• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TOZKOPARAN 2-2 DEREBOYU SK
Süper Lig
14 Ekim 2020 · MEGA CENTER
Hakem : · Gözlemci : Zafer GÜL

GERGİN VE ÇEKİŞMELİ MÜCADELEDE KAZANAN OLMADI

GERGİN VE ÇEKİŞMELİ MÜCADELEDE KAZANAN OLMADI 15.10.2020 | 16:37
DEV MAÇTA PUANLAR PAYLAŞILDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE OYNAN DEREBOYU SK VE TOZKOPARAN MÜCADELESİYLE DEVAM ETTİ.

İKİ TAKIMDA MAÇA ÇOK KONSANTRE BAŞLADI. SAVUNMADA HATA PAYINI MİNUMUM SEVİYEYE İNDİRMEK İÇİN ÇOK DİKKATLİ OYNAYAN LİGİMİZİN TECRÜBELİ TAKIMLARI FORVET OYUNCULARINA UZAKTAN ŞUT İMKANI TANIDI VE BU FIRSATLARI İKİ TAKIMIN TECRÜBELİ ELDİVENLERİ BERTARAF ETMEYİ BAŞARIRKEN MAÇIN İLK ÇEYREK DİLİMLİK ZAMANINDA GOL SESİ ÇIKMADI.

MAÇTA İLK HATAYI YAPAN TARAF TOZKOPARAN TAKIMI OLDU. SAVUNMADAN ÇIKARKEN KAPTIRILAN TOPTA CENGİZ HEMEN SEMİH'İ GÖRDÜ VE SÜRATLI OYUNCU KALECİ OSMAN TOPRAK'I UZAKTAN İSTABETLİ VE DÜZGÜN BİR VURUŞLA SKORU 1-0 YAPTI.

GOLDEN SONRA DENGELERİN DEĞİŞMESİ  BEKLENİRKEN İKİ TAKIMDA OYUN DİSİPLİNİNDEN HİÇ KOPMADI. İLK YARININ BU SKORLA BİTMESİ BEKLENİRKEN TOZKOPARAN TAKIMINDAN ŞAPKADAN TAVŞAN ÇIKARTAN İSİM OSMAN HOŞGÖR OLDU. SAĞ BEKTEN ÖMER'İN UZUN TOPUNU SERVET'İN ARKASINA İYİ SARKAN OSMAN HOŞGÖR GÖĞSÜ İLE HARİKA YUMUŞATTI VE SERVET'E KLAS BİR VÜCUT ÇALIMI ATARAK KALECİ CENK İLE KARŞI KARŞIYA KALDI DAR AÇIDAN UZAK KÖŞEYE İYİ BİR VURUŞ YAPAN OSMAN HOŞGÖR SKORA DENGE GETİRDİ.

GOLDEN SONRA BİRAZ OLSUN TEMPO YAPMAYI BAŞARAN TOZKOPARAN TAKIMI DEREBOYU SK TAKIMININ İKİNCİ HATASINI YİNE AFFETMEDİ. TECRÜBELİ OYUNCU OSMAN HOŞGÖR SOL KANATTAN CEZA SAHASI İÇİNE GİRDİ VE GERİDEN GELEN HÜSEYİN'E TOPU AKTARDI. HÜSEYİN SADECE TOPA ÇİZGİDE DOKUNDU VE MEŞİN YUVARLAK DEREBOYU SK AĞLARINA GİTTİ SKOR BU GOLLE 2-1 OLURKEN MAÇIN İLK YARISI BU SKORLA TESCİLLENDİ.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA İSE SİNİRLER BİRAZ DAHA GERGİNDİ. DEREBOYU SK İKİNCİ YARIDA OYUN OLARAK DAHA İYİ TARAF OLURKEN TOZKOPARAN  NET KONTRA ATAKLARDAN YARARLANAMAYAN TARAF OLDU. DEREBOYU SK TAKIMINDA GOLCÜ OYUNCU CENGİZ BU AKŞAM ÇOK NET GOLLER KAÇIRIRKEN TAKIMIN TÜM PAS TRAFİĞİNİ SAĞLAYAN SERDAR YAVUZ MAÇIN 32. DAKİKASINDA HARİKA BİR GOLE İMZA ATTI. KAZANILAN KÖŞE VURUŞUNDA KISA PASLA OYUNU BAŞLATAN VE CENGİZ'İN İADESİNİ BEKLETMEDEN DAR AÇIDAN KLAS BİR VURUŞ YAPAN SERDAR YAVUZ SKORA TEKRAR DENGE GETİRDİ.

MAÇIN İLERLEYEN DAKİKALARINDA İKİ TAKIMDA SAYISIZ FIRSAT YAKALAMASINA RAĞMEN SON VURUŞLARDA MEŞİN YUVARLAĞI ÜÇ KALE DİREĞİ ARASINDAN GEÇİREMEDİ VE MAÇ 2-2 BERABERE BİTTİ. BU SONUÇLA İKİ TAKIMDA HAFTAYI 1 PUANLA KAPATTI.

TOZKOPARAN
osman TOPRAK  BU AKSAM ÇOK ETKILI PERFORMANS SERGILEDI VE TECRÜBESINI SAHAYA IYI YANSITTI 8
Mehmet Ali Dündar  SAVUNMADA ÇOK ISTEKLI BIR OYUN ORTAYA KOYDU. DEFANSTA SIFIR HATA ILE MÜCADELEYI TAMAMLADI 8
Gökhan Akbaş  TAKIMIN EN HIRSLI ISMI BU GECE ZAMAN ZAMAN ÇOK GEREKSIZ GERGINLIKLERE SEBEP OLDU 7
HÜSEYİN Öksüz  SON VURUSLARDA BU AKSAM ÇOK ETKISIZ BIR OYUN ORTAYA KOYDU 7
EMRAH   7
OSMAN HOŞGÖR   8
ÖMER    8
DEREBOYU-SK
Cenk Umutlu  BU AKSAM TAKIMINA BÜYÜK GÜVEN VERDI IKI ÜÇ NET KURTARIS TAKIMINI OYUNDA TUTTU 8
Semih Erdener  MAÇ IÇINDE ÇOK DINAMIK VE ETKILI BIR OYUN OYNADI ATTIGI GOLLE IYI PERFORMANSINI SÜSLEDI 8
Soner Şentürk   SAVUNMADA GERIDEN OYUNU IYI KURDU VE BIRE BIRLERDE SIFIR HATA YAPTI 8
SERDAR YAVUZ   8
CENGİZ   7
SERVET   9
CEMALETTİN   7
Serhat Yavuz   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı