• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
MÖRÜ SPOR 4-9 BUNYODKOR
Süper Lig
21 Eylül 2019 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Adem KARA

BUNYODKOR SERİ PEŞİNDE

BUNYODKOR SERİ PEŞİNDE 24.09.2019 | 00:57

    LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2019-2020 SEZONU 8. HAFTA MÜCADELESİNDE BAYRAMPAŞA MEGA CENTER HALI SAHA TESİSLERİNDE MORU SPOR - BUNYODKOR TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇ BAŞLAMA DÜDÜĞÜ İLE MAÇA HIZLI BİR GİRİŞ YAPAN BUNYODKOR ARKA DİREKTE TİMUR İLE BULDUĞU GOLLE 8 DAKİKADA ÖNE GEÇMEYİ BAŞARDI. YEDİĞİ GOL SONRASI TEMPOYU ARTTIRAN MORU SPOR MURAT İLE BULDUĞU PEŞ PEŞE GOLLERLE SKORU 3-1 GETİRDİ VE RAHAT BİR NEFES ALDI. SKOR AVANTAJINI ELİNE GEÇİREN MORU SPOR OYUN DİSİPLİNİNDEN KOPMAYA BAŞLADI VE BUNYODKOR BU AVANTAJI İYİ DEĞERLENDİRDİ VE APO İLE BULDUĞU ARD ARDA GOLLERLE SKORU 4-3'E GETİRDİ İLK YARININ SONLARINA DOĞRU. GOLLER YAĞMUR GİBİ YAĞDIĞI DEVREDE SON SÖZÜ SÖYLEYEN MORU SPOR OLDU VE KAPTAN ÜMİT İLE İLK YARININ SKORUNU 4-4 OLARAK BELİRLEDİ. 

İKİNCİ YARI BAŞLAMA DÜDÜĞÜ İLE İLK DAKİKALARDAN OYUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ ELİNE GEÇİREN BUNYODKOR EKİBİ GOLCÜLERİ TİMUR İLE APOYLA SKORU 7-4'E KADAR GETİRDİ VE RAHAT BİR NEFES ALDI. İKİNCİ YARIYA KÖTÜ BİR BAŞLANGIÇ YAPAN MORU SPOR OYUN DİSİPLİNİNDEN KOPARAK ÜSTÜNLÜĞÜ RAKİBİNE ALTIN TEPSİDE SUNAN TARAF OLDU. BASKILI VE İYİ OYUNUNU DEVAM ETTİREN BUNYODKOR TAKIMI TİMUR İLE FURGAT'IN ATTIĞI GOLLERLE SKORU 9-4 YAPTI VE MAÇIN SKORUNU BELİRLEDİ. 

ÇEKİŞMELİ GEÇEN MAÇTA İKİNCİ YARI BASKISINI VE TECRÜBESİNİ KONUŞTURAN BUNYODKAR SAHADAN 5 FARKLI GALİBİYETLE AYRILIRKEN PUAN TABLOSUNDA ÇIKIŞINI SÜRDÜRDÜ. MORU SPOR İSE 2. MAÇINDAN DA ELİ BOŞ DÖNMESİNE RAĞMEN ÖZELLİKLE BU MAÇ LİGİN DİRİ TAKIMLARINDAN BİRİNE KARŞI İYİ BİR PERFORMANS SERGİLEYEREK ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALAR İÇİN UMUT IŞIĞI YAKMIŞ OLDULAR. HER İKİ TAKIMA DA CENTİLMENLİK ÇERÇEVESİNE UYGUN MÜCADELELERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDER GELECEK MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLERİZ.


 MAÇIN GENİŞ ÖZETİ   

MoRu-SPOR
ORHUN    9
EŞREF   7
MAMİ   7
OSMAN   7
MURAT    7
ORHAN   7
Umit Barun  DAHA FAZLA KOSUP MÜCADELE ETMESI LAZIM KAPTANIN TAKIMI ILERI ÇIKARMASI LAZIM 7
BUNYODKOR
EREN   7
CEMAL   8
Oktamov Dilshod  DEFANSTA IYI ISLERE IMZA ATTI ILERI ÇIKISLARDA TEHLIKE YARATTI 8
FURKAN   8
ABDULLAH   8
DAVUT    9
TİMUR   8
BÜNYAD   7

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı