• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

KAMAR'S ZORLANDI AMA KAZANDI

KAMAR'S ZORLANDI AMA KAZANDI 18.05.2022 | 12:46
SERİ BAŞINI DEVİRDİLER

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU PLAY OFF D GRUBU 2. HAFTA MAÇINDA GRUBUN 1. TORBA TAKIMI RAMİ FİŞEK İLE 2. TORBA EKİBİ THE KAMAR'S TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.GRUBUN EN KRİTİK MAÇINDA HER ŞEY HAZIRDI. RAGNAR'I 9 GOLLE GEÇEN THE KAMAR'S BU SEFER MAKİNA UNITED'I 9 GOLLE GEÇEN RAMİ FİŞEK KARŞISINDAYDI. MAÇA HIZLI BAŞLAYAN TARAF THE KAMAR'S OLDU. DAKİKA 4'TE HAKAN İLE GOLÜ BULAN THE KAMAR'S MAÇTA 1-0 ÖNE GEÇTİ. CEVAP ÇOK GECİKMEDİ. DAKİKA 11'DE SEMİH DEFANSIN HATASINDAN BOŞTA KALAN TOPTA ARKAYA SARKTI VE KALECİYİ GEÇİP GOLÜNÜ ATTI. İLK YARI BÖYLE BİTECEK DERKEN 17'DE KADİR SAHNEYE ÇIKTI VE THE KAMAR'S TEKRARDAN ÖNE GEÇTİ. İLK YARI BU SKORLA TAMAMLANDI. THE KAMAR'S İLK YARIYI 2-1 ÖNDE KAPATTI.


İKİNCİ YARIDA BİRAZ DAHA ETKİLİ OLMAK İSTEYEN RAMİ FİŞEK POZİSYONLAR BULDU. FAKAT BU POZİSYONLARI DEĞERLENDİREMEDİ. DAKİKA 36'YA KADAR GOL BULAMAYAN RAMİ FİŞEK 36'DA DOĞUKAN İLE BERABERLİĞİ YAKALADI. MAÇTA SON 15 DAKİKAYA GİRİLİRKEN SKOR EŞİTLENDİ. KALAN DAKİKALARDA HER İKİ TAKIMDA POZİSYONLAR YAKALASADA SON DAKİKA DURAN TOPUN BAŞINA GEÇEN KADİR TOPU AĞLARA GÖNDERDİ VE THE KAMAR'S BU MAÇTAN GALİBİYETLE AYRILMAYI BAŞARDI.


THE KAMAR'S BU GALİBİYETLE BİRLİKTE D GRUBUNDA 1. SIRAYA YERLEŞTİ. RAMİ FİŞEK İSE BU MAĞLUBİYETİN ARDINDAN 3. SIRADA KENDİNE YER BULDU.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK BU MÜCADELE İÇİN İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER VE PLAY OFF SON 16 TURU YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı