• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
RAGNAR FC 0-0 GOLDEN BOYS
Süper Lig
20 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Adem KARA

İLK MAÇINDA TALİHSİZLİK YAŞADILAR

İLK MAÇINDA TALİHSİZLİK YAŞADILAR 22.11.2021 | 16:01
MEVLÜT ZORLU'YA ACİL ŞİFALAR

LİG MARATONU 2022 SEZONU 10. HAFTA MAÇLARINDA CUMARTESİ AKŞAMI HAFTANIN KAPANIŞ KARŞILAŞMASINDA LİGİN EN TECRÜBELİ TAKIMLARINDAN RAGNAR İLE MARATONA YENİ KATILAN VE İLK MAÇLARINA ÇIKACAK OLAN GOLDEN BOYS EKİBİNİN MAÇIYLA DEVEM ETTİ.

HER İKİ TAKIMDA MAÇTAN MUTLAK GALİBİYET HEDEFİYLE SAHADAKİ YERLERİNİ ALIRLARKEN TECRÜBESİNİ MAÇIN BAŞINDA HİSSETTİREN RAGNAR MÜSABAKAYA GOLLE BAŞLADI VE 1-0 ÖNE GEÇMEYİ BAŞARDILAR. GOLDEN BOYS BERABERLİK İÇİN YÜKLENMEYE BAŞLADIĞI ANLARDA BİR POZİSYONDA KOLUNUN ÜZERİNE DÜŞEN GOLDEN BOYS OYUNCUSU MEVLÜT YAŞADIĞI SAKATLIK NEDENİYLE HASTANEYE SEVK EDİLDİ. TAKIM ARKADAŞLARI DA MEVLÜT'Ü YALNIZ BIRAKMAMAK ADINA ONUNLA BİRLİKTE HASTANEYE GİDİNCE MAÇIN HENÜZ BAŞINDA YAŞANAN TALİHSİZ SAKATLIK NEDENİYLE MAÇ YARIDA KESİLMİŞ OLDU.

KURALLAR GEREĞİ SAHADAN 3-0 HÜKMEN GALİBİYETLE AYRILMASI GEREK RAGNAR TAKIMINA 3 PUAN İŞLENİRKEN, GOLDEN BOYS TAKIMI İLK MAÇINDA SAKATLIK YAŞAMIŞ OLMASI VE MEVLÜT'ÜN KÖPRÜCÜK KEMİĞİNDE KIRIK MEYDANA GELMİŞ OLMASINDAN DOLAYI MAÇ SKORU SİSTEM ÜZERİNDEN 0-0 TESCİLLENİP BİR PUAN İŞLENMİŞ OLDU. KURALLAR GEREĞİ RAGNAR'A 2 PUAN DAHA İLAVE EDİLDİ.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK KÖPRÜCÜK KEMİĞİNDE KIRILMA MEYDANA GELEN MEVLÜT ZORLU'YA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZİ İLETİYOR VE BİR AN ÖNCE SAĞLIĞINA KAVUŞARAK TEKRAR ARAMIZDA,YEŞİL SAHALARDA GÖRMEYİ TEMENNİ EDİYORUZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı