• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
TOZKOPARAN 6-6 G.O.P FC
Süper Lig
12 Şubat 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

GENÇLER 3 PUANI SON DAKİKADA KAÇIRDI

GENÇLER 3 PUANI SON DAKİKADA KAÇIRDI 12.02.2020 | 23:59
GOP VİTES YÜKSELTTİ AMA TOZKOPARAN'I AŞAMADI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 4. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CANTER HALI SAHA TESİSLERİNDE TOZKOPARAN VE GOP FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

YENİ SEZONDA İLK MAÇINA ÇIKAN LİGİMİZİN KÖKLÜ TAKIMLARINDAN TOZKOPARAN VE BUGÜN İÇİN REVİZYONA GİDEREK TAKIMDA GENÇLERE YER VEREN GOP FC KIRAN KIRANA BİR MÜCADELEYE TUTUŞTU. İLK DAKİKALARDA DAHA ETKİLİ OLAN TARAF GOP FC OLDU. 3. BÖLGEDE PAS OYUNUNU MÜTHİŞ OYNAYAN BİRBİRİNİ TANIYAN BİR YAPIDAN OLAN GOP FC TAKIM OLARAK OLDUKÇA İYİ BİR GÖRÜNTÜ ÇİZDİ. ARADIĞI GOLLERİ DE BULMASIYLA DAHA DA ETKİLİ BİR OYUN ORTAYA KOYAN GOP FC İKİNCİ YARI DA ZAMAN ZAMAN KOPMALAR YAŞADI VE SON DAKİKADA YEDİĞİ GOLLE 3 PUANI KAÇIRDI.

TOZKOPARAN MAÇA İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAYAMADI. OLDUKÇA TUTUK BİR GÖRÜNTÜ ÇİZEN TOZKOPARAN DA HÜCUMDA HAREKETLİLİĞİ SAĞLAYAN TEK OYUNCU GÖKHAN OLDU. SONRADAN AÇILAN OSMAN ADETA GOL OLUP YAĞDI VE TAKIMINI OYUNDA TUTMAYI BAŞARDI. İKİNCİ YARI DAHA İYİ BİR OYUN ORTAYA KOYAN TOZKOPARAN RAKİP KALEDE ETKİSİNİ ARTTIRDI VE OSMAN'IN BÜYÜK GAYRETİYLE PUANI KOPARMAYI BAŞARDI.

MAÇIN ATMOSFERİ İLE KARŞILAŞMA İÇERİSİNDE GERGİN HAVALAR ESERKEN DIŞARIDAN GELEN OLUMSUN ETKİYE TEPKİ VERMEYEN GOP FC ALKIŞI HAK EDERKEN TOZKOPARAN CEPHESİ DE HATALARIN ÖNÜNE GEÇEREK MAÇI CENTİLMENCE BİTİRMEYİ BİLDİLER. HER İKİ TAKIMI DA TEBRİK EDER GELECEK MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

TOZKOPARAN
SEDAT   7
ERTUNÇ   7
Mehmet Ali Dündar  KAPTAN BUGÜN TAM OLARAK ISTEDIGI GIBI OYNAYAMASA DA IYI BIR PERFORMANS GÖSTERDI. 8
MUHAMMED   7
EMİRHAN   7
OSMAN   8
Gökhan Akbaş  TAKIMIN EN DIRI OYUNCULARINDAN BIRIYDI ÇOK KOSTU FIZIKI OLARAK AYAKTA DA KALDI ANCAK PUANA YETMEDI. 8
GOP-FC
İBRAHİM   7
ERAY   8
FATİH   8
Mahmut Ulusoy  TAKIMIN PAS BAGLANTISINI DAHA IYI YAPABILSEYDI BELKI DE GALIBIYET GELEBILIRDI. 8
BARIŞ    9
DENİZ   9
SELÇUK   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı