• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
RAMİ FİŞEK 11-7 EYÜPSPOR SK
Süper Lig
20 Kasım 2021 · MEGA CENTER
Hakem : Zafer GÜL · Gözlemci : Adem KARA

DERBİ HAFTASONDA LİG MARATONU DERBİSİ

DERBİ HAFTASONDA LİG MARATONU DERBİSİ 22.11.2021 | 14:42
RAMİ FİŞEK 2. SIRAYA YÜKSELDİ

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU 10. HAFTA MAÇLARIYLA DEVAM EDERKEN CUMARTESİ AKŞAMI MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE BİR ARAYA GELEN İKİ EYÜP İLÇESİ TEMSİLCİSİ RAMİ FİŞEK İLE EYÜPSPOR SK TAKIMLARI KOZLARINI PAYLAŞMAK İÇİN SAHADAKİ YERLERİNİ ALDILAR.

SON HAFTALARIN FORMDA EKİBİ RAMİ FİŞEK TECRÜBESİNİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURDUĞUMUZDA KARŞILAŞMAYA FAVORİ OLARAK ÇIKARKEN İLK MAÇINDA FARKLI BİR GALİBİYETLE LİGE MERHABA DİYEN EYÜP SPOR'UN İSE BU KARŞILAŞMADAN NASIL BİR SONUÇ ÇIKARTACAĞI MERAK KONUSUYDU.

HER İKİ TAKIMIN DA YAŞ ORTALAMASININ GENÇ OLMASI BİZLERE ÇOK ÇEKİŞMELİ VE KIRAN KIRANA BİR MAÇ OLACAĞININ SİNYALLERİNİ VERİRKEN MAÇ TAM BEKLEDİĞİMİZ GİBİ BOL GOLLÜ VE YÜKEK TEMPOLU BİR ŞEKİLDE BAŞLADI. MAÇIN HEMEN BAŞINDA İKİ FARKLI ÜSTÜNLÜĞÜ ELİNE ALAN EYÜP SPOR TAKIMI OLURKEN TAKIMIN VE LİGİ SÜPERSTARLARINDAN SEMİH'İN OYUNA AĞIRLIĞINI KOYMASIYLA HIZLI REAKSİYON GÖSTEREN RAMİ FİŞEK TAKIMI DEVRE ARASINA 6-4'LÜK SKORLA GİRMEYİ BAŞARDILAR.

İKİNCİ YARI MAÇTA TEMPO HİÇ DÜŞMEDEN AYNI ŞEKİLDE DEVAM EDERKEN EYÜP SPOR TAKIMINDAN AHMET VE BURAK TAKIMI ADINA İKİŞER GOL KAYDEDEREK ÖN PLANA ÇIKAN İSİMLER OLDULAR. ORTA ALAN MÜCADELESİNDEN ÇOK SONUCA ÇOK İYİ GİTMEYİ BAŞARAN İKİ TAKIMIN MÜCADELESİNDE OYUN CEZA SAHALARINDA DAHA FAZLA OYNANIRKEN GOL YAĞMURU ŞEKLİNDE GEÇEN MAÇIN KADERİNİ TAKIMI ADINA 6 KEZ GOL SEVİNCİ YAŞAYAN SEMİH ERDENER BELİRLEDİ VE SAHADAN 11-7'LİK SKORLA GALİP AYRILAN TARAF RAMİ FİŞEK EKİBİ OLDU.

HANESİNE 3 PUAN DAHA YAZDIRAN RAMİ FİŞEK 7 MAÇTA ALDIKLARI 6 GALİBİYETLE PUAN TABLOSUNDA 2. SIRAYA KADAR FIRLARKEN ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA OYNAYACAKLARI ESENLER CİTY KARŞILAŞMASININ HAZIRLIKLARINA BAŞLADILAR. EYÜPSPOR İSE ALDIĞI İLK YENİLGİ İLE 3 PUANDA KALIRKEN ÇARŞAMBA AKŞAMI OYNAYACAKLARI ÖZ RAMİ MÜCADELESİNDE BU MAÇIN İZLERİNİ SİLMEK İSTEYECEKLERDİR. HER İKİ TAKIMA DA CENTİLMEN OYUNLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDER, İLERLEYEN HAFTALARDA ÇIKACAKLARI MAÇLARDA BAŞARILAR DİLERİZ.

RAMi-FisEK
KADİR   8
SEMİH   10
DOĞUKAN   8
MELİH   8
UTKU   8
EREN   8
ONUR   8
EYuPSPOR-SK
MAHSUM   7
HÜSEYİN   8
Muhammed Fatih Temür   8
Ahmet Luşoğlu   8
BURAK   8
Oguzhan Özkan   8
Şahin Doğan   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı