• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

BOZOĞLAK'TAN GÜÇLÜ BİR GALİBİYET !!

BOZOĞLAK'TAN GÜÇLÜ BİR GALİBİYET !! 23.11.2022 | 09:59
SLAVIA 2 HAFTADIR KAYIP

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF D GRUBU 2.HAFTA MAÇINDA BOZOĞLAK SPOR VE SLAVİA FC TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

  MAÇA BİRAZ DAHA İYİ BAŞLAYAN EKİP SLAVİA OLDU. UĞURUN YERDEN GÜZEL VURUŞU İLE MAÇTAÖNE GEÇMEYİ DE BAŞARDI. İLK 10 DAKİKADA SLAVİA YÜKSEK BİR PRES GÜCÜYLE MAÇAGİRİŞ YAPARKEN BOZOĞLAK BİRAZ DAHA TEMKİNLİ VE ENERJİSİNİ KONTROL EDEREK MAÇAGİRİŞ YAPTI. PRESİ BELİRLİ BİR DAKİKADAN SONRA KIRMAYI BAŞARAN BOZOĞLAK HÜCÜMDAÖZELLİKLE HASAN ÇAKMAKTAŞI TOPLA BULUŞTURMAYA ÇALIŞTI HASAN’DA BİRBİRİNDENGÜZEL 4 SON VURUŞ İLE GOLCÜLÜĞÜNÜ GÖSTERDİ VE TAKIMININ HEM ÖNE GEÇMESİ HEMFARKI ATTIRMA KONUSUNDA EN BÜYÜK PAY SAHİBİYDİ. İLK YARI 5-1 BOZOĞLAK ÜSTÜNLÜĞÜİLE GEÇİLDİ.

SLAVİA YEDİĞİ GOLLERDEN SONRA ÇABUK DAĞILDI. MAÇIN BAŞINDAYÜKSEK BİR PRES VE İYİ BİR OYUNLA MAÇA GİRMİŞLERDİ AMA SAVUNMA KONUSUNDA İYİBİR MAÇ GEÇİRMEDİLER VE ÇOK EKSİK YAKALANDILAR İLK YARIDA YAPTIĞI PRESTETAKIMININ ENERJİSİNİ BİR TIK ETKİLENMİŞ GİBİ DE GÖZÜKTÜ AMA OYUN OLARAK SÜREKLİ OYNAMAYA ÇALIŞAN BİR TAKIM GÖRÜNTÜSÜ VERDİ. HİÇBİR ŞEKİLDE MAÇI BIRAKMADILAR SONUNA KADAR ELLERİNDEN GELENİ YAPTILAR VE İYİ POZİSYONLARA GİREREK UĞUR VE TEYFİK İLE DE GOLLER BULMAYI BAŞARDILAR. BOZOĞLAK İSE İKİNCİ YARI İLK YARIYA GÖRE ÇOK DAHA FAZLA İSTEDİĞİ ALANLARI BULMAYI BAŞARDILAR. HASAN BAŞTAŞ CANER VE HASAN ÇAKMAKTAŞ’IN İLERİDE Kİ UYUMU GERÇEKTEN FEVKALADEYDİ. HÜSEYİN VE SİNAN SAVUNMADA İYİ BİR GÖRÜNTÜ VERDİ. BOZOĞLAK İÇİN GERÇEKTEN İYİ BİR MAÇTI. İKİNCİ YARI SKORU VE MAÇ SONUCU BOZOĞLAK SPOR 9 – 2 SLAVİA ŞEKLİNDE SONUÇLANDI.


          LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR,KALAN GRUP MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

 

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı