• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
GOLD OSMANLI 12-2 SİVRİLER SPOR
Süper Lig
26 Kasım 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Zafer GÜL

CENTİLMENLİK, SAYGI VE SONRASINDA GELEN 3 PUAN

CENTİLMENLİK, SAYGI VE SONRASINDA GELEN 3 PUAN 27.11.2019 | 07:56

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 18. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE GOLD OSMANLI VE THE DRAGONS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


THE DRAGONS TAKIMININ BİR OYUNCUSUNUN MAÇA GEÇ KALMASI GOLD OSMANLI TAKIMININ BUNA İSTİNADEN OYUNA FAZLA OYUNCU İLE MAÇA BAŞLAMA HAKKI OLMASINA RAĞMEN KAPTAN ORHAN AKYOL'UN BÜYÜK BİR CENTİLMENLİK ÖRNEĞİ GÖSTEREREK MAÇA TAKIMINI 6 KİŞİ İLE BAŞLATTI.


İLK SANTRA VURUŞUYLA BİRLİKTE TOPA DAHA ÇOK HAKİM OLAN VE MAÇI YÖNLENDİREN GOLD OSMANLI TAKIMI ORTA SAHANIN YILDIZ İSMİ VE SON HAFTALARDA YÜKSELTTİĞİ PERFORMANSIYLA ADINDAN ÇOK SÖZ ETTİREN HAMİT ÜNAL'IN ORGANİZASYONUNDA MAÇI İLK DAKİKALARDA FORSE ETMEYİ BAŞARDI.


BİR BİRİNDEN ŞIK GOLLERİN MİMARI OLAN HAMİT ÜNAL OYNADIĞI TEMPOLU OYUN İLE GECEYE DAMGA VURMAYI BAŞARDI. SON VURUŞLARIN USTA İSMİ ABDÜLKADİR İSE ATTIĞI GOLLERİN DIŞINDA KAÇIRDIKLARIYLA BU AKŞAM DAHA ÇOK KONUŞULAN İSİM OLDU.

THE DRAGONS TAKIMINDA İSE MAÇA EKSİK BAŞLAMAK MORALLERİ ÇOK BOZARKEN SAHAYA İSTEDİKLERİ OYUNU BİR TÜRLÜ YANSITAMAMAK VE SON VURUŞLARDA GELEN BAŞARISIZLIK FARKIN İLK DAKİKALARDA AÇILMASINA NEDEN OLDU.


AÇILAN FARKI KAPATMAK THE DRAGONS TAKIMI İÇİN HİÇ KOLAY OLMADI VE SAHADAN 12-2 MAĞLUP AYRILAN TARAF OLDU.


GOLD OSMANLI TAKIM OYUN OLARAK HER HAFTA KENDİNİ GELİŞTİRİRKEN DOĞRU KADRO TERCİHLERİ VE BİREYSELDEKİ OYUNCU PERFORMANSLARINI ARTMASI İLE İZLENMESİ KEYİF VEREN BİR TAKIM OLMA YOLUNDA EMİN ADIMLARLA YÜRÜMEYE DEVAM EDİYOR. MAÇIN GENİŞ ÖZETİ GOLD-OSMANLI
umut ünder  MAÇ GENELINDE CIDDI KURTARISLARA IMZA ATTI SOGUK KANLI TAVIRLARI ILE ARKADASLARINA GÜVEN VERDI 8
İBRAHİM   8
OĞUZ   8
Hamit Unal  ORTA SAHANIN YILDIZ ISMIYDI TAKIMINI ADETA BIR MAESTRO SEFI GIBI YÖNETTI 9
DÜZGÜN   8
Abdulkadir Tür  OYUNDA KALDIGI SÜRE ZARFI IÇINDE BIR BIRINDEN KLAS GOLLER VE HAREKETLERIN YANINDA KAÇIRDIGI GOLLERLE ADINDAN SÖZ ETTIRDI. 8
MUHAMMED   8
YUNUS   8
SiVRiLER-SPOR
ORHAN   8
KAHRAMAN   7
FATİH   7
Mehmet YAYLA  KAPTAN BU AKSAM TÜM IYI NIYETIYLE MÜCADELE ETMESINE RAGMEN MAGLUBIYETE ENGEL OLAMADI 7
MÜMİN   7
BEŞİR   7
KAYHAN   6

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı