OLDUGUNU YINE HERKESE GÖSTERDI. 9
CENGİZ   10
Ulushan Ulu   8
SELcUK-SPOR
Volkan Şanlıoğlu   KALESINDE ZAMAN ZAMAN MÜTHIS KURTARISLARA IMZA ATSA DA 3 PUANA YETMEDI. 8
sercan akdemir  BUGÜN ISTEDIKLERINI SAHAYA YANSITMAKTA SIKINTI YASADI. 8
Yakup Akbaş  SERT OYUN YAPISI YTENEKLERININ ÖNÜNE GEÇTI VE OYUNDAN ERKEN ÇIKMAK ORUNDA KALDI. 7
Mehmet Beyazit  TAKIMIN EN IYISIYDI DIYEBILIRIZ. RAKIP SAVUNMAYI OLDUKÇA RAHATSIZ ETTI ANCAK MAGLUBIYETE ENGEL OLAMADI. 9
MUHAMMED   7
Fatih Dumlu    7
ONUR   8
RESUL SELÇUK  KAPTAN OYUNA SONRADAN GIRDI VE ISINAMADIGI IÇIN YETERLI KATKIYI TAKIMINA VERMEDI. 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı