• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

GUNNERS BURAK İLE DÖRT DÖRTLÜK !

GUNNERS BURAK İLE DÖRT DÖRTLÜK ! 23.01.2020 | 00:13
GUNNERS'A KARŞI OYNAMAK PEK TEKİN DEĞİL

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU PLAY OFF AÇILIŞINDA B GRUBU 1. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE GRUBUN 1. TORBA TAKIMI KARTALTEPE SPOR İLE 3.TORBA EKİBİ GUNNERS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


İLK MAÇLARIN ÇOK ZORLU GEÇTİĞİ PLAY OFF MÜSABAKALARINDA GECENİN SONUCU MERAKLA BEKLENEN MÜSABAKASI BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BİRLİKTE BÜYÜK BİR MÜCADELEYE SAHNE OLDU. İLK DAKİKALARDA HER İKİ EKİPTE BİRBİRİNİ ÜSTÜNLÜK KURMAK ADINA BÜYÜK BİR UĞRAŞ VERDİ. AYAĞA PAS YAPARAK KANATLARI KULLANMAYI AMAÇLAYAN HER İKİ TAKIM UZAKTAN ŞUTLARLA GOL ARAMA PEŞİNDEYDİ.

KARTALTEPE SPOR MAÇA HİÇ DE FENA BAŞLAMADI. ORTA SAHADA FURKAN'IN İSTEKLİ YAPISI VE HAYRİ'NİN İLERİDE HAREKETLİ OYUNU KARTALTEPE'YE AVANTAJ SAĞLARKEN SAVUNMADAKİ DİRİ GÖRÜNTÜ DE TAKIMI BİR ADIM ÖNE TAŞIDI. GOLÜ DE BULARAK RÜZGARI ARKASINA ALAN KARTALTEPE RAKİP SAVUNMAYI EKSİK YAKALADIKLARI POZİSYONLARI DEĞERLENDİREMEYİNCE GOLLERİ KALESİNDE PEŞ PEŞE GÖRDÜ VE MÜSABAKADAN KOPMALAR YAŞADI. ZAMAN ZAMAN ETKİSİNİ YİNE ARTTIRAN KARTALTEPE SONUCA GİTMEKTE OLDUKÇA ZORLANDI.

GUNNERS TAKIMI TUTUK BAŞLADIĞI MÜCADELEDE İLK YARI İSTEDİKLERİNİ YAPMAKTA ZORLANDI. YENİ TRANSFERLERİN TAKIMA KATILMASIYLA DAHA SAĞLAM BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA KOYAN GUNNERS İLK YARIDA POZİSYON BULMAKTA ZORLANDI. ANCAK İKİNCİ YARI BAMBALKA BR BURAK SAHADAYDI ATMIŞ OLDUĞU BİRBİRİNDEN GÜZEL GOLLER VE TAKIMA YAPMIŞ OLDUĞU KATKI ÜST SEVİYEDEYDİ. GÖKHAN TAKIMI ADINA ÖNEMLİ BİR KARAR VEREREK SAVUNMAYI ÜÇLEDİ VE GUNNERS DAHA DA DERLİ TOPLU BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA KOYDU. 

MÜSABAKADAN GUNNERS 4-2 GALİP AYRILMAYI BAŞARDI VE PLAY OFF'LARA ÇOK BÜYÜK BİR AVANTAJ İLE BAŞLAYARAK MERHABA DEDİ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı