• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
KAKOSİ 6-2 BEREÇ FC
Süper Lig
10 Şubat 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

KAKOSİ OYNADIKÇA HIZ KAZANIYOR

KAKOSİ OYNADIKÇA HIZ KAZANIYOR 10.02.2020 | 22:56
KAKOSİ 3 MAÇTAN 7 PUAN TOPLADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 4. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CANTER HALI SAHA TESİSLERİNDE KAKOSİ - BEREÇ FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

HER İKİ TAKIMDA MÜSABAKAYA KAZANMAK İÇİN ÇIKTIĞINI DAHA İLK DAKİKALARDAN BİRBİRİNE HİSSETTİRDİ. TOPU AYAĞINDA TUTUP SERİ PASLARLA BOŞLUK ARAMA GAYRETİNDE BULUNAN İKİ TAKIMIN MÜCADELESİ YÜKSEK TEMPODA BAŞLAMADI ANCAK OLDUKÇA KEYİFLİ BİR ŞEKİLDE BAŞLADI. 
İLK DAKİKALARDA DAHA ETKİLİ OLAN TARAF BEREÇ TAKIMIYDI . ÖZELLİKLE EYÜP'ÜN GERİDEN MÜTHİŞ ÇIKIŞLARI VE KEREM'İN ORTA SAHADA OYUNU ÇOK İYİ YÖNLENDİRMESİ TAKIMIN RAKİP KALEDE DAHA ETKİLİ OLMASINI SAĞLADI. ARADIKLARI GOLÜ BULAN BEREÇ FC DAHA DA İSTEKLİ BİR OYUN YAPISINA BÜRÜNSE DE KALELERİNDE GÖRDÜKLERİ GOL ONLARI BİRAZ OLSUN DÜŞÜRDÜ. EYÜP'ÜN HÜCUMA GEÇMESİ SAVUNMADAKİ BOŞLUKLARI ARTTIRDI VE KALELERİNİ GOLE KAPAMAYA ENGEL OLDU.

KAKOSİ MÜSABAKAYA ÇOK KÖTÜ BAŞLAMASA DA BEKLEDİKLERİ GİBİ BAŞLAYAMADILAR. OYUNU İLK DAKİKALARINDAN RAKİP KALEYE YIKMA DÜŞÜNCESİ OLAN KAKOSİ BUNU İLK DAKİKALARDA BAŞARAMADI. SONRADAN DAHA ETKİLİ OLAN KAKOSİ TAKIMINDA CEM MEVLÜT VE SERDAR ÜÇLÜSÜ RAKİP SAVUNMAYI OLDUKÇA RAHATSIZ EDERKEN İKİNCİ YARIDA RIZVAN ETKİLİ BİNDİRMELERİ KAKOSİ'Yİ OLDUKÇA RAHATLATTI. 

BULDUKLARI GOLLERLE DAHA RAHAT BİR OYUN ORTAYA KOYAN KAKOSİ MÜSABAKADAN 6-2 GALİP AYRILMAYI BİLDİ VE 3 PUANI HANESİNE YAZDIRMAYI BİLDİ.

KAKOSi
Tugay Arslan  KALESINDE ZAMAN ZAMAN ÇOK IYI KURTARISLARA IMZA ATTI. 8
MUSTAFA   8
Yunus Emre Köse  SAVUNMADA ÇOK BASARILI BIR PERFORMANS ORTAYA KOYDU VE OYUN KURMADA ÇOK BASARILIYDI. 8
Rızvan Oruczade  BIR BEK OLARAK NE YAPMASI GEREKIYORSA KUSURSUZ YAPTI VE ILERI GERI ÇOK ÇALISTI.GOLLERIYLE DE OYUNUNU SÜSLEDI. 9
Serdar KURT  ORTA SAHADA ÇOK TOP KAPTI VE KAZANDIGI TOPLARLA DA TAKIMIN ATAK YÖNLENDIRMESINI ÇOK IYI GERÇEKLESTIRDI. 9
Cem Korkmaz  BUGÜN TAKIMIN EN IYISIYDI OLDUKÇA ISTEKLIYDI VE MUHTESEM BIR OYUN ORTAYA KOYDU ANCAK SAKATLIGI HERKESI DERINDEN ETKILEDI. 9
Mevlüt Arslan  TAKIMIN EN DIRI OYUNCULARINDAN BIRIYDI ÇOK KOSTU FIZIKI OLARAK AYAKTA DA KALDI. 8
BEREc-FC
ÖZKAN   8
Eyüp Ensar Çifci  KAPTAN SAVUNMADA SAGLAM DURMAK IÇIN ÇOK GAYRET GÖSTERDI VE ÇOK MÜCADELE ETTI. 9
İSMAİL   7
SEMİH   7
İSMAİL ÖZLÜ   7
SEZER   7
KEREM   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı