• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
SİNYAL SPOR 0-10 ÇEBİ AUTO
Süper Lig
09 Şubat 2020 · HİDAYET TÜRKOĞLU
Hakem : Ertuğrul YILMAZ · Gözlemci : Zafer GÜL

ÇEBİ AUTO, SİNYAL YAPTI

ÇEBİ AUTO, SİNYAL YAPTI 10.02.2020 | 15:34
ÇEBİ AUTO 10 GOL VE 10 PUANLA LİDER

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2020 SEZONU 3. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA HİDAYET TÜRKOĞLU SPOR KOMPLEKSİNDE SİNYAL SPOR VE ÇEBİ AUTO TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İKİ TAKIM OYUNCULARI İSTEKLİ BAŞLARKEN İLK DAKİKALARDA İKİ TAKIMDA BİR BİRLERİNİ TARTARAK GEÇİRDİ. ÇEBİ AUTO GELİŞTİRDİĞİ İLK TEHLİKELİ ATAKTA SAVUNMANIN ARKASINA MÜTHİŞ BİR KOŞU İLE SARKMA YAPAN SELÇUK KLAS BİR GOLLE TAKIMINI 1-0 ÖNE GEÇİRDİ.

ZORLU MÜCADELEDE SKOR AVANTAJINI KAYBEDEN SİNYAL SPOR BERABERLİK SAYISI İÇİN ÇEBİ AUTO KALESİNE YÜKLENME BAŞLADI VE ETKİLİ ATAKLARLA RAKİBİNİ BUNALTMAYI BAŞARMASINA RAĞMEN MAÇIN KAHRAMANI MEHMET AYDOĞDU'YU GEÇMEKTE BAŞARILI OLAMADI VE RAKİBİNE CİDDİ KONTRA ATAK FIRSATLARI VERDİ.

RAKİBİNİN BERABERLİK SAYISI İÇİN BASTIRDIĞI ANLARDA ORTA SAHADA VE SAVUNMADA KAPILAN TOPLARI HIZLI KONTRA ATAKLARA ÇEVİREN ÇEBİ AUTO TAKIMI SELÇUK VE GÖKHAN'IN SAYILARI İLE SKORU 3-0'A GETİRDİ. BU GOLLER AYNI ZAMANDA İLK YARININ SKORU OLDU.

MAÇIN İKİNCİ YARISINA DAHA İSTEKLİ BAŞLAYAN VE  SİNYAL SPOR GOL YOLLARINDA BAŞARILI OLAMAZKEN ÇEBİ AUTO YAKALADI HER FIRSATTA NET SONUÇ ALIRKEN MAÇIN SONUNDA SKOR TABELASINDA 10-0 'LIK SONUÇ YER ALDI.

MAÇIN SKORUNA BAKARAK YORUM YAPILDIĞINDA ÇOK NET BİR GALİBİYET OLARAK GÖRÜNSE BİLE ÇEBİ AUTO TAKIMININ BAŞARILI KALECİSİ MEHMET BU AKŞAM GÖSTERDİĞİ EKSTRA PERFORMANS İLE ADETA PARMAK ISIRTTI DESEK YANLIŞ OLMAZ.

SiNYAL-SPOR
AHMET AKOVA   6
RECEP GÖKALİ   6
BURAK ÖZMEN   6
BEKİR TOKSOY   6
ŞÜKRÜ TOKSOY   6
ALİ YAZAN   6
FATİH ÖZLÜ   6
cEBi-AUTO
MEHMET AYDOĞAN   9
ORÇUN ÇEBİ   8
ORKUN ÇEBİ   8
GÖKHAN KAYGISIZ   8
SERKAN KELEŞ   8
MUHARREM ÇEBİ   8
Selçuk YEŞİLTARLA  KRAL BU AKSAM BIR BIRINDEN KLAS GOLLERE IMZA ATARKEN INANILMAZ GOLLER KAÇIRARAK DA ADINDAN SÖZ ETTIRDI 8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı