• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

ELEME SEFİRİ RAGNAR!

ELEME SEFİRİ RAGNAR! 6.06.2022 | 21:10
2. TURDA İLK 4'TEN SADECE ZEYREK ELENDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU 2. TUR MAÇINDA RAGNAR VE ZEYREK SK TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

LİGİN ESKİ ŞAMPİYONU RAGNAR İLE NORMAL SEZONDA ALDIĞI ÜST ÜSTE GALİBİYETLERLE KENDİNE İLK 4'TE YER BULUP PLAY OFF'A 2.TURDAN GİRİŞ YAPAN ZEYREK TAKIMLARI GALİBİYET VE ÇEYREK FİNAL BİLETİ İÇİN KIYASIYA BİR MÜCADELEYE HAZIRDI. MAÇ BAŞLADIĞINDA İSE OYUNU TUTAN TARAF RAGNAR TAKIMIYDI. TECRÜBESİYLE RAKİBİN NABZINI YOKLAYAN RAGNAR, PLAY OFF HAVASINI İLK KEZ SOLUYAN ZEYREK TAKIMINI GAFİL AVLAMA PEŞİNDEYDİ. NİTEKİM 6. DAKİKADA MERT İLE 1-0 ÖNE GEÇEN RAGNAR, ÇEYREK FİNALE GÖZ KIRPMIŞTI. GOLÜN ARDINDAN ATAKLARINI SÜRDÜREN ZEYREK TAKIMI BUGÜN FİNAL PASLARINDA VE BİTİRİCİLİK KONUSUNDA EKSİKLİK YAŞADI. ZEYREK TAKIMI OYUNCULARI ADETA 'GOL POZİSYONLARINI BEN DAHA ÇOK KAÇIRIRIM' YARIŞINA GİRMİŞTİ VE YAKALADIKLARI SAYISIZ GOL POZİSYONLARINI BİRER BİRER HARCIYORLARDI. İLK YARININ SONLARINA DOĞRU İSE RAGNAR TAKIMI KAÇIRILAN POZİSYONLARI USTA AYAĞI MEHMET İLE CEZALANDIRDI VE 22.DAKİKADA İLK YARININ 2-0 BELİRLENMESİNİ SAĞLAYAN GOLÜ BULDU.

     KAÇIRILAN ONCA POZİSYON İLE BİRLİKTE İLK YARININ SONUNDA KALESİNDE İKİNCİ GOLÜ DE GÖREN ZEYREK TAKIMI, RAKİBİNE İYİCE SALDIRDI VE TÜM TEMPOSUNU SAHAYA YANSITTI. ANCAK RAGNAR TAKIMININ TECRÜBELİ KALECİSİ FARUK, BU HAVALARI İYİ BİLEN VE OYUNU SOĞUTAN YAPISIYLA DİKKATİ ÇEKTİ. AYRICA YAPMIŞ OLDUĞU KURTARIŞLARLA ZEYREK TAKIMINA MAÇIN SONLARINA KADAR GOL İZNİ VERMEYEN FARUK, MAÇ GENELİNDE ÖNEMLİ BİR ROL OYNADI. RAGNAR TAKIMI İSE GOLCÜSÜ ÖZBERK İLE TOPU TUTTUĞU OYUN YAPISINI 28.DAKİKADA GOLLE SÜSLENDİRİNCE BİR ANDA ÜÇ FARKLI ÜSTÜNLÜĞÜ BULMUŞ OLDU VE RAHATLADI. İKİ DAKİKA SONRA YENİDEN GOLÜ BULAN RAGNAR ÖZBERK İLE 4-0'I YAKALADI. NEYE UĞRADIĞINI ŞAŞIRAN ZEYREK TAKIMI, TECRÜBELİ İSİM MEHMET'İN AYAĞINDAN 32.DAKİKADA BİR GOL DAHA YİYİNCE 5-0 GERİYE DÜŞTÜ VE MAÇTAN İYİCE KOPTU. SON DAKİKALARDA GELEN VEYSİ VE MERT GOLLERİ FARKI ÜÇE İNDİRSE DE ÇEYREK FİNAL YOLUNDA GERİ DÖNÜŞE YETERLİ OLMADI VE RAGNAR MAÇI 5-2 ÜSTÜNLÜKLE TAMAMLAYARAK ÇEYREK FİNAL BİLETİNİ KAPMIŞ OLDU.

     LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER, THE KAMAR'S İLE EŞLEŞEN RAGNAR'A YARI FİNAL YOLUNDA BAŞARILAR DİLER, İLK SEZONUNDA TECRÜBESİZLİĞİNİN KURBANI OLAN ZEYREK SK EKİBİNE İSE YENİ SEZON MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • 14.02.2011 19:50:44

    Ferhat Paşalı

    NEYSE HERZAMAN KAZANICAZ DIYE BIRSEY YOK YOL YORGUNUYDUK YENILDIK OLDU BITTI ONUMUZDEKI MACLARA BAKACAĞIZ.. HER BUYUK ARASIRA YENILMELIDIR. YOKSA ZEVKI CIKMAZ İŞİN... ;)

Yukarı