• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

GUNNERS DÖRT DÖRTLÜK

GUNNERS DÖRT DÖRTLÜK 27.01.2020 | 00:47
GUNNERS LİDERLİĞİ BIRAKMAZ

       LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU PLAY OFF MAÇLARINDA C GRUBU 2. HAFTA MÜCADELESİNDE MEGA CANTER  HALI SAHA TESİSLERİNDE GUNNERS VE YUNESCO AKIMLARI KOZLARINI PAYLAŞMAK İÇİN BİR ARAYA GELDİ.


       MAÇIN BAŞLAMASINA SANİYELER KALA İKİ TAKIM DA TAM KADRO SAHADAKİ YERİNİ ALDI VE MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜ İLE OYUN HAREKETLİLİK KAZANDI. YUNESCO TAKIMI İLK DAKİKALAR DA OYUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KAZANDI VE RAKİP KALEDE POZİSYONLAR BULMAYA BAŞLADI. GUNNERS EKİBİ RAKİBİNİ GERİDE İYİ KARŞILAYARAK ÇIKTIĞI KONTRA ATAKLARLA RAKİP KALEDE TEHLİKE YARATTI.DAKİKALAR İLERLEDİKÇE İKİ TAKIM DA BİR ÇOK GOL POZİSYONUNA GİRSE DE GOL BULAMADI. İLK YARININ BİTİMİNE DOĞRU BASKISINI ARTTIRAN GUNNERS EKİBİ ERGÜN İLE 23. DAKİKADA BULDUĞU GOLLE SKORU 1-0 GETİRDİ VE MAÇIN GOL PERDESİNİ AÇAN TARAF OLDU İLK YARI BU SONUÇLA SON BULDU.

       İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜ İLE GÜCÜNÜ İKİNCİ DEVREYE SAKLAYAN GUNNERS EKİBİ OYUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ELİNE ALDI VE SELİM İLE GÖKHAN KİBAR'IN AYAKLARINDAN BULDUĞU GOLLERLE SKORU 3-0'A GETİREREK RAHAT BİR NEFES ALDI. YUNESCO EKİBİ KALESİNDE GÖRDÜĞÜ GOLLERLE GÖKSEL’İN UZAKTAN ATTIĞI ŞIK GOLLE KARŞILIK VERDİ VE SKORU 3-1 YAPINCA MAÇIN TEMPOSUNU İYİCE ARTMIŞ OLDU. GUNNERS EKİBİ İLERLEYEN DAKİKALARDA SELİM, GÖKHAN VE CİHAN'LA BULDUĞU PEŞ PEŞE GOLLERLE RAKİBİNİ OYUNDAN DÜŞÜRDÜ VE FARKLI BİR GALİBİYETE DOĞRU EMİN ADIMLARLA YÜRÜDÜ. YUNESCO TAKIMI İKİNCİ YARIDA YEDİĞİ GOLLERLE BİRLİKTE TAKIM OLARAK RAKİBİNE KARŞI DİRENÇ GÖSTEREMEDİ VE GUNNERS 10-1 FARKLI BİR SKORLA SAHADAN GALİP AYRILDI VE C GRUBUNDA LİDERLİK KOLTUĞUNU SAĞLAMA ALMIŞ OLDULAR.

ÇIKTIKLARI İKİ MAÇI DA KAZANAN GUNNERS 6 PUANLA GRUBUN ZİRVESİNDEKİ YERİNİ KORURKEN EĞER BİR MUCİZE GERÇEKLEŞMEZSE GRUPTAN ÇIKMAYI DA GARANTİLEMİŞ OLDULAR. İLK MAÇINA ÇIKAN YUNESCO İSE KADRO SIKINTILARININ ARASINDA İSTEDİĞİ BAŞLANGICI YAPAMAZKEN PERŞEMBE AKŞAMI OYNAYACAKLARI BÜLBÜLDERE MAÇININ HAZIRLIKLARINA BAŞLAMIŞ OLDULAR.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı