• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
JOGA BONİTO 1-8 TELETABILER
Süper Lig
08 Ekim 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

GÜZEL GALİBİYET

GÜZEL GALİBİYET 9.10.2019 | 01:36

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 11. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE JOGA BONİTO VE TELETABİLER TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GECENİN MERAKLA BEKLENEN SONUCUNDA SAHADAN ÇOK NET BİR SKOR İLE AYRILAN TELETABİLER TAKIMI OLDU. ERDEM DOĞAN ÖNDERLİĞİNDE MUAZZAM BİR FUTBOL ORTAYA KOYAN GEÇEN SENENİN YARI FİNALİSTİ KADRODA YAPTIKLARI UFAK DEĞİŞİKLİKLERLE ÜZERİNE KOYARAK EMİN ADIMLARLA YOLUNA DEVAM EDİYOR.

MAÇIN SKORUNUN 8-1 BİTMESİ TABELAYA BAKTIĞINDA HERKESİ YANILTABİLİR. TELETABİLER TAKIMININ  HEM TAKIM KAPTANI HEMDE LİGİMİZİN EN TECRÜBELİ İSİMLERİNDEN ERDEM DOĞAN ÇIKARTTIĞI AKIL ALMAZ GOLLERLE ADETA BİZLERE RESİTAL SUNARKEN SAVUNMADA TOLGA VE HARUN'UN ETKİLİ OYUNU VE İLERİDE SEBAHATTİN, KAAN VE GÖRKEM'İN BİTİRİCİLİĞİ İLE SONUCA GİTTİ.

JOGA BONİTO TAKIMI BU AKŞAM MAÇA ÇOK TUTUK BAŞLAMASINA RAĞMEN İLERLEYEN DAKİKALARDA OYUN OLARAK RAKİBİ İLE KAFA KAFAYA GELSE BİLE ERDEM DOĞAN'IN ETKİLİ PERFORMANSINA TAKILDI VE SAHADAN HİÇ BEKLEMEDİĞİ BİR MAĞLUBİYETLE AYRILDI.

MAÇIN SON ANLARINA KADAR OYUNU BIRAKMAYAN YAPISIYLA ASLINDA ÇOĞU TAKIMA ÖRNEK OLMASI GEREKEN BİR DAVRANIŞ SERGİLEYEN JOGA BONİTO KAPTANI BİRKAN GÜL'Ü DE BURADAN AYRICA TEBRİK ETMEK GEREKİR. OYUNU BİRAN OLSUN ÇİRKİNLEŞTİRMEK BİR YANA SKORUN FARKLI OLMASINA RAĞMEN MAÇIN SONUNA KADAR OYNANMASINI SAĞLAMASI VE ARKADAŞLARINI BU YÖNDE MOTİVE ETMESİ TAKDİR KAZANMASINI SAĞLADI.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ JOGA-BONiTO
YUNUS   7
KAAN   7
MERT   7
BURAK   7
TAHA   7
TUNAHAN   7
birkan gül  BU AKSAM ÇOK ETKISIZ BIR OYUN ORTAYA KOYMASINA RAGMEN MAÇIN SON DAKIKASINDA HARIKA BIR GOLE IMZA ATTI 7
TELETABILER
ERDEM DOĞAN   BU AKSAM KUSURSUZ BIR MAÇ ÇIKARTTI TAKIMININ EN KRITIK ANLARIN SAHNE ALDI VE FARKIN AÇILMASINI SAGLADI 10
TOLGA   8
Harun Tuzlu  SAVUNMADA HER ZAMAN KI GIBI KUSURSUZ BIR OYUN VE HIZLI PASLARLA TAKIMINI DEVAMLI ATAGA KALDIRDI 8
KAAN   8
BERKAY   8
Görkem NAZLI  ORTA SAHADA PIRE GIBI HER YERE BASMASINA RAGMEN TOPU KULLANMADA ÇOK GEÇ KALMASI ONUN BU OYUNUNA YAKISMIYOR 8
Sebahattin İbibik  BU AKSAMIN IKINCI EKSTRA OYUNCUSUYDU SAHADA SAKIN KALDIGINDA TAKIMINA ÇOK BÜYÜK KATKI SAGLIYOR ATTIGI GOLLER VE VERDIGI AKIL DOLU ARA PASLARIYLA BUNU TEKRAR BIZLERE IZLETTI. 9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı