• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
A.C NOVELLO 2-3 MCT SPOR
Süper Lig
05 Ağustos 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR

HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR 6.08.2020 | 15:06
MCT EN YAKIN TAKİPÇİSİNİ İKİYE KATLADI

LİG MARATONU 2020 SEZONU HALI SAHA LİGİ KAR SPOR TESİSLERİNDE SON HAFTALARIN FORMDA İKİ TAKIMI KARŞI KARŞIYA GELDİ. 

MAÇA İKİ TAKIMDA ÇOK İYİ BAŞLADI. ORTA SAHADA BLOKLAR ARASINI İYİ KAPATAN İKİ TAKIMDA UZAKTAN VE DURAN TOPLAR İLE ETKİ OLMAYA ÇALIŞTI. MAÇIN İLK DAKİKALARINDA SİNAN VE TARIK'IN ETKİLİ ŞUTLARI VOLKAN'IN KORUDUĞU KALEDE TEHLİKE YARATSA BİLE DİREKLER İZİN VERMEDİ.

İLK DAKİKALARDA UZAKTAN ŞUTLARLA ETKİLİ OLAN GÜÇLÜ RAKİBİ KARŞISINDA TOPU AYAĞA OYNAMAYI TERCİH EDEN VE OYUNUN TÜM YÖNLENDİRMESİNİ SEFA'NIN KOORDİNESİNE BIRAKAN A.C NOVELLO TAKIMINI YILDIZ ORTA SAHASININ BAŞARILI OYUNU İLE RAKİBİ KARŞISINDA ZAMAN ZAMAN ÜSTÜNLÜĞÜ SAĞLAYAN TARAF OLDU.

MAÇIN 15. DAKİKASINDA KAZANILAN KÖŞE VURUŞUNDA TOPUN BAŞINA GEÇEN TECRÜBELİ ORTA SAHA ORHAN KLASINA YAKIŞIR BİR GOL KAYDETTİ.SOL KANATTAN TERS AYAĞI İLE İNANILMAZ KESME BİR VURUŞLA İLE MCT SPOR KALECİSİ HARUN'U AVLAMAYI BAŞARDI. HARUN İÇERİ ORTA YAPACAK DİYE YARIM ADIM ATINCA ORHAN ÇOK KLAS BİR KESME VURUŞ İLE TOPU AĞLARA GÖNDEREREK TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

GOLDEN SONRA OYUNU RAKİP SAHAYA YIKAN MCT SPOR SAĞLI SOLLU ATAKLAR GELİŞTİRMESİNE RAĞMEN SON VURUŞLARDA AYNI BAŞARIYI GÖSTEREMEDİ. A.C BOVELLO TAKIMINDA KALECİ VOLKAN VE HALİL BU DAKİKALARDA SIFIR HATA İLE OYNARKEN ARKADAŞLARINA BÜYÜK GÜVEN VERDİLER.

MAÇIN İLK YARISININ SON DAKİKALARINDA ATAKLARINI İYİCE SIKLAŞTIRAN VE A.C NOVELLO TAKIMI BUNALTAN ATAKLAR GELİŞTİREN MCT SPOR ARADIĞI GOLE 23. DAKİKADA TARIK İLE BULDU. SAĞ KANATTAN GELEN ORTAYA GELİŞİNE SERT,DÜZGÜN VE MÜKEMMEL BİR YARIM VOLE VURUŞLA TOPU AĞLARA GÖNDERDİ VE SKORA DENGE GELDİ BU GOL AYNI ZAMANDA İLK YARININ SKORU OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISI İSE İLK YARINDAN DAHA ÇEKİŞMELİ GEÇTİ.İKİNCİ YARIYA BİRAZ DAHA İSTEKLİ BAŞLAYAN A.C NOVELLO TAKIMI ARKA ARKAYA GELİŞTİRDİ ATAKLARDA KALECİ HARUN'U GEÇMEKTE ÇOK BAŞARILI OLAMADI.

MAÇTA DAKİKALAR 33'Ü GÖSTERDİĞİNDE SEFA KÜÇÜK ADETA ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARTAN BİR POZİSYONDA AKIL DOLU BİR VURUŞLA TAKIMINI 2-1 ÖNE GEÇİRDİ. GOLDEN SONRA BASKISINI ARTIRARAK DEVAM ETTİREN İA.C NOVELLO YAKALADIĞI NET FIRSATLARDA GOL BAŞARISINI YAKALAYAMADI VE FARKI AÇMA FIRSATINI GERİ ÇEVİRDİ.

MAÇIN SON DAKİKALARINDA MCT SPOR TAKIMINDA YADİGAR YAŞADIĞI SAKATLIK SONUCUNDA ZORUNLU DEĞİŞİKLİK İLE YERİNİ CAFER'E BIRAKTI. BU DEĞİŞİKLİK ADETA MAÇIN KADERİNİ DEĞİŞTİREN BİR HAMLE OLDU.

CAFER OYUNA GİRDİKTEN 2 DAKİKA SONRA SKORA DENGE GETİRİRKEN MAÇIN SON POZİSYONUNDA İSE ADETA TAKIMINA HAYAT ÖPÜCÜĞÜ VEREN İSİM OLDU. CEZA SAHASI İÇİNDE YAKALADIĞI FIRSATI ÇOK SOĞUKKANLI HAREKETLERLE BİTİRDİ VE TAKIMININ EN ZORLU MÜCADELESİNDE AZ SÜRE ZARFINDA EN ÇOK KATKI VEREN İSİM OLDU.

MCT SPOR BİR AN OLSUN MAÇI BIRAKMAMASI VE İNATÇILIĞI SAYESİNDE YİNE SON DAKİKALARDA KAZANAN TARAF OLURKEN A.C NOVELLO TAKIMI İYİ OYNADIĞI VE MÜCADELE ETTİĞİ BİR MAÇTAN DAHA SON DAKİKALARDAKİ KONSANTRASYON EKSİKLİĞİ YÜZÜNDEN YİNE SAHADAN ÜZÜLEREK AYRILAN TARAF OLDU.

AC-NOVELLO
MCT-SPOR
HARUN   7
ERKAN   7
Tarık Bas   7
Hakan Aygün   7
SİNAN   7
Yadigar İşik   6
Yavuz KIZILOĞLU   7
CAFER   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı