• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

GECENİN MAÇINDA KAZANAN KAKOSİ!!

GECENİN MAÇINDA KAZANAN KAKOSİ!! 25.11.2022 | 11:56
ELİF TEKSTİL PUANSIZ KALDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF B GRUBU 3.HAFTA MAÇINDA KAKOSİ VE ELİF TEKSTİL TAKIMLARI KARŞI KARŞIYAGELDİ.

MAÇA İKİ TAKIMDA YÜKSEK TEMPODA BAŞLADI. KAKOSİ TAKIMI ORTA SAHA VE HÜCÜMDA ANIL KOZVE ANIL ARSLAN İLE ETKİLİ BAŞLARKEN ELİF TEKSTİL TAKIMI İSE SOL KANATTAN BARANVE ORTA SAHADA HAKAN İLE POZİSYON ÜRETMEYE VE TEHLİKE YARATMAYA ÇALIŞTI. KAKOSİTAKIMI GELİŞTİRDİĞİ ATAKTA ANILIN UZAKTAN YERDEN İYİ VE SERT VURUŞU İLE MAÇAGOLLE GİRDİ VE SKOR ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ELE GEÇİRDİ. YEDİĞİ GOLDEN SONRA SONRA RAKİPKALEDE ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞAN ELİF TEKSTİL UZAKTAN ŞUTLAR İLE KALEYİ YOKLASADAMUSTAFA KALESİNDE BAŞARILI BİR OYUN SERGİLEDİ. KAKOSİ TAKIMI TOPU 2 BÖLGEDEN 3BÖLGEYE GEÇİRMEKTE MÜTHİŞ BİR İŞ ÇIKARDI İLK YARI BAĞLANTI OYUNUNU İYİ OYNAYANVE KURGULAYAN RECEP TAKIMI ARKADAŞLARINA GÜZEL SERVİSLER HAZIRLADI. VE ANILARSLAN İLE 2 GOL DAHA BULARAK İLK YARININ SKORUNU İLAN ETTİ. İLK YARI SKORUKAKOSİ 3 -0 ELİF TEKSTİL ŞEKLİNDE GEÇİLDİ.

İLK YARIDA GERİDE KAPATAN ELİF TEKSTİL İKİNCİ YARI RAKİP KALEYE DAHA FAZLAYÜKLENEREK BAŞLADI. SAVUNMA GÜVENLİĞİNİ 2 PLANA ATAN EKİP RAKİP CEZA SAHASINADAHA FAZLA KİŞİ İLE HÜCÜM EDEREK POZİSYONLAR VE GOL BULMAYA ÇALIŞTI. KAKOSİEKİBİ 2 YARIYI BİRAZ DAHA KENDİ YARI SAHASINDA BEKLEREK VE HÜCÜMDAKİÇİLİNGİLERİNİ İYİ POZİSYON HAZIRLAMAK İSTEYEREK BAŞLADI. ÖZELLİKLE ANIL ARSLANIHARİKA KULLANAN KAKOSİ ANILIN ATTIĞI GOLLERLE FARKI ATTIRMAYA BAŞLADI. OYUNOLARAK ASLINDA İYİ BİR OYUN SERGİLEYEN ELİF TEKSTİL EKİBİ NET POZİSYONÜRETMEKTE BUGÜN BİRAZ ZORLANDI. DAHA ÇOK UZAKTAN ŞUTLAR İLE KİLİDİ KIRMAYAÇALIŞAN EKİP HAKANIN UZAKTAN ATTIĞI MUAZZAM GOL İLE MAÇIN SKORUNU İLAN ETMEYİ BAŞARDI.MAÇ KAKOSİ 6-1 ELİF TEKSTİL SKORU İLE SONUÇLANDI.


          LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİTAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİNTEŞEKKÜR EDİYOR, KALAN GRUPMAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı