• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
NİŞANCA OLD BOYS 6-4 WEST COAST
Süper Lig
22 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Emircan YAPRAK

GEZ GÖZ ARPACIK NİŞANCA

GEZ GÖZ ARPACIK NİŞANCA 22.01.2022 | 23:08
NİŞANCA TATİLE GALİBİYETLE GİRDİ

     LİG MARATONU İSTANBUL MÜCADELESİNDE MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE NİŞANCA OLD BOYS VE CELTA DE VİGO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


     GECEYE ANIL GİBİ ÖNEMLİ BİR İSMİ YEDEK BAŞLATARAK BAŞLAYAN CELTA, LİGİN TECRÜBELİ EKİPLERİNDEN NİŞANCA KARŞISINDA GALİBİYET İSTİYORDU. NİŞANCA İSE SAHAYA DAHA ÖNCE LİG MARATONU HAVASINI SOLUMUŞ OYUNCULARIYLA GELİNCE OYUN VE SKOR YÜKÜ NİŞANCA TARAFINDA AĞIR BASACAĞI GÖRÜNÜR GİBİYDİ. NİTEKİM MAÇ BAŞLADIKTAN 3 DAKİKA SONRA ERHAN NİŞANCA TAKMINI 1-0 ÖNE GEÇİREN GOLÜ ATTI. 5. DAKİKADA İSE SAHNEYE KENAN ÇIKTI VE SKORU BİR ANDA 2-0'A GETİRDİ. NİŞANCA DURMAK BİLMEDEN ATAKLARINI SÜRDÜRDÜ VE BUNUN MEYVESİNİ KAPTAN KORAY'LA ALDI. SKOR DA BİR ANDA 7.DAKİKADA 3-0'A GELMİŞ OLDU. MAÇA BAŞLADIĞINDA NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRAN CELTA DE VİGO TAKIMI 12.DAKİKADA BİR REAKSİYON GOLÜ BULDU VE UMUTLANDI. ANCAK GOLLER HIZLI GELMEYE DEVAM EDİYORDU. 14'TE KENAN NİŞANCA'YA YENİDEN ÜÇ FARKI GETİRDİ VE SKORU DA 4-1 YAPMIŞ OLDU. KALAN YAKLAŞIK 11 DAKİKADA İLK YARI ADINA SAYISIZ POZİSYON YAKALANSA DA İKİ TAKIM DA GOL ANLAMINDA BAŞARILI OLAMADI VE İLK YARININ SKORU DA 4-1'LİK SKORLA ŞEKİLLENMİŞ OLDU.

     İKİNCİ YARIYA BAŞLARKEN DEFANSIN ÖNEMLİ İSMİ ANIL'I OYUNA ALAN CELTA OYUNU TUTTU, KENDİNE DÖNDÜRDÜ VE GOL DE BULMAYA BAŞLADI. CELTA TAKIMI ADINA SAHANIN EN DİNAMİK VE HIZLI İSİMLERİNDEN OLAN CANER 27.DAKİKADA KENDİSİNİN VE TAKIMININ İKİNCİ GOLÜNÜ ATTI VE CELTA UMUTLANDI. 33'TE YENİDEN SAHNE ALAN CANER HATTRİCK'i TAMAMLADI VE SKORU DA 4-3'E GETİRMİŞ OLDU. SKOR 4-3'KEN UYANAN NİŞANCA TAKIMI ATAKLAR GELİŞTİRMEYE ÇALIŞSA DA BUNLARI GOLE ÇEVİRME YÖNÜNDE SIKINTILAR YAŞADI. BUNLARA CEVAP İSE DOĞUKAN'DAN GELDİ. DOĞUKAN 39.DAKİKADA CELTA TAKIMINA GERİ DÖNÜŞÜ SAĞLADI VE ATTIĞI GOLLE SKORA 4-4'LÜK EŞİTLİĞİ GETİRMİŞ OLDU. BU DAKİKADAN SONRA İKİ TAKIM DA GOL BULMAKTA ZORLANIRKEN TECRÜBESİNDEN FAYDALANAN NİŞANCA YENİDEN KENAN'LA ÖNE GEÇTİ VE KENAN DA HATTRİCK YAPMIŞ OLDU. MAÇIN SONLARINA DOĞRU ATAKLARINI SIKLAŞTIRAN CELTA GERİDE AÇIKLAR VERMEYE BAŞLADI VE MERİÇ 48.DAKİKADA FİŞİ ÇEKEREK SKORU 6-4'E GETİRDİ, MAÇIN DA SKORUNU TAYİN ETMİŞ OLDU.

     LİG MARATONU AİLESİ OLARAK BU GÜZEL KARŞILAŞMA İÇİN İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

NisANCA-OLD-BOYS
Aykut Sarisahin  KALESİNDE YAPTIĞI KURTARIŞLARLA TAKIMINI OYUNDA TUTTU VE GALİBİYETİ GETİREN EN ÖNEMLİ FAKTÖRLERDEN BİRİ OLDU 8
Cesim Sülü  DEFANSTA TOPUN OLDUĞU HER YERDEYDİ. MÜDAHALE ANLAMINDA EKSİKSİZ OYNADI 8
Erhan Sarıhan  HİÇ RİSKE GİRMEDEN SADE BİR OYUN OYNADI 8
KENAN   9
Koray Atagün  KAPTAN YİNE KUSURSUZ OYNADI 8
Meriç Kalay  BUGÜN İLERİDE BULDUĞU GOLLE MAÇIN FİŞİNİ ÇEKTİ 8
Ali Gelir  FORVETTE DEVAMLI BASKIYLA RAKİP DEFANSI BOĞDU 8
WEST-COAST
Ensar Durudeniz  KALESİNDE YAPTIĞI KURTARIŞLAR TAKIMINI AYAKTA TUTTU ANCAK MAĞLUBİYETE ENGEL OLAMADI 8
BATU   7
Hasan Şen  DEFANSTA RİSKE GİRMEDİ ANCAK SORUMLULUK ALMASI GEREK 7
Uğurcan Kanal   DAHA EFEKTİF OYNADIĞI MAÇLAR MEVCUT 7
CANER   8
Hasan Doğukan BELGİN  ATTIĞI GOL GALİBİYET İÇİN YETERLİ OLMADI 7
ADİL   7
Mustafa Anıl SÜREK  KAPTAN BUGÜN OYUNA SONRADAN GİRDİ VE OYUNUN SEYRİNİ DEĞİŞTİRDİ. ANCAK İLK 7'DE BAŞLAMASI GEREKİR 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı