• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
EAGLES FC 7-3 EYÜP SPOR
Süper Lig
20 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Feyyaz ŞAHİN · Gözlemci : Semih ERDENER

EAGLES'IN YÜKSELİŞİ SÜRÜYOR

EAGLES'IN YÜKSELİŞİ SÜRÜYOR 21.01.2022 | 06:16
EAGLES SERİSİNİ KORUYOR

      LİG MARATONU İSTANBUL MÜCADELESİNDE MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE EAGLES FC VE EYÜPSPOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
     ÜST ÜSTE ALDIĞI GALİBİYETLERLE DİKKAT ÇEKEN EAGLES VE ÜST ÜSTE BEKLENMEDİK MAĞLUBİYETLER ALAN EYÜPSPOR BU MAÇA MUTLAK GALİBİYET PAROLASIYLA ÇIKIYORLARDI.İLK YARISI POZİSYON VE GOL BAKIMINDAN KISIR GEÇEN MAÇ ASLINDA HIZLI BAŞLAMIŞTI. HARUN İLE 3.DAKİKADA 1-0 ÖNE GEÇEN EAGLES OYUNU DA TUTMAK İSTİYORDU. ANCAK KALESİNDE POZİSYONLAR VEREN EAGLES EYÜPSPOR TAKIMININ BECERİKSİZ GÜNÜNE DENK GELDİ VE BİRAZ DA ŞANSI YAVER GİTMİŞ OLDU. EYÜPSPOR NEREDEYSE ALTIPASTAN KAÇAN GOLLERLE İLK YARIDA İLGİNÇ ANLARA SEBEBİYET VERDİ. HERKES İLK YARI 1-0 BİTECEK DERKEN EAGLES TAKIMININ KALİTELİ AYAKLARINDAN ESER SKORU 2-0'A GETİRDİ VE İLK YARIYI DA SONLANDIRMIŞ OLDU.

     İKİNCİ YARIDA İSE EYÜPSPOR ATAK YAPIYOR NET POZİSYONLARI EAGLES TAKIMI BULMAYA DEVAM EDİYORDU. ANCAK EYÜPSPOR YAPTIĞI ORGANİZE ATAKLARI GOLE DÖNÜŞTÜRME KONUSUNDA BUGÜN DAHA BECERİKLİ OLSA KENDİLERİ ADINA BUGÜN MAÇ ÇOK DAHA FARKLI OLABİLİRDİ. BUNDA SAVUNMADA EMRE VE KALECİ MURAT'IN ÖZELLİKLE KARŞI DURMASI ÇOK ETKİLİYDİ. TAKIMI GERİDEN BİR MAESTRO GİBİ YÖNETEN EMRE TAKIMININ SKOR OLARAK OYUNDA VE ÜSTÜN KALMASINI SAĞLADI. 30'DA GELİŞEN ORGANİZE VE GÜZEL ATAKTA GOLÜ DE BULAN EMRE ALEV ALIYORDU. SKORUN 10 DAKİKA SABİT KALDIĞI MAÇTA SUSKUNLUĞU 41'DE ONUR BOZDU VE SKORU 4-0'A GETİRDİ. GELEN ŞOK GOLLERE CEVAP ETÜPSPOR'DAN EMİRHANLA GELDİ VE 42'DE SKOR 4-1'E GELDİ. 46'DA HAMZA İLE FARKI İKİYE İNDİREN EYÜP, 47'DE FARKI BİR ANDA BİRE DE İNDİRDİ VE SKORU 4-3 YAPTI. ANCAK 49.DAKİKADA ALPER VE HARUN İLE AYNI DAKİKADA İKİ GOL BULAN EAGLES RAKİBİNE ŞANS TANIMADI. MAÇIN UZATMA DAKİKALARINDA GELEN HARUN GOLÜ YILDIZ OYUNCUYA HATTRİCK GOLÜNÜ SAĞLADI VE SKORU DA 7-3 TESCİLLEMİŞ OLDU.

     LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA GÜZEL VE CENTİLMENCE GEÇEN MAÇTAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDER BUNDAN SONRAKİ MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.
     

     

EAGLES-FC
MURAT   8
ALPER   8
İSMET   8
EMRE   10
Harun Günaydın   9
ONUR   9
ESER   9
EYuP-SPOR
ERDEM   8
EMİRHAN   7
FATİH   8
EBUBEKİR   8
İBRAHİM   8
HAMZA   7
AHMET   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı