• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

EBEDİ DOSTLAR EZELİ REKABETİ SÜRDÜRDÜ

EBEDİ DOSTLAR EZELİ REKABETİ SÜRDÜRDÜ 8.08.2018 | 13:10

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2018 SEZONU PLAY OFF ÇEYREK FİNAL MÜCADELESİNDE MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE CANTAŞ - DRAGAO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

İKİ TAKIMDA ÇEYREK FİNALİN ADINA YAKIŞIR BİR MÜCADELE ORTAYA KOYARAK İZLEMEYE GELEN TARAFTARLARDAN TAM PUAN ALIRKEN CANTAŞ TAKIMINDA ÖN PLANA ÇIKAN İKİ İSİM VARDI. KALECİ TUNCAY VE KAPTAN EMRE KARAKURT BAŞARILI  İKİ OYUNCU TAKIMLARINA ADETA HAYAT VERİRKEN DRAGAO TAKIMINDA HAYALLERİNE SON VERDİLER.

İKİ TAKIMDA MAÇA ÇOK KONSANTRE OLARAK BAŞLAMASINA RAĞMEN İLK DAKİKALARDA DRAGAO ORTA SAHADA DAHA ETKİLİ OLMASINA RAĞMEN CANTAŞ TAKIMI OYUNUN SAVUNMA YÖNÜNÜ TATLI SERT FUTBOLU İLE RAKİBİNİ YILDIRMAYA ÇALIŞTI VE BUNDA BAŞARILI OLDU.

ORTA SAHADA KADİR BİNGÖL VE KAZIM'IN PAS BAĞLANTISINI İYİ KESEN CANTAŞ RAKİBİNİN GARDINI DÜŞMESİNİ SAĞLARKEN EMRE KARAKURT VE YUSUF'LA POZİSYONLAR BULDU AMA BUNLARI CÖMERTÇE HARCAYAN CANTAŞ TARAFTARLARINA ADETA SAÇ BAŞ YOLDURDU. İLK YARISI BAŞLADIĞI GİBİ GOLSÜZ TAMAMLANDI.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA HIZLI BAŞLAYAN DRAGAO TAKIMI YAKALADIĞI NET FIRSATLARDA KALECİ TUNCAY VE SAVUNMANIN EN ÖNEMLİ OYUNCUSU HASAN HÜSEYİN KOCAYİĞİT'İ GEÇMEKTE BAŞARILI OLMADI.

MAÇIN KIRILMA ANI 40. DAKİKADA YAŞANDI. DRAGAO TAKIMININ BAŞARILI ORTA SAHA OYUNCUSU KADİR BİNGÖL SAĞ KANATTAN ALDIĞI TOPLA SERİ ÇALIMLARLA HERKESİ GEÇTİ KALECİ TUNCAY'LA KARŞI KARŞIYA KALDIĞI POZİSYONDA DAHA MÜSAİT POZİSYONDA OLAN KAZIM'A VERMEK YERİNE KALECİ TUNCAY'I DA GEÇİP TOPU BOŞ KALEYE YUVARLAMAK İSTEDİ TUNCAY RAKİBİNİN SON HAREKETİNE KADAR BÜYÜK BİR DİKKATLE AYAKTA KALARAK BU İSTEĞİNE ENGEL OLDU VE ÇIKARTTIĞI % 100'LÜK GOLLE TAKIMINA BÜYÜK CESARET VE ÖZ GÜVEN VERMESİNİ SAĞLADI.

MAÇTA DAKİKALAR 43'Ü GÖSTERDİĞİNDE EMRE KARAKURT SOL ÇAPRAZDAN CEZA SAHASINA GİRERKEN YAPTIĞI SERT VE DÜZGÜN VURUŞLA TOPU ADETA SAĞ ÇATALA ASTI VE ZORLU MAÇTA TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

GOLDEN SONRA İKİ TAKIMDA BASKI KURMASINA RAĞMEN KALECİLER ÇIKARTTIKLARI TOPLAR İLE TAKIMLARINI OYUNDA TUTARKEN İKİNCİ YARI NURİ'NİN YERİNE GİREN SİNAN 50. DAKİKADA YAKALADIĞI FIRSATI AFFETMEDİ VE MAÇIN SKORUNU BELİRLEYEREK CANTAŞ'I YARI FİNALE TAŞIYAN İSİM OLDU.

MAÇTAN SONRA İKİ TAKIM OYUNCULARI SAHADAN KOL KOLA AYRILMASI FAİR PLAY RUHUNDAN BİR AN OLSUN ÖDÜN VERMEMESİ HERKESİN TAKDİRİNİ KAZANDI. LİG MARAONU AİLESİ OLARAK DRAGAO TAKIMINA YENİ SEZONDA VE CANTAŞ TAKIMINA YARI FİNALDE BAŞARILAR DİLERİZ. 


GOLLER :

CANTAŞ  : EMRE KARAKURT (45) (M.A.), SİNAN (50) MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı