• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

GUNNERS EKMEĞİNİ TAŞTAN ÇIKARTTI

GUNNERS EKMEĞİNİ TAŞTAN ÇIKARTTI 22.02.2020 | 01:47
GUNNERS FİNALE ÇIKABİLECEK Mİ ?

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU PLAY OFF ÇEYREK FİNAL MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CANTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BÜLBÜLDERE SK VE GUNNERS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GECENİN İLK ÇEYREK FİNAL KARŞILAŞMASI BİRBİRİNİ TANIYAN İKİ EKİBİN MÜCADELECİ FUTBOLUYLA BAŞLADI. YARI FİNAL ADINA KIYASIYA BİR MÜCADELEYE TUTUŞAN HER İKİ TAKIM DA OYUN İÇİNDE BÜYÜK EFOR SARF ETTİ.

İLK DAKİKALARDA OYUNU DAHA İYİ OYNAYAN TARAF GUNNERS OLDU. BURAK'IN ORTA SAHADAN ATMIŞ OLDUĞU FRİKİK GOLÜ İLE ÖNE GEÇEN GUNNERS DAHA RAHAT BİR OYUN ORTAYA KOYACAKKEN YEDİKLERİ GOLLE SARSILDI. OYUN İÇİNDE GÖKHAN VE BURAK'IN SIRTI DÖNÜK FUTBOLU İLE ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞAN GUNNERS BUNU ZAMAN ZAMAN BAŞARDI. ORTA SAHADA SELİM'İN BU İKİLİYE DESTEK VERMESİ İSE ARTI ETKEN OLDU. BEKLERİNİ İLERİYE ÇIKARMAKTA ZORLANAN GUNNERS'IN TEK HÜCUM OPSİYONU İSE BURAK'IN SIRTI DÖNÜK ALMIŞ OLDUĞU TOPLARLA TAKIM ARKADAŞLARINA YA POZİSYON YARATMASI YA DA KENDİ UZAKTAN ŞUTLARI İDİ. YENİK DURUMA DÜŞMELERİNE RAĞMEN ORTAYA TECRÜBE KOYARAK MAÇIN SON DAKİKALARINDA ÖNE GEÇEN GUNNERS YARI FİNAL BİLETİNİ KAPTI.

BÜLBÜLDERE MAÇ İÇİNDE ÇOK ETKİLİ OLDUĞU ZAMANLARDA ARADIĞI GOLLERİ BULDU. ANCAK ÖNE GEÇTİKTEN SONRA GERİYE ÇEKİLMELERİ VE YAKALAMIŞ OLDUKLARI FIRSATLARI KAÇIRMALARI NEDENİYLE MAÇI KOPARAMADILAR. SON DAKİKALARDA SİNİRLERİNE YENİK DÜŞEN BÜLBÜLDERE AYNI ZAMANDA MÜSABAKAYI DA KAYBEDEN TARAF OLDU. KAYBETTİKLERİ MAÇIN SONLARINDA SERGİLEMİŞ OLDUKLARI DAVRANIŞLAR NEDENİYLE DİSİPLİN KURULUNA SEVK EDİLEN BÜLBÜLDERE TAKIMI İÇİN LİG MARATONU TARİHİNDE BU ŞEKİLDE SON MAÇINA ÇIKMIŞ OLMALARI TAKIMIN BÜYÜK BİR KISMI İÇİN YAKIŞMAYAN BİR HATIRA OLARAK AKILLARDA KALACAK.

YARI FİNALDE MUHTEŞEM YÜZYIL İLE KARŞILAŞACAK OLAN GUNNERS'IN NASIL BİR OYUN ÇIKARACAĞI İSE MERAK KONUSU. ZORLU THE KAMAR'S KARŞISINDA KALESİNİ GOLE KAPATARAK YARI FİNALE ÇIKAN MUHTEŞEM YÜZYIL KARŞISINDA FİNAL ÖNCESİ EN ZORLU MAÇLARINA HAZIRLANMALARI GEREKECEK. HER İKİ TAKIMA DA CUMA AKŞAMI MEGA'DA OYNANACAK FİNALE ÇIKA MÜCADELESİ İÇİN BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı