• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DİRİLİŞ SK 7-1 SSK MOSKOVA
Süper Lig
02 Aralık 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci :

DİRİLİŞ 29 PUANLA 9. SIRADA

DİRİLİŞ 29 PUANLA 9. SIRADA 4.12.2019 | 15:34

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 19. HAFTA AÇILIŞ MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER SPOR KOMPLEKSİNDE DİRİLİŞ FC VE SSK MOSKOVA TAKIMLARI KARSI KARSIYA GELDİ.

MAÇA İYİ BAŞLAYAN TAKIM DİRİLİŞ FC OLDU. MAÇIN İLK YARISINDA ÖZELLİKLE HEM OYUN OLARAK HEM DE FİZİK OLARAK DAHA ÜSTÜN VE DAHA İYİ OLDUKLARI AÇIKÇA ORTADAYDI. MAÇIN İLK YARISINDA TAM 4 GOL OLDU ANCAK EN GÖZE ÇARPAN VE ETKİLEYİCİ GOL DİRİLİŞ FC TAKIMINDAN KAPTAN ENES'TEN GELDİ, SAĞ AYAĞIYLA MÜTHİŞ BİR ŞUT ÇIKARTARAK ÖRÜMCEK AĞLARINI ALMAYA BAŞLADI. SSK MOSKOVA İSE İLK YARI BİRAZ TUTUK KALDI YAPMAK İSTEDİKLERİNİ TAM OLARAK SAHAYA YANSITAMADI BU SENE OYNADIĞI İLK  MAÇTAN DOLAYI  KONDİSYON OLARAK DA EKSİK KALDILAR VE İLK YARI DİRİLİŞ FC TAKIMININ ÜSTÜNLÜĞÜ İLE KAPANDI.

İKİNCİ YARIYA DAHA ETKİLİ BAŞLAYAN TAKIM SSK MOSKOVA OLDU RAKİP KALEDE BASKI KURMAYA BAŞLADI VE OYUNU RAKİP KALEYE YIKAMAYI DA BAŞARDI. ART ARDA ATAKLAR GELİŞTİRMESİNE RAĞMEN DİRİLİŞ FC KALECİSİ FATİHİ GEÇEMEDİLER FATİH KALESİNDE HARİKA BİR MAÇ ÇIKARTIYORDU.
GİRDİĞİ POZİSYONLARDAN YARARLANAMAYAN SSK MOSKOVA EKİBİ BU SEFER SAVUNMASINDA AÇIK VERMEYE BAŞLADI VE DİRİLİŞ EKİBİNİN USTA AYAKLARI İSE BU POZİSYONLARI AFFETMEDİ.MAÇIN GENELİNDE İKİ TAKIMDA İNANILMAZ VİTES YÜKSELTTİ VE MAÇ YÜKSEK TEMPO ALTINDA OYNANDI. MAÇI DİRİLİŞ FC EKİBİ 7-1 SKORUYLA KAZANDI.

DİRİLİŞ FC EKİBİ SON HAFTALARDAKİ İYİ PERFORMANSINA DEVAM ETTİ VE İLK 8 KONUSUNDA İDDİALI HALE GELDİĞİNİ VE ORALARI ZORLAYACAĞINI GÖSTERDİ.SSK MOSKOVA İSE UZUN ZAMAN SONRA OYNADIĞI MAÇTA İKİNCİ YARI Kİ OYUNUYLA KONDİSYON KAZANIRSA VE BERABER OYNAMAYA DEVAM EDERLERSE İYİ YERLERE GELECEĞİNİ GÖSTERDİ LİG MARATONU AİLESİ OLARAK 2 TAKIMA DA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ 

DiRiLis-SK
Fatih Özkan  KALESINDE DEVLESTI VE ÇOK KRITIK KURTARISLAR YAPARAK GALIBIYETTE BÜYÜK PAY SAHIBI OLDU. 9
yasin özen  DEFANSTA IYI MÜCADELE ETTI VE ÇOK IYI KADEMELERDE BULUNDU. 8
Kadir KARADAYI  ILERI GERI ÇOK ÇALISTI VE KRITIK MÜDAHELERDE BULUNDU. 8
Enes KÖKSAL  KAPTAN BUGÜN MÜTHIS BIR OYUN SERGILEDI VE ÖZELLIKLE ATTIGI GOLLERLE GÖZÜMÜN PASINI SILDI. 9
burak han  HÜCÜMDA GERÇEKTEN NE GEREKIYORSA ONU YAPTI ATTI ATTIRDI HARIKA BIR OYUN ORTAYA KOYDU. 9
ONURCAN   8
İZZET   8
SSK-MOSKOVA
ANIL   8
Samet Durmuş  DEFANSTA IYI MÜCADELE ETMESINE RAGMEN YENILGIYE ENGEL OLAMADI. 7
Eren Şen  IYI OYUN SERGILEDI ILERI ÇIKISLARDA ETKILI OLDU. 7
Onur Can Akçakaya   ESKI PERFORMANSINDAN UZAK BIR OYUN SERGILEDI ÇOK TUTUKTU. 6
UMUT   8
SERVET   7
HÜSEYİN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı