• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

FANTASTİCO'DAN FUTBOL RESİTALİ !

FANTASTİCO'DAN FUTBOL RESİTALİ ! 22.08.2019 | 09:31

LİG MARATONU 2019 HALI SAHA LİGİ PLAY OFF MÜCADELESİ 2. TUR MAÇINDA BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE A GRUBU 2. SIRA TAKIMI TELLİOĞULLARI İLE B GRUBU LİDERİ FANTASTİCO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


HER İKİ TAKIMDA MAÇ ÖNCESİ SAHALARDA HER ZAMAN GÖRMEK İSTEDİĞİMİZ GÖRÜNTÜLER VARDI. MAÇ ÖNCESİ HER İKİ TAKIMDA BİR ARAYA GELEREK HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKİLDİ VE BİRBİRLERİNE BAŞARILAR DİLEDİKTEN SONRA MAÇ BAŞLADI.

MAÇIN BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BİRLİKTE FANTASTİCO TAKIMI TOPA SAHİP OLMA DÜŞÜNCESİYLE TOP ÇEVİRMEYE BAŞLADI. TELLİOĞULLARI TAKIMI İSE RAKİPTEN KAZANDIKLARI TOPLARLA HIZLI ÇIKARAK 3.BÖLGEDE ETKİLİ OLMA ÇABASINDAYDI VE BUNDA BAŞARILI DA OLDULAR. MAÇIN İLK 10 DAKİKASINDA HER İKİ TAKIMDA POZİSYONA GİRMEKTE ZORLANDI VE BİRBİRLERİNİ TARTTI. DAKİKALAR 15'İ GÖSTERDİĞİNDE FANTASTİCO TAKIMINDAN OKAN'IN DERİNLEMESİNE PASINDA TOPLA BULUŞAN NAMAN RAKİBİNİ ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE EKARTE ETTİ VE DÜZGÜN BİR VURUŞLA TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRMEYİ BAŞARDI.

BU GOLDEN SONRA HER İKİ TAKIMDA OYUN SİSTEMİNDE DEĞİŞİKLİĞE GİTMEDİ AMA TELLİOĞULLARI KADİR VE ACUN İLE YAKALADIKLARI NET POZİSYONLARI CÖMERTÇE HARCADI. MÜCADELE SEVİYESİ ÜST DÜZEY OLAN MAÇ ADETA KIRAN KIRANA GEÇİYORDU VE HER İKİ TAKIMDA TUR ATLAMAK İÇİN BÜYÜK BİR EFOR SARF ETTİ. İLK YARIDA KARŞILIKLI ATAKLAR SONUÇ VERMEDİ VE İLK YARI FANTASTİCO LEHİNE 1-0 SONUÇLANDI.

İKİNCİ YARIYA FANTASTİCO ÇOK ETKİLİ BAŞLADI VE RAKİP KALEDE DAHA FAZLA BOY GÖSTERDİ. TELLİOĞULLARI İSE BURAĞ'IN UZAKTAN ŞUTLARI İLE ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞTI. TELLİOĞULLARI TAKIMINDA KALECİ KADİR MÜTHİŞ BİR MAÇ ÇIKARTTI VE FANTASTİCO TAKIMININ FARKI AÇMASINA MÜSAADE ETMEDİ. OYUNUN İLERLEYEN DAKİKALARINDA FANTASTİCO AĞIRLIĞINI GİDEREK ARTTIRDI. CEZA SAHASI İÇİNDE TEHLİKELİ POZİSYONDA YERDE KALAN VİCTOR TAKIMINA PENALTIYI KAZANDIRDI VE TOPUN BAŞINA GEÇEN VİCTOR TAKIMINI 2-0 ÜSTÜNLÜĞE TAŞIYARAK RAHATLATTI. BU GOLDEN SONRA İYİCE RAHATLAYAN VE KONTROLÜ ELE ALAN FANTASTİCO YAPTIĞI DEĞİŞİKLİKLERLE DE TAKIMI DİRİ TUTTU VE 43.DAKİKADA VALDO İLE GOLÜ BULARAK FARKI 3'E ÇIKARTTI. BU DAKİKADAN SONRA TELLİOĞULLARI OYUN DİSİPLİNİNDEN KOPTU VE GERİDE ÇOK BÜYÜK BOŞLUKLARI BIRAKTI. 50.DAKİKADA VALDO BİR KEZ DAHA SAHNEYE ÇIKTI VE MAÇIN SONUCUNU 4-0 OLARAK TAYİN ETTİ. 

FANTASTİCO BU SKORLA ÇEYREK FİNALE ADINI YAZDIRDI VE PAZARTESİ GÜNÜ OYNANACAK MAÇTA CRABS FC'NİN RAKİBİ OLMAYI BAŞARDI. SERGİLEDİKLERİ BAŞARILI PERFORMANSIN ARDINDAN TURNUVAYA VEDA EDEN TELLİOĞULLARI TAKIMINA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER, SPOR HAYATLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ MAÇIN TAM KAYDINA BU LİNKTEN ULAŞABİLİRSİNİZ ;


Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı