• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
CANTAŞ 3-2 The Kamar's
Süper Lig
13 Ocak 2020 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Hasan BAŞTAŞ

CANTAŞ RÖVANŞI GERİ DÖNÜŞLE ALDI !

CANTAŞ RÖVANŞI GERİ DÖNÜŞLE ALDI ! 14.01.2020 | 01:03

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU SON HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE CANTAŞ VE THE KAMAR'S TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GECENİN MERAKLA BEKLENEN KARŞILAŞMASI BAŞLAMA DÜDÜĞÜYLE BİRLİKTE YÜKSEK BİR TEMPODA SEYİR ETTİ. MÜCADELENİN ÇETİN GEÇECEĞİNİN SİNYALLERİ HER GEÇEN DAKİKA KENDİNİ DAHA DA BELİRGİN BİR HALE GETİRDİ. THE KAMAR'S TAKIMI İSTEDİĞİ GİBİ BAŞLAYAN TARAFTI. AYAĞA ÇOK İYİ PAS YAPARAK RAKİP KALEYE İNCE İNCE GİDEN KAMAR'S, AHMET'İN OLAĞANÜSTÜ GOLÜ İLE ÖNE DE GEÇTİ. CİHAN,  DENİZ VE HAKAN'IN OLMAMASI TAKIMI FORVETSİZ BIRAKIRKEN İLK YARIDA BU DEZAVANTAJI AVANTAJA ÇEVİRMEYİ BAŞARDILAR. ANCAK NET FORVET EKSİKLİĞİ ONLARI 2.GOLÜ BULMAKTA SIKINTIYA SOKTU VE MAĞLUBİYETİN DE BAŞ ETKENİ OLDU.

CANTAŞ RÖVANŞA İYİ BAŞLAYAMAMIŞ OLSA DA KALİTESİNİ SAHAYA YANSITMAYI BİLDİ. YETENEKLİ AYAKLARI DURGUN OLAN TECRÜBELİ EKİPTE MUHAMMET ADETA TÜM AÇIKLARI KAPATIYORDU. SAHADA BASMADIK YER BIRAKMAYAN YETENEKLİ OYUNCU TAKIMINI İLK YARIDA OYUNDA TUTAN VE ATEŞLEYEN İSİM OLDU. İKİNCİ YARI DAHA DERLİ TOPLU BİR OYUN SERGİLEYEN CANTAŞ FERDİ VE ÖZGÜÇ İLE PEŞ PEŞE GOLLERLE BİR ANDA 2 FARKLI ÜSTÜNLÜĞÜ YAKALADI. BU GOLLERDEN SONRA TECRÜBELERİNİ KULLANARAK KALESİNİ ÇOK İYİ KORUYAN CANTAŞ GALİBİYETİ VE RÖVANŞI 3-2'LİK SKORLA ALMASINI BİLDİ. 

BU GALİBİYETLE 43 PUANA ULAŞAN CANTAŞ İLE 4. ARASINDAKİ PUAN FARKI 3'E İNDİ. PLAY OFF'A GİREMEME DURUMU OLAN CANTAŞ KAPTAN RAMAZAN'IN ÖNDERLİĞİNDE ÖYLE BİR DÖNÜŞ YAPTI Kİ ŞİMDİ İLK DÖRDE GİRME FIRSATI BULDULAR. THE KAMAR'S İÇİN İSE ENSE KARARTACAK BİR DURUM SÖZ KONUSU BİLE DEĞİL. YILDIZ OYUNCULARINDAN YOKSUN OLMALARINA RAĞMEN MUHTEŞEM BİR MÜCADELE ÖRNEĞİ GÖSTERDİLER.

TARİHİNİN EN KÖTÜ SEZON BAŞLANGICINA İMZA ATAN CANTAŞ SON DÖNEMLERDEKİ ÇIKIŞI VE ÜST SIRALARDAN FİRE VEREN EKİPLERİN SAYESİNDE 8. SIRAYA YÜKSELDİ FAKAT SEZONUN SON HAFTASI BAŞKA MAÇLARI OLMADIĞI İÇİN 1. TORBAYI KORUMA İHTİMALLERİ ARTIK KENDİ ELLERİNDE DEĞİL GİBİ GÖZÜKÜYOR. SEBEBİ İSE AYNI PUANDA BULUNDUKLARI NADYA KOMANAÇİ CUMARTESİ AKŞAMI SEZONUN KAPANIŞ GÜNÜNDE KAMAR'S KARŞISINDA 1 PUAN BİLE ALIRSA CANTAŞ'IN YERİNE SERİ BAŞI OLACAK TAKIM OLMA İHTİMALİNİ ELİNDE BULUNDURUYOR.  DİĞER YANDAN SANCAK SÜRÜCÜ KURSU'NUN HAVLU ATMASIYLA İLK 4 İHTİMALİ DOĞAN THE KAMAR BU AKŞAM ELİ BOŞ AYRILMIŞ OLSA DA CUMA AKŞAMI NİŞANCA, CUMARTESİ İSE NADYA KARŞISINDA PUANLAR TOPLAYARAK SAĞLIK SPOR'UN YERİNİ ALABİLMEK İÇİN TÜM HAZIRLIKLARA BAŞLAMIŞ OLDULAR.

CANTAs
ERDEM DOĞAN   8
Ömer Balkıs  BIR BEK OLARAK KUSURSUZ BIR OYUN ORTAYA KOYDU VE ZAMAN ZAMAN ÇOK IYI BINDIRMELER YAPTI. 8
Özgüç Pehlevan  SAVUNMADA BASLADI SONRASINDA SONRASINDA HÜCUMA GEÇTI VE OYUNUN HER IKI YÖNÜNÜ DE ÇOK IYI OYNADI. 9
TOLGA    9
Ferdi Akpolat  ORTA SAHADA TAKIMI ADINA EN VERIMLI ISIMDI , TAKIMINI SIRTLADI VE GALIBIYETIN EN ÖNEMLI MIMARI OLDU. 9
Muhammet Karaman  ADETA SAHADA BASMADIK YER BIRAKMADI . MÜCADELESI TAKDIRE SAYANDI. 9
İlker Yılmaz  BIRAZ DURGUN BASLADIGI MÜSABAKADA ILERLEYEN DAKIKALARDA AÇILDI VE TAKIMIN EN IYILERINDEN OLMAYI BASARDI. 8
Emre Demirci  OYUNA GIRDIKTEN SONRA DIRI BIR GÖRÜNTÜ ORTAYA KOYDU. 8
The-Kamars
SELİM   8
KADİR   8
ENDER   9
AHMET   9
MUSTAFA   8
İRFAN   8
GÜRKAN   8

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı