• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
Real BOYS 6-3 CANTAŞ
Süper Lig
15 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

GECENİN BOMBASI REAL OĞUZ

GECENİN BOMBASI REAL OĞUZ 18.11.2019 | 10:05

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 16. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE REAL BOYS VE CANTAŞ TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

KLAS HAREKETLERİN,MÜCADELENİN,HIRSIN VE KIRMIZI KARTLARIN HAVADA UÇTUĞU MAÇTA OYNADIĞI FUTBOL VE SAKİNLİĞİ İLE 6-3'LÜK NET SKORLA REAL BOYS TAKIMI OLDU.

MAÇA ÇOK HIZLI BAŞLAYAN REAL BOYS TAKIMI 6. DAKİKADA TAKIMIN YILDIZ İSMİ OĞUZ ÇETİN İLE 1-0 ÖNE GEÇMEYİ BAŞARDI.ERKEN GELEN GOLLE CANTAŞ SAVUNMASININ ADETA DENGESİNİ BOZAN REAL BOYS MAÇIN KIRILMA ANI OLAN 12. DAKİKADA GOLCÜSÜ OĞUZ İLE BİR  GOL DAHA BULDU VE SKORU 2-0 YAPTI. YEDİ GOLÜN DAKİKASINDA HÜCUMA ÇIKAN CANTAŞ TAKIMI SAĞ KANATTAN BİR KÖŞE VURUŞU KAZANDI.BU DAKİKADA BİR ÖNCEKİ POZİSYONDA REAL BOYS SAVUNMASI İLE CANTAŞ GOLCÜSÜ İLKER'İN GİRDİĞİ MÜACDELEYE YOĞUN İTİRAZ EDEN CANTAŞ TAKIMININ TECRÜBELİ İSMİ HARUN TUZLU MAÇIN HAKEMİ TARAFINDAN İLK ÖNCE SARI KART İLE CEZALANDIRILIRKEN İTİRAZLARINI DEVAM ETMESİ ÜZERİNE İKİNCİ SARI KART VE KIRMIZI KART İLE OYUN DIŞI KALDI.

TECRÜBELİ OYUNCUNUN DIŞARIDA KALMASIYLA OYUN ŞABLONUNDA DEĞİŞİKLİĞE GİDEN CANTAŞ MAÇ İÇİNDE ZOR ANLAR YAŞAMASINA RAĞMEN MAÇI BİRAN OLSUN BIRAKMADI. DAKİKALAR 24'Ü GÖSTERDİĞİNDE YASİN TAKIMI ADINA FARKI 1'E İNDİREN GOLÜ KAYDEDERKEN BU GOLE CEVAP FAZLA GECİKMEDİ VE OĞUZ ÇETİN HARİKA BİR GOLLE İLK YARININ SKORUNU BELİRLEDİ 3-1.

FARKIN GİDEREK AÇILMASI CANTAŞ SAVUNMASININ VE OYUNUNUN BOZULMASINA NEDEN OLURKEN SAHADA SAKİN KALAN VE TOPU HIZLI ŞEKİLDE AYAĞA KISA PASLARLA KALEYE İNEN REAL BOYS TAKIMI 27. DAKİKADA HAKAN VE 29. DAKİKADA GECENİN YILDIZ İSMİ OĞUZ ÇETİN İLE SKORU 5-1'E GETİRDİ.

MAÇIN 31. DAKİKASINDA ÜMİT KORNERDEN GELEN TOPA HARİKA BİR VOLE VURUŞLA SKORU 5-2'YE GETİRİRKEN 38. DAKİKADA OĞUZ ÇETİN TEKRAR SAHNE ALDI VE FARKI TEKRAR DÖRT HANEYE ÇIKARTIRKEN 41. DAKİKADA SELAHATTİN MAÇIN SKORUNU TAYİN EDEN GOLÜ KAYDEDERKEN MAÇIN 49. DAKİKASINDA SELAHATTİN ÇİFT SARI KART İLE OYUNDAN İHRAÇ OLAN İKİNCİ İSİM OLDU.

REAL BOYS OYNADIĞI SAKİN VE AKILLI OYUN İLE GECENİN SÜRPRİZİNİ YAPARKEN NE KADAR TEHLİKELİ BİR TAKIM OLDUKLARINI İSPAT ETMİŞ OLDU.

CANTAŞ TAKIMI İSE ERKEN KIRMIZI KART İLE TÜM OYUN PLANI VE DENGELER BOZULURKEN OYUNCU GRUBUNUN MAÇ İÇİNDE GERGİN TAVIRLARI SONUCUN DEĞİŞMEMESİNİ SAĞLAYAN EN BÜYÜK ETKEN OLDU.

 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

Real-BOYS
SERHAT   8
Samet Koçer  MAÇ IÇINDE CANLA BASLA MÜCADELE ETTI VE BU AKSAM OYUN DISIPLININDEN BIRAN OLSUN KOPMADI 8
HAKAN   8
Muhammed Karasu  SAVUNMADA ADETA NEFES ALDIRMADI ALINAN GALIBIYETTE BÜYÜK PAY SAHIBI OLDU 8
FERHAT   9
BİRKAN   9
OĞUZ   10
CANTAs
Erdem Doğduay  BU AKSAMIN HAYAL KIRIKLIGIYDI KRITIK DAKIKALARDA YENMEMESI GEREKEN GOLLERLE TAKIMIN GARDINI DÜSÜRDÜ 6
ÜMİT   7
Harun Tuzlu  HER NE OLURSA OLSUN ONUN TECRÜBESINDE BIR ISMIN BU SEKILDE OYUNDAN ATILMAMASI GEREKIRDI GECENIN EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIGIYDI 6
Sebehattin İbibik  DIRI VE INATÇI OYUNUNDAN BU AKSAM IÇIN ESER YOKTU KLAS BIR GOL ATMASINA RAGMEN TAKIMINA ÇOK DIRENÇ KATAMADI 6
YASİN   7
Serkan Elik  KAPTAN BU AKSAM ÇOK ETKILI OLAMADI OYUNUN IÇINDE KOPUK KOPUK VARDI 7
İLKER   8
Emre Demirci  
Muhammet Karaman  OYUNA SONRADAN GIRMESINE RAGMEN DIRENCI VE COSKUYU TAKIMINA VEREMEDI 6
Harun Cimcik  MAÇIN IKINCI YARISINDA OYUNA GIRMESINE RAGMEN YETERLI KATKIYI SAGLAYAMAYANLAR ARASINDA YER ALDI 7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı