• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DİRİLİŞ SK 5-4 CEMRE FC
Süper Lig
29 Haziran 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

DİRİLİŞ LİDERİN ENSESİNDE

DİRİLİŞ LİDERİN ENSESİNDE 30.06.2020 | 01:19
İLK MAÇINDA CEMRE'YE GEÇİT VERMEDİLER

LİG MARATONU 2020 SEZONU HALI SAHA LİGİ TÜM HIZI İLE DEVAM EDERKEN KAR SPOR TESİSLERİNDE GÜNÜN İKİNCİ MAÇINDA DİRİLİŞ SK VE CEMRE FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


MÜSABAKA TİPİK BİR ORTA SAHA MÜCADELESİ ŞEKLİNDE BAŞLADI. ÇOK FAZLA TOP KAYBI İLE BAŞLAYAN MÜCADELEDE SONRADAN AÇILAN DİRİLİŞ SK ALKAN'IN ÖNDERLİĞİNDE AYAĞA PAS YAPMAYA BAŞLADI VE KANATLARA AÇILARAK UZUN TOPLARI DA İSABETLİ BİR ŞEKİLDE KULLANINCA SKORA GİTMEYİ BAŞARDILAR. BURAK'IN UZAKTAN ŞUTLARI RAKİBİ OLDUKÇA ZORLARKEN ONUR'UN DA ÜÇÜNCÜ BÖLGEDE HAREKETLİ OYUNU CEMRE FC'NİN RAHAT OYUN KURMASINI ENGELLEDİ. İKİNCİ YARIDA ETKİSİNİ İYİCE ARTTIRAN TAKIMIN YILDIZ İSMİ BURAK UZAKTAN SERT ŞUTLARI İLE FARKI AÇMAYI BİLDİ. SONRADAN FARK 1'E KADAR İNSE DE DİRİLİŞ SK SAHADAN GALİP AYRILMASINI BİLDİ.

TANIDIK İSİMLERDEN KURULU CEMRE FC LİGDEKİ İLK MAÇINDA OLDUKÇA İYİ SİNYALLER VERDİ. İLK DAKİKALARDA BİRBİRLERİNİ ÇOK FAZLA UYUM SAĞLAYAMASALAR DA İLERLEYEN DAKİKALARDA DAHA İYİ BİR OYUN ORTAYA KOYMAYI BİLDİLER. MUHAMMED'İN HIRSLI OYUNUNA OĞUZ'UN İSTEĞİ KATILINCA İKİNCİ YARIDA FARKI 1'E KADAR İNDİRMEYİ BAŞARDILAR. SON DAKİKALARDA BERABERLİK ŞANSINI DEĞERLENDİREMEYEN CEMRE FC İLK MAÇINDA 5-4 MAĞLUP AYRILMAK ZORUNDA KALDI.

İSTEDİĞİ BAŞLANGICI YAPAMAYAN CEMRE FC MAÇ EKSİKLERİNİ TAMAMLADIKÇA DAHA İYİ SONUÇLAR ALACAĞINI GÖZLER ÖNÜNE SERERKEN DİRİLİŞ İSE 7. MAÇINDAN 19 PUAN ÇIKARTARAK TEK BERABERLİK VE NAMAĞLUP ÜNVANINI KORUMAYI BAŞARDILAR VE LİGDE 3. SIRADAKİ YERLERİNİ ALARAK LİDERE TAKİBİNİ SÜRDÜRMEYİ BAŞARDILAR. HER İKİ TAKIMA DA CENTİLMENCE MAÇLARINDAN DOLAYI TEBRİK EDER İLERLEYEN HAFTALARDA BAŞARILAR DİLERİZ.
 

DiRiLis-SK
Fatih Özkan  PANDEMI ONDAN HIÇBIR SEY EKSILTMEMIS AKSINE DAHA DA IYI BIR KALECI OLMASINI SAGLAMIS. 8
Enes KÖKSAL  KAPTAN ÇOK FAZLA BOY GÖSTERMESE DE HATASIZ OYANDI. 8
Kadir KARADAYI  ILERI ÇIKMAKTA BIRAZ ZORLANSA DA SAVUNMADA GÖREVINI EKSIKSIZ YERINE GETIRDI. 8
yasin özen  ADETA BUGÜN HER SEYI YAPTI KADEME , HÜCUMA KATKI , SAVUNMA HEPSINDE BASARILIYDI. 8
ALKAN   9
ONUR   8
burak han  TAKIMIN YILDIZ ISMI YINE TAKIMINA 3 PUANI GETIREN ISIM OLDU. 9
CEMRE-FC
EMRE   8
SERGEN   7
EMRE DEMİRCİ   8
Muhammed Karaman   9
UĞUR   8
EREN   8
OĞUZ   8
FURKAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı