• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54

BOZOĞLAK SON NEFESTE KAZANDI!!

BOZOĞLAK SON NEFESTE KAZANDI!! 20.11.2022 | 16:46
TRİPOLİS GEÇ AÇILDI

LİG MARATONU HALI SAHA LİGİ 2022 YAZ SEZONU PLAY OFF C GRUBU 1.HAFTA MAÇINDA BOZOĞLAK VE TRİPOLİS TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.

MAÇA İYİ VE ETKİLİ BAŞLAYAN TAKIM BOZOĞLAK OLDU. ÖZELLİKLE MAÇINBAŞINDA HASAN BAŞTAŞ İLE BULDUĞU GOLLERLE SKORDA ÖNE FIRLAMAYI BAŞARAN BOZOĞLAKEKİBİ İLK YARIDA ETKİLİ BİR OYUN SERGİLEYEREK RAKİBİNE KARŞI HEM OYUN HEM SKOROLARAK ÜSTÜNLÜK KURMAYI BAŞARDI.İLK YARIDA GOL RAKİP KALEYE BASKI KURSADA SKORÜRETMEYİ BAŞARAMAYAN TRİPOLİS EKİBİ EMİR İLE BULDUĞU GOLLE İLK YARININ SONUCUNUBELİRLEDİ.

İKİNCİ YARIYA İYİ VE ETKİLİ BAŞLAYAN EKİP TRİPOLİS OLDU. RAKİPKALEYE BASKILI VE ÖNDE İYİ PRES YAPAN TRİPOLİS EKİBİ EMİRİN ETKİLİ OYUNU İLESKOR ÜRETMEYİ BAŞARDI. VE MAÇI OYUN OLARAK İYİCE DENGEYE GETİRDİ. VE NEFESİNİ ENSESİNDEHİSSETİRMEYİ BAŞARDI. HASAN İLE BULDUĞU GOL İLE NEFES ALMAYI BAŞARDI. MEHDİ İLEBULDUĞU GOL İLE FARKI 1’E İNDİREN TRİPOLİS KALAN BÖLÜMDE GOL ARASADA SITKIYIGEÇMEKTE ZORLANDI. VE MAÇ 5-4 BOZOĞLAK GALİBİYETİ İLE SONUÇLANDI.


LİG MARATONU AİLESİ OLARAK İKİ TAKIMADA SAHADA GÖSTERDİKLERİ MÜCADELE İÇİNTEŞEKKÜR EDİYOR, KALAN GRUP MAÇLARINDA BAŞARILAR DİLİYORUZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı