• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DİRİLİŞ SK 11-3 KORONA SPOR FC
Süper Lig
22 Haziran 2020 · DİNARSU - KAR
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

DİRİLİŞ KORANA SAVAŞINI KAZANDI

DİRİLİŞ KORANA SAVAŞINI KAZANDI 23.06.2020 | 13:40
DİRİLİŞ, KORONA'YI YENDİ

LİG MARATONU 2020 SEZONU KAR SPOR TESİSLERİNDE DİRİLİŞ SK VE KORANA SPOR SK TAKIMLARININ KARŞI KARŞIYA GELDİĞİ MÜCADELE İLE DEVAM ETTİ.

MAÇA HIZLI BAŞLAYAN DİRİLİŞ SK ADETA RAKİBİNE NEFES ALDIRMAZKEN MUSTAFA'NIN 3 VE 7. DAKİKALARINDA ATTIĞI GOLLERLE SKOR AVANTAJINI DA YAKALADI.SKOR AVANTAJININ GELMESİ İLE BİRLİKTE MAÇA ADETA HÜKMEDEN DİRİLİŞ SK ONUR CAN'IN DA SON HAFTALARDAKİ YÜKSELEN FORMU İLE FARK GİDEREK AÇILIRKEN KORONA SPOR CUMHUR İLE GÜÇLÜ RAKİBİNE DİŞ GEÇİRMEYE ÇALIŞMASINA RAĞMEN BUNDA PEK BAŞARILI OLMADI.

KORANA SPOR PANDEMİ SONRASI ÇIKTIĞI İLK MÜCADELESİNDE KONDİSYON OLARAK CİDDİ FORMSUZLUK GÖZLENİRKEN TEKRAR ESKİ FORMLARINA ULAŞMASI EN AZ İKİ HAFTAYI BULUR. DİRİLİŞ SK TAKIMI BU HAFTA KADROSUNDA ZORUNLU ROTASYON İLE ÇIKMASINA RAĞMEN BİR BİRİNİ TAMAMLAYAN OYUNCU GRUBUNUN İSTEKLİ ARZULU OYUNU SKORA DİREKT KATKI SAĞLARKEN ÜÇ İSME AYRI PARANTEZ AÇMAK LAZIM.

SAVUNMANIN KİLİT İSMİ KADİR KARADAYI SAĞ KANATTA VE TERS KADEMELERDE İNANILMAZ İŞLER YAPARKEN ORTA SAHANIN YILDIZ İSMİ GENÇ EMBİYA MUAZZAM FUTBOLU HARİKA ASİSTLERLE BİRLEŞTİRİRKEN SON HAFTALARIN FORMDA GOLCÜSÜ ONUR CAN ATTI HARİKA KLAS GOLLERİN YANINDA RAKİP SAVUNMAYI YIPRATAN KOŞULARI VE MÜCADELELERİ İLE ADETA FARK YARATMAYI BAŞARDI.

KORONA SPOR İSE MÜCADELE OLARAK EKSİK YÖNÜ BULUNMAZKEN FORM TUTMASI İÇİN SIKMAÇ YAPMASI VE AYNI OYUNCU GRUBUNUN DEVAMLI OYNAMASI İLE KAZANILACAK RİTM İLE LİGDE CİDDİ SÖZ SAHİBİ OLACAK POTANSİYELE SAHİPLER.
DiRiLis-SK
Fatih Özkan   7
Enes KÖKSAL   7
yasin özen   7
Kadir KARADAYI   8
Mustafa Korkusuz   8
EMBİYA   8
ONUR CAN   8
KORONA-SPOR-FC
ABDULLAH   6
Uğur Akgül   6
CUMHUR   7
SEMİH   6
RECEP   6
SEDAT   6
EMİN   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı