• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
ANCHOR 9-3 İNÖNÜ VEGAS
Süper Lig
05 Ağustos 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

İLK MAÇ ETKİLİ PERFORMANS VE GÜZEL BAŞLANGIÇ

İLK MAÇ ETKİLİ PERFORMANS VE GÜZEL BAŞLANGIÇ 6.08.2020 | 15:06
İLK SINAVI GEÇEN ANCHOR OLDU

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU TÜM HIZIYLA DEVAM EDERKEN LİGİN İKİ YENİ TAKIMI ANCHOR VE İNÖNÜ VEGAS KAR SPOR TESİSLERİNDE KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA HIZLI BAŞLAYAN İNÖNÜ VEGAS TAKIMI OLDU. MAÇIN 2. DAKİKASINDA SAĞ KANATTAN KAZANILAN SERBEST VURUŞTA TOPUN BAŞINA GELEN DOĞUKAN AKIL DOLU BİR ORTA İLE MUHAMMED İLE BULUŞTURDU. MUHAMMED TOPUN GELİŞİNE MÜKEMMEL BİR VOLE VURUŞU İLE HARİKA BİR GOL ATTI VE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

YEDİĞİ ŞOK GOLDEN SONRA OYUNU TAMAMEN İNÖNÜ VEGAS YARI SAHASINA YIKAN ANCHOR TAKIMI SAĞLI SOLLU ATAKLAR GELİŞTİRMESİNE RAĞMEN KALECİ ŞAHİN KALESİNDE BU DAKİKALARDA MÜTHİŞ BİR PERFORMANS SERGİLEDİ VE KALESİNİ GOLE KAPATMAYI BAŞARDI.

MAÇIN İLERLEYEN DAKİKALARDA İNÖNÜ VEGAS TAKIMININ GARDINI KIRAN İSİM MUSTAFA OLDU. TECRÜBELİ ORTA SAHA ATTIĞI KLAS GOLLE SKORA DENGE GETİRİRKEN TAKIMINI İSE OYNADIĞI FUTBOL İLE ADETA BİR MAESTRO ŞEFİ GİBİ YÖNETTİ. TECRÜBELİ ORTA SAHA MAÇIN 22. DAKİKASINDA TEKRAR SAHNE ALDI VE TAKIMINI 2-1 ÖNE GEÇİRDİ.

YEDİĞİ GOLE CEVAP VERMEKTE GECİKMEYEN İNÖNÜ VEGAS TAKIMINDA MUHAMMED TEKRAR SAHNE ALDI VE GENÇ OYUNCU KLAS BİR GOLE İMZA ATTI VE SKORA DENGE GETİRDİ.SKORA DENGE GETİRDİKTEN SONRA YAKALADIĞI NET FIRSATI DEĞERLENDİRMEYEN İNÖNÜ VEGAS TAKIMI  DÖNEN TOPTA ANCHOR TAKIM KAPTANI TUNA KLAS BİR BİTİRİCİ VURUŞLA TAKIMINI 3-2'YE GETİRDİ.BU GOL AYNI ZAMANDA İLK YARININ SKORU OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA İSE SAHAYI  İYİ PARSELLEYEN VE OYUNUN TAMAMINA HÜKMEDEN ANCHOR TAKIMI MUSTAFA'NIN ÖNDERLİĞİNDE FARKI YAKALADI VE SAHADAN 9-3 GALİP AYRILAN TARAF OLDU. 

İKİNCİ YARI MUSTAFA ATTIĞI 4 GOL VE YAPTIĞI ASİSTLERLE GECE DAMGA VURURKEN İNÖNÜ  VEGAS TAKIMI İYİ BAŞLADIĞI BE KALECİ ŞAHİN'İN ETKİLİ OYUNUNA RAĞMEN MAÇIN GERİ KALAN KISMINDA AYNI DİRENCİ GÖSTEREMEDİ VE SAHADAN ÜZÜLEREK AYRILAN TARAF OLDU.

ANCHOR
İLKAY   7
AYKUT   7
MUSTAFA   8
BÜNYAMİN   7
YUSUF   7
BERK   7
Tuna Sağlam   7
iNoNu-VEGAS
ŞAHİN   7
Akın Cömert   7
VEYSEL   7
SAMET ÖKMEN   7
Muhammed Altun   7
OĞUZ   7
DOĞUKAN KARATAŞ    7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı