• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

BOZOĞLAK SPOR PENALTILARLA

BOZOĞLAK SPOR PENALTILARLA 12.06.2022 | 01:28
BOZOĞLAK'TAN TARİHİ BAŞARI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 SEZONU ÇEYREK FİNAL MAÇINDA BOZOĞLAK SPOR VE TİREBOLU SES TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.
CUMARTESİ AKŞAMININ KAPANIŞ MAÇI VE AYRİYETTEN ÇEYREK FİNAL MAÇLARININ 2. MAÇINDA İKİ TECRÜBELİ EKİP KARŞI KARŞIYA GELDİLER. BİR TARAFTA LİGİ İLK 4'TE BİTİRMİŞ VE FİNALLERE 2.TUR İTİBARİYLE BAŞLAMIŞ OLAN BOZOĞLAK SPOR , DİĞER TARAFTA İSE B GRUBUNU 2. BİTİRİP 2.TURDA İSE FAVORİ TAKIMLARDAN OLAN ELİF TEKSTİL TAKIMINI ELEYEREK BURAYA GELEN TİREBOLU SES TAKIMI VARDI. MAÇIN İLK DÜDÜĞÜ GELDİ VE MAÇA BOZOĞLAK SPOR BAŞLADI. İKİ TAKIMDA İLK YARIDA NET POZİSYON BULAMASADA ÇOK KONTROLLÜ VE DİKKATLİ BİR OYUN SERGİLİYORLARDI. İLK YARIDA DAHA ÇOK SOL TARAFTAN BASTIRAN BOZOĞLAK SPORDA SERCAN İLE TİREBOLU SES TAKIMINDAN SAMETİN İKİLİ MÜCADELELERİ DİKKAT ÇEKİYORDU. İLK YARIDA İKİ İSİME SARI KART ÇIKTI FAKAT GOL SESİ ÇIKMADI. İLK YARI 0-0 TAMAMLANDI.İKİNCİ YARI BAŞLADIĞINDA BOZOĞLAK SPOR ORTA SAHASI HASAN İLE POZİSYON YARATMAYA ÇALIŞIYORDU. TİREBOLU SES İSE MUHTEŞEM SAVUNMASIYLA RAKİBE GOL İZNİ VERMEDİ. DAKİKA 29'DA TİREBOLU SES BULDUĞU KONTRA ATAĞI İYİ DEĞERLENDİRDİ VE MUHAMMET İLE 1-0 ÖNE GEÇTİ. BU DAKİKADAN SONRA BOZOĞLAK SPOR TÜM HATLARIYLA RAKİP KALEYE YAKLAŞIYORDU. DAKİKA 40 OLDUĞUNDA BOZOĞLAK SPOR HASAN'IN MUHTEŞEM HAZIRLADIĞI VE BİTİRDİĞİ GOL İLE BERABERLİĞİ YAKALARKEN SERCANIN KIRMIZI GÖRMESİYLE MAÇA 6 KİŞİ DEVAM EDECEKLERDİ. GOLÜ BULAN BOZOĞLAK SPOR 2. GOL İÇİN BASTIRMAYA DEVAM ETTİ. KALAN SÜREDE BAŞKA GOL OLMADI VE MAÇ 1-1 TAMAMLANARAK SERİ PENALTI ATIŞLARINA GEÇİLDİ. 5 PENALTI ATIŞI SONUCUNDA SKOR
5-4 BOZOĞLAK SPOR ÜSTÜNLÜĞÜNDE İKEN TOPUN BAŞINA GEÇEN TİREBOLU SES OYUNCUSU SERDAR TOPU KALECİ SITKININ ÜSTÜNE NİŞANLADI. VE BU PENALTI SONUCUNDA BOZOĞLAK SPOR YARI FİNALE YÜKSELEREK TRİPOLİSTANBULLS TAKIMININ RAKİBİ OLDU. BU MUHTEŞEM MÜCADELE İÇİN İKİ TAKIMADA TEŞEKKÜR EDER, BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı