• Çağrı Merkezi : 0 530 565 40 40 |
    Whatsapp Destek : 0 532 708 48 54
BLACK FC 10-6 SOFUOĞLU METAL
Süper Lig
21 Ocak 2022 · MEGA CENTER
Hakem : Cem TEMİZEL · Gözlemci : Emircan YAPRAK

BLACK HIZLI TOPARLANDI

BLACK HIZLI TOPARLANDI 22.01.2022 | 04:41
BLACK MOTİVASYONUNU KAYBETMEZ

LİG MARATONU 2022 SEZONU 19. HAFTA MÜCADELESİNDE BLACK FC İLE SOFUOĞLU METAL TAKIMLARI KARŞI KARŞIYA GELDİ.


GECENİN KAPANIŞ MÜSABAKASINDA DÜDÜK GELDİĞİ GİBİ GOLLER DE ARDI ARDINA GELMEYE BAŞLADI. MAÇA KADİR'İN BİTİRİCİ VURUŞLARIYLA BİRDEN FARKI AÇARAK BAŞLAYAN BLACK FC TAKIMI TOPUN DA SAHİBİ OLAN TARAFTI. KAYBETTİĞİ TOPLARDA RİBAUNDU DA SAVUNMA HATTINI ÖNE ÇEKEREK RAHATLIKLA ALAN BLACK FC, CİMBOM MAÇINDAN SONRA HATA YAPMAK İSTEMEDİĞİNİ İLK DAKİKALARDA KANITLIYORDU. FARK AÇILDIKTAN SONRA OYUNUN İÇİNE BİRAZ DAHA GİRMEYİ BAŞARAN SOFUOĞLU METAL TAKIMINDA GOLLER EREN'DEN GELİYORDU. FARKI İNDİRMEYİ EREN İLE BAŞARAN SOFUOĞLU, KALESİNİ BİR TÜRLÜ KAPATAMAYINCA İLK YARI BLACK ADINA RAHAT BİR SKOR AVANTAJI İLE GEÇTİ.

İKİNCİ YARI DA İLK YARIDAN FARKSIZ OLSA DA SOFUOĞLU İLK YARIYA GÖRE ÇOK DAHA İYİ PERFORMANS SERGİLEDİ. TAKIM OLARAK SON VURUŞLARI EREN HARİCİNDEN HİÇBİR OYUNCU YAPAMAZKEN KAÇAN GOLLER SAÇ BAŞ YOLDURDU. BU GOLLER KAR TOPU ETKİSİNE DÖNÜŞÜP BLACK FC'Yİ BELKİ OYUNDAN DÜŞÜREBİLİRDİ FAKAT BLACK FC ANIL VE SEMİH'İN TEMPO ARTIRMASI BLACK FC'YE RAHAT BİR GALİBİYET GETİRDİ. SAVUNMADA ORHAN'IN LİDERLİĞİ VE TAKIMI BİR LİDER GİBİ YÖNETMESİ DİKKATLERDEN KAÇMAZKEN MUHAMMET'İN HAREKETLİ OYUNU SOFUOĞLU DEFANSINI ÇOK YORDU. SOFUOĞLU METAL OYUNCULARI İYİ BİR PERFORMANS SERGİLEMEDİ DİYEMEYİZ FAKAT BLACK FC GİBİ BİR TAKIMA BU KADAR POZİSYONA GİRİLDİĞİNDE HATA YAPARSANIZ MAÇTAN 1 PUAN BİLE ALMANIZ ÇOK ZOR HALE GELİR.

BLACK FC, FARKLI CİMBOM FC MAĞLUBİYETİNİ GERİDE BIRAKIP ÖNÜNE BAKMALIYDI VE LİGİMİZİN KALBUR ÜSTÜ TAKIMLARINDAN BİRİ OLAN SOFUOĞLU METAL KARŞSISINDA 3 PUANI ALAN TARAF OLMALIYDI. EN NİHAYETİNDE ÖYLE DE OLDU VE SAHADAN 3 PUAN İLE AYRILDILAR.

LİG MARATONU 2022 SEZONUNDA İKİ TAKIMA DA PLAY-OFF YOLUNDA BAŞARILAR DİLERİZ.

Yorumlar

  • Henüz herhangi bir yorum yapılmamış.

Yukarı