• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
RAGNAR FC 2-11 SİNYAL SPOR
Süper Lig
16 Ocak 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Emircan YAPRAK

DEREBOYU PLAY-OFF'A GÖZ KIRPTI

DEREBOYU PLAY-OFF'A GÖZ KIRPTI 17.01.2020 | 16:37

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU SON HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE DEREBOYU SK VE RAGNAR FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

PLAY-OFF POTASINI YAKINDAN İLGİLENDİREN BU MAÇTA DEREBOYU SK KENDİ ADINA GALİBİYET PAROLASIYLA ÇIKTI VE MAÇA DA ÇOK HIZLI BAŞLADI. RAKİP TAKIM KALESİNDE SÜREKLİ POZİSYONLARA GİREN DEREBOYU İSTEDİĞİNİ ALMAYA BAŞLAMIŞTI. DAHA DAKİKALAR 10'U GÖSTERDİĞİNDE 4-0'LIK SKORUN SAHİBİYDİ. RAGNAR FC BU MAÇA EKSİK ÇIKMIŞTI. ÖNEMLİ OYUNCULARINI PLAY-OFF ÖNCESİ DİNLENDİRMEK İSTEYEN RAGNAR FC YİNE DE BÖYLE BİR ŞOK BEKLEMİYORLARDI.

LİGİN BAŞARILI KALECİLERİNDEN CAN OYUNA GİRDİ VE BU BİLE MAÇIN ANLAM VE ÖNEMİNİ GÖSTERMEYE YETTİ. RAGNAR FC PLAY-OFF ÖNCESİ YENİ DENEDİĞİ OYUNCULARINDAN BAŞARILI BİR PERFORMANS ALAMADI. BU MAÇTA POZİSYONA BİLE GİRMEKTE ZORLANAN RAGNAR FC TAKIMI VARDI. SON ZAMANLARDA ÇOK İYİ MAÇLAR ÇIKARIP SONUNU GETİREMEMELERİ DE BELKİ BİR MORAL BOZUKLUĞU YAŞATMIŞ OLABİLİR ONLARA. RAGNAR FC'NİN GOLLERİ SÜHA VE FARUK'TAN GELDİ.

DEREBOYU KAZANDIĞI 4 PUAN İLE PLAY-OFF YOLUNDA ÖNEMLİ BİR ADIM ATMIŞ OLDU. SON HAFTAYA GİRERKEN İYİCE KIZIŞTI PUAN TABLOSU. RAGNAR FC İSE BAŞARILI BİR PROVA YAPAMADI BUGÜN. DEREBOYU'NU KAZANDIĞI 4 PUAN İÇİN TEBRİK EDERİZ. İKİ TAKIMA DA LİG MARATONU AİLESİ OLARAK KALAN MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.

RAGNAR-FC
can can  BASARILI KALECI KALECI OLARAK BASLADIGI MAÇA OYUNDA DEVAM ETTI. BUGÜN BIRAZ ETKISIZDI. 6
FARUK   7
SÜHA   6
osman altıkaya  KAPTAN BUGÜN EN KÖTÜ MAÇINI ÇIKARMIS OLABILIR. PLAY-OFF'TA KENDINE GELMELI. 6
EMRAH   6
Mehmet FC  BUGÜNKÜ OYUNUYLA VASATIN ALTINDA KALDI. 6
Ferhat FC  MAÇTA VAR ILE YOK GIBI BIR OYUN SERGILEDI. 6
SiNYAL-SPOR
CENK   8
ADEM   8
HÜSEYİN   9
SERVET   8
SERDAR   9
SERHAT   9
ALİ   9

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı