• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
EAGLES FC 9-3 EXTRA TIME+
Süper Lig
04 Temmuz 2024 · MEGA CENTER
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Emircan KABA

EAGLES DAN EXTRA GALİBİYET

EAGLES DAN EXTRA GALİBİYET 5.07.2024 | 15:26
EAGLES ATEŞ ÇEMBERİNDEN UZAKLAŞTI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 24. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE EGLAS FC - EXTRA TİME  TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İYİ BAŞLAYAN EAGLES FC TAKIMI OLDU. GÜÇLÜ RAKİBİNE ADETA NEFES ALDIRMAYAN EAGLES FC SAHADAN ÇOK ÖNEMLİ BİR GALİBİYETLE AYRILMAYI BAŞARDI. EXTRA TİME SON HAFTALARDA VERMİŞ OLDUKLARI ARA NEDENİYLE SIRALAMADA GERİLERKEN FORMSUZLUĞUN DA DEZAVANTAJINI DİBİNE KADAR HİSSETTİKLERİ MAÇTA EKSİK OYUNCULARININ DA KATKISIYLA SAHADAN ELLERİ BOŞ AYRILARAK 22. SIRAYA KADAR GERİLEMİŞ OLDULAR.

EAGLES FC SON HAFTALARDA İYİ İŞLER YAPARKEN BU OYUNU SKORA YANSITMAKTA ZORLANIYORDI. BU MAÇ ÖZELİNDE MAÇA ÇOK KONSANTRE OLDUKLARI ALDIKLARI SKORDAN BELLİ OLDU. KAPTAN HARUN TAKIMINI ADETA MAESTRO ŞEFİ GİBİ YÖNETİRKEN ALINAN GALİBİYETTE ASLAN PAYI ONUN OLDU. ALTIN DEĞERİNDE 3 PUANLA EN AZINDAN 20. SIRAYA KADAR YÜKSELEREK KALAN SON 2 HAFTADA BİR NEBZE OLSUN RAHAT NEFES ALMIŞ OLDULAR.

CENTİLMENCE GEÇEN MAÇTA LİG MARATONU AİLESİ OLARAK HER İKİ TAKIMA DA TEŞEKKÜR EDER, GELECEK HAFTA MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

EAGLES-FC
BATUHAN   8
ERKUT   8
Emre Yüncü   8
Orhun İsmet Balçık   8
Harun Günaydın   9
Alper Yüncü   8
Sebahattin Işık   9
EXTRA-TIME+
EREN   7
BEKİR   7
Sinan Kürekçi   7
Caner Acun   7
Kadir Kuvan   7
ENGİN   7
Yunus SEVGİ   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı