• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
DEREBOYU SK 6-3 SİVEREK GÜCÜ
Süper Lig
15 Kasım 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

DEREBOYU GEÇ AÇILDI

DEREBOYU GEÇ AÇILDI 16.11.2020 | 17:48
SİVEREK GÜCÜ BU HAFTA 9 PUAN KAÇIRDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE DEREBOYU SK - SİVEREK GÜCÜ TAKIMLARININ ZORLU MÜCADELESİ İLE DEVAM ETTİ.


SON ZAMANLARDA ALDIĞI PUANLAR VE GÖSTERDİĞİ PERFORMANS İLE HER KESİMDEN İNSANIN BEĞENİSİNİ KAZANAN SİVEREK GÜCÜ İLE BU SEZONA ADETA DAMGA VURAN VE ŞAMPİYONLUK HEDEFİ KOYAN KENDİNE DEREBOYU SK KARŞI KARŞIYA GELİYORDU. CEM TEMİZEL İLK DÜDÜĞÜ ÇALDI VE BU ZORLU MÜSABAKA BAŞLADI.

MAÇA FAVORİ OLARAK ÇIKAN DEREBOYU OYUNU KONTROL EDEN TARAFTI. SEMİH VE SERDAR'IN ETKİLİ OYUNUYLA RAKİP KALEDE ETKİLİ OLMAYA ÇALIŞAN DEREBOYU GOLÜ BİR TÜRLÜ BULAMIYORDU. SİVEREK GÜCÜ KALECİSİ METİN KALESİNDE ADETA DEVLEŞİYORDU. HER NE KADAR DEREBOYU BASKIN OLSA DA ÜRETKENLİK ADINA SIKINTI YAŞIYORDU. SİVEREK GÜCÜ EKİBİNİN DE NE KADAR SAĞLAM BİR SAVUNMA YAPTIĞININ GÖSTERGESİYDİ BU. DEREBOYU GOLÜ ARARKEN KALESİNDE GOLÜ GÖREN TARAF OLDU. SİVEREK GÜCÜ GOLCÜSÜ AHMET İSTEMİL SAĞ KÖŞEDEN DÜZGÜN BİR VURUŞ İLE TAKIMINI ÖNE GEÇİRİYORDU. MAÇIN KONTROLÜ ELİNDE DÜŞÜNEN DEREBOYU BU GOL İLE MORAL BOZUKLUĞU YAŞADI. İLK YARININ SONUNDA AHMET İSTEMEZ'İN GOLÜ DE GELİNCE SİVEREK GÜCÜ İLK YARIYI 2 - 0 ÖNDE KAPATMIŞ OLDU.

İLK YARIYI GERİDE BIRAKIP İKİNCİ YARIYA ADETA MAÇA YENİDEN BAŞLIYORMUŞ HAVASINA GİREN SEMİH VE ARKADAŞLARI ERKEN BULUNAN GOL İLE UMUTLANDI. KÖŞE VURUŞUNDA İLERİYE ÇIKAN ULUSHAN FARKI 1'E İNDİRDİ. BİR BEK OYUNCUSU İLE FARKI 1'E İNDİREN DEREBOYU BİR DİĞER BEK OYUNCUSU FURKAN İLE SKORDA DENGEYİ SAĞLADI. SKOR DENGEYE GELİNCE SEMİH VE SERDAR'IN ETKİLİ OYUNUNA CENGİZ'İN DE ETKİLENMESİYLE 3 PUANA GİDEN TARAF DEREBOYU OLDU.

İLK YARI İLE İKİNCİ YARI ARASINDA GECE VE GÜNDÜZ GİBİ FARK VARDI DEREBOYU TARAFINDA. İKİNCİ YARIDA OYNANILAN ETKİLİ OYUN İLE GERİ DÖNÜŞÜ GERÇEKLEŞTİRDİLER. SİVEREK GÜCÜ İSE HER NE KADAR FAVORİ OLARAK ÇIKMADIĞI BİR MAÇ DA OLSA LİGİN EN GÜÇLÜ EKİPLERİNDEN OLAN DEREBOYU'NA ÇOK ZOR ANLAR YAŞATTI. BU SENE ÇOK CAN YAKABİLECEKLERİNİN SİNYALİNİ VERDİLER FAZLASIYLA.

LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMA DA ÖNÜMÜZDEKİ ZORLU SÜREÇTE BAŞARILAR DİLERİZ.

DEREBOYU-SK
Cenk Umutlu  BUGÜN MAÇA ISINAMADAN YEDIGI GOL ONUN BIRAZ MORALINI BOZDU VE ARKASINDAN BIR HATALI GOL YEDI AMA MAÇI IYI KURTARISLAR ILE TAMAMLADI. 8
Ulushan Ulu  YAPTIGI BINDIRMELERLE RAKIP TAKIM SAVUNMASINA ZOR ANLAR YASATTI. 8
Soner Şentürk   GERIDE SON ADAM ROLÜNÜ ÇOK IYI YERINE GETIRDI. 8
FURKAN   9
Semih Erdener  TAKIMIN YILDIZI BUGÜN ARKADASLARINA ÇOK GÜZEL SERVISLER YAPTI. HAREKETLI OYUNUYLA DIKKAT ÇEKTI. 9
SERDAR   9
CENGİZ   8
SiVEREK-GuCu
METİN   8
Cemil Dilber  BETON BUGÜN SAVUNMADA IYI BASLADIGI MAÇI AYNI PERFORMANS ILE NOKTALAYAMADI. 7
Osman Bige  ÇOK KOLAY ADAM GEÇIRDI BUGÜN. AYAGA PAS YAPMAYI ÖGRENMELI. 6
Ahmet İstemez  ÇOK MÜCADELECI BIR YAPIYA SAHIP OLDUGUNU BILIYORUZ AMA AYAGINDAKI TOPLARI DAHA IYI DEGERLENDIRMELI. 7
Yakup İstemil  BUGÜN MAÇI KAZANMAYI EN ÇOK ISTEYEN ISIMLERDENDI. UZAKTAN ATTIGI SUTLAR ILE ETKILI OLMAYA ÇALISTI AMA GOLLE BULUSAMADI. 8
Ahmet İstemil  ATTIGI GÜZEL GOLÜN DISINDA DA ILERIDE TAKIMININ EN ETKILI ISMIYDI. 8
DESTAN   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı