• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
COLO COLO CİTY 9-9 KARDEŞLER STH
Süper Lig
13 Mart 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Celil DEMİR · Gözlemci : Zafer GÜL

COLO COLO KAÇTI KARDEŞLER YAKALADI

COLO COLO KAÇTI KARDEŞLER YAKALADI 16.03.2020 | 09:07
GOL YAĞMURUNDA PUANLAR DAĞITILDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 20149/2020 SEZONU 8. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE COLO COLO CİTY VE KARDEŞLER STH TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

GECENİN KAPANIŞ MÜCADELESİNDE ADETA NEFESLER TUTULDU. HEYECANIN BİRAN OLSUN HİÇ BİTMEDİĞİ MÜCADELEDE SON DAKİKA GOLÜ İLE BERABERLİĞİ KURTARAN KARDEŞLER STH TAKIMI OLDU.

MAÇA ÇOK İYİ BAŞLAYAN VE RAKİBİNİN OYUNUNU İYİ BOZAN COLO COLO CİTY TAKIMI ABDULLAH VE MERTKAN İLE CEZA SAHASI DIŞINDAN ŞUTLARLA ETKİLİ OLDU.COLO COLO CİTY MAÇA ÇOK İYİ BAŞLADI VE SAĞLI SOLLU  ATAKLARLA KARDEŞLER STH TAKIMINI BUNALTMAYI BAŞARSA DA GİRDİĞİ NET FIRSATLARDA ÇOK CÖMERT DAVRANDI. KARDEŞLER STH YAKALADIĞI İLK NET FIRSATTA İSE OKAN İLE SKOR ÜRETMEYİ BAŞARDI VE 11. DAKİKADA TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ. YEDİĞİ GOLE KARŞILIK VERMEK İÇİN FAZLA BEKLEMEYEN COLO COLO CİTY 12 VE 14. DAKİKADA ABDULLAH İLE SKOR AVANTAJINI YAKALARKEN 16. DAKİKADA SAMET ,16 VE 17. DAKİKADA MERTKAN 18. DAKİKADA ÖMER'İN GOLLERİ İLE SKORU 6-1'E GETİRDİ.

PEŞ PEŞE YEDİĞİ GOLLERLE KISA SÜRELİ ŞOKA GİREN KARDEŞLER STH SERCAN'IN 20 VE 11. DAKİKASINDA ATTIĞI GOLLERLE SİRKELENİRKEN 22. DAKİKADA BU SEFER HASAN SAHNE ALDI VE İLK YARININ SKORUNU İLAN ETTİ 6-4.

MAÇIN İKİNCİ YARISINDA BİRAN OLSUN TEMPO HİÇ DÜŞMEZKEN COLO COLO CİTY KAÇAN İNATLA VE YILMADAN KOVALAYAN İSE KARDEŞLER STH TAKIMI OLDU.MAÇ İÇİNDE ÇOK KIRILMA ANLARI OLURKEN COLO COLO CİTY NET FIRSATLARDA ÇOK CÖMERT DAVRANIRKEN KARDEŞLER STH TAKIMINDA OKAN,HASAN VE SERCAN MÜTHİŞ BİR DİRENÇ GÖSTERDİ.MAÇIN SON DAKİKASINA 8-7 ÜSTÜN GİREN COLO COLO CİTY  TAKIMI YAKALADI SON DAKİKA FIRSATINI DEĞERLENDİREMEZKEN KARDEŞLER STH TAKIMI YAKALADI SON ATAKTA BU BÜYÜK HATAYI AFFETMEDİ VE OKAN'IN TAŞIDIĞI TOPA CEZA SAHASINDA SON DOKUNAN EMRE OLDU VE TAKIMINA PUAN GETİREN GOLÜ KAYDETTİ.

COLO-COLO-CiTY
MURAT   7
Mehmet Gülle   7
Samet Gülle   7
ABDULLAH   8
MERTKAN   7
ÖMER   7
BİLAL   7
KARDEsLER-STH
MUSTAFA YILMAZER   7
ERHAN PELE DURAK    7
KERİM   7
Sercan Kosa   7
Emre Araç   7
OKAN ARAÇ   8
HASAN ARAÇ   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı