• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DRAGAO 6-3 DİRİLİŞ SK
Süper Lig
09 Aralık 2019 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

HEDEF 1. TORBA

HEDEF 1. TORBA 10.12.2019 | 13:22

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 20. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE DRAGAO VE DİRİLİŞ SK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

HAFTANIN AÇILIŞ MAÇINDA KARŞI KARŞIYA GELEN LİGİN İKİ DİRENÇLİ TAKIMININ MAÇINDA 6-3'LÜK SKOR İLE KAZANAN DRAGAO TAKIMI OLDU.MAÇA HIZLI BAŞLAYAN VE 2. DAKİKADA METİN'İN ATTIĞI ŞIK GOLLE 1-0 ÖNE GEÇEN DRAGAO TAKIMI FARKI ARTIRMAK İÇİN BASKILI OYUNUN DEVAM ETTİRİRKEN GERİDE ÇOK AÇIK VERDİ VE BU HATAYI AFFETMEYEN BURAK HAN DİRİLİŞ SK TAKIMIN BERABERLİK SAYISINI KAYDETTİ.

MAÇIN İLK 5 DAKİKALIK ZAMAN DİLİMİNDE KARŞILIKLI GOLLERLE GEÇİLİRKEN İLK YARININ GERİ KALAN ZAMAN DİLİMDE GOL SESİ ÇIKMADI VE İLK YARI 1-1'LİK SKOR İLE BERABERE SONUÇLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA İKİ TAKIMDA ÇOK DİKKATLİ BAŞLADI VE ORTA SAHADA HATA YAPMAMAK ADINA TÜM GÜÇLERİNİ KULLANDI.MAÇIN 30. DAKİKASINDA İZZET EKMEĞİNİ TAŞTAN ÇIKARTIRCASINA BİR MÜCADELE VERDİ VE SKORU 2-1 YAPTI.GOLÜN GELMESİYLE BİRLİKTE RAHAT NEFES ALAN DİRLİŞ SK TAKIMI MUSTAFA İLE 36. DAKİKADA ÖYLE BİR GOL KAÇIRDIĞI HERKESİN AĞZI AÇIK KALDI. TECRÜBELİ OYUNCU ORTA SAHADAN ATILAN UZUN TOPLA KALECİNİ AHMET İLE KARŞI KARŞIYA KALDI YAPTIĞI VÜCUT ÇALIMIYLA KALECİYİ DE GEÇEN MUSTAFA ÖNÜNDE SEKEN TOPA ÖYLE BİR ZOR BİR VURUŞ YAPTI Kİ TOPU İMKANSIZ OLAN YERE VURMAYI BAŞARDI VE TAKIMINI GOLDEN EDERKEN 2. DAKİKA SONRA MAÇIN 38. DAKİKASINDA CEZA SAHASI İÇİNDE BİR FIRSAT DAHA YAKALAYAN MUSTAFA BU SEFER HATA YAPMADI VE SKOR3-1'E GETİRDİ.

SKORUN GELMESİYLE İYİCE RAHATLAYAN DİRİLİŞ SK TAKIMI ÖN TARAFTA MAÇIN İLK DAKİKALARI GİBİ İŞİ SIKI TUTMADI VE DEAGAO'NUN GENÇ OYUNCULARINA ÇOK BOŞ ALAN BIRAKTI VE ZEKİ BU DAKİKALARDA DEVREYE GİRDİ VE TAKIMI ADINA VİTES YÜKSELTEREK ADETA SAHADA FARK YARATTI.

39 VE 45. DAKİKADA CİHAT,40 VE 42. DAKİKADA ZEKİ ATTIKLARI GOLLERLE TAKIMLARININ FARKI AÇMASINI SAĞLARKEN METİN 47. DAKİKADA SON SÖZÜ SÖYLEDİ.

DRAGAO BU SKOR İLE GALİBİYETLE KAPATIRKEN 15 MAÇ SONUNDA 9 GALİBİYET 6 MAĞLUBİYETLE 13. SIRAYA YÜKSELİRKEN İLK TORBA İÇİN UMUTLANIRKEN DİRİLİŞ SK BU MAĞLUBİYETLE 21 MAÇ SONUNDA 9 GALİBİYET 9 MAĞLUBİYET VE 2 BERABERLİKLE  29 PUAN TOPLADI VE 10. SIRADA KALDI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

DRAGAO
AHMET SRC  BU AKSAM ÇOK EKSTRA BIR PERFORMANS SERGILEDI. ZORLUK DERECESI ÇOK YÜKSEK OLAN NET TOPLAR ÇIKARTTI 9
Uğur Özgül  HEM OFANSIF HEMDE DEFANSIF GÖREVINI KUSURSUZ YAPTI. 8
Ogo Kayahan  SAG KANADI ÇOK IYI KULLANDI ETKILI BINDIRMELERIYLE RAKIBININ DENGESINI BOZDU 8
ZEKİ   9
METİN   8
CİHAT   8
YUNUS   8
DiRiLis-SK
Fatih Özkan  MAÇ IÇINDE TAKIMINI OYUNDA TUTABILMEK ADINA VARINI YOGUNU ORTAYA KOYMASINA RAGMEN BASARILI OLAMADI 8
yasin özen  SAVUNMADA TEK HAMLELERDE ÇOK BASARILI BIR OYUN ORTAYA KOYMASINA RAGMEN ARKADASLARI AYNI BASARIYI GÖSTEREMEDI 8
Enes KÖKSAL  BU AKSAM TUTUK BIR OYUN ORTAYA KOYDU TOPU OLUMLU KULLANMADA BASARILI OLAMADI 7
Kadir KARADAYI  SAVUNMADA ÇOK IYI BIR OYUN OYNADI KANADINDA ADETA KUS UÇURTMADI 8
burak han  BASARILI ORTA SAHA BU AKSAM OYUN IÇINDE FAZLA SORUMLULUK ALAMADI VE TAKIMINI IYI YÖNLENDIREMEDI 7
Mustafa Korkusuz  GECENIN EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIGIYDI MAÇIN KIRILMA ANINDA ÇOK BIR FIRSATI DEGERLENDIREMEDI 6
İZZET   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı